Мъжът ми ми изневерява
Здравейте аз съм жена на 21 г женена съм от 4 години. Аз съм от голям град и се запознах с момче от малък град в нашата област. Всичко стана мн бързо виждахме се известно време и слее това стана така че заживяхме заедно. Живеехме един месец при моите родители докато навърша пълнолетие след това се изместихме в неговия град. Свикнах бързо там ново семейство нови хора но щом бях с него бях щастлива. Много се обичахме всичко беше идеално скоро забременях и ни се роди прекрасен син който сега е на две години и половина. Живеехме в една прекрасна приказка в който ние тримата бяхме главните герои. Преди два месеца отново дойдохме да живеем в големият град при моите родителите защото той започна работа в големия град. но с големият град започнаха и големите проблеми Той започна да се прибира късно да излиза често да крие телефона си скришно да говори призна си за момичето че тя се е влюбила в него но той я отблъснал и и е обяснил че е щастливо женен и има прекрасен син но аз започнах да чета нейните смс в които ясно се разбира че имат връзка и намерих едни снимки в телефона му в които се целуват и той не отрече дори и продължи да излиза и да се прибира късно дори и не се крие вече като си пише с нея но отношението му и топлината му към мен ревността нищо не се промени пред огромна дилема съм дали да не се разделя с него и да си оставя детето без баща но аз все още го обичам и не си представям живота без него но не мога и да го преодолея...

Коментари

1.   Абе хора, не искам да съм груба-ама що се жените ТОЛКОВА млади и недорасли??
Аз лично се омъжих на 23, в други години, сега смятам даже че е било рано.
Синът ми е на 23. Дъщеря ми на 15. Казала съм им и съм ги учила да опознават човека срещу тях години, преди да решат да се женят, правят деца и прочие. Преди 25-26 сте незрели-и двата пола. Точка.
На 16 гооолямата любов, на 17 сватба, на 18 бебе...
Деца сте бре. Деца ще гледат..
Непораснали, неузрели, непомъдрели.
Незавършили, недоучили, без професия, занаят поне..

2.   Виждаш ли... Цялата ирония е, че не видях нито една запетайка в историята ти, а другата е, че още малко ще се зажените на 10 и на 11 ще имате дете. За мен да си женен на 21 години (колкото съм и аз сега), е доста дъпа постъпка. Не си опознала човека с който искаш да живееш, и сега ревеш във сайтовете, че някакъв пр*дльо ти изневерява с по-яка пичка от теб. Изневерява ти, щото явно те е хванал и теб и вместо да ти набие кокалите, е решил и той да топи малката чушчица. Хахаха смешки.

3.   Нали се прибира, какво те интересува парцала, който му прави евала през деня. В никакъв случай не се развеждай.

4.   Предполагам сте роми или поне това е поведение на такива. Това което е надробено е надробено. Женитбата в такава възраст не е добра идея а и всъщност в днешно време и особено на запад се вижда че брака е просто 'традиция' и избор дали да се спазва а не необходимост. Слагането на подпис или казване на 'да' в църква не гарантира щастие и съюз. Образованието е най-важно.

Ситуацията в каято сте е в твоите си ръце. Ако сте роми и всичко зависи от семейството и махалата може и да се озовеш в харем.

Успех и дано детето ти се образова повече от вас.

5.   Липсват запетайките.... Ако можеш да се издържаш и не искаш да сте заедно, напусни го...

6.   Аз имам следния въпрос - защо по дяволите си се омъжила на 17?

7.   За да залитне мъж по друга жена, нещо му липсва в къщи, най вече в секса. Жените като родят се отдават само на децата и забравят, че мъжа си има свои потребности, които трябва да бъдат задоволявани. Естествено, че като не ги удовлетворява в къщи, ще ги намира навън. Сега само разведените ще гракнат-остави го, зарежи го, той е женкар и т. н.!? Как отначало всичко е било наред, а след раждането на детето, нещата се объркали? Или жената лицемерно се е преструвала отначало, докато върже мъжа с дете и после го е забравила, или унесена в детето е забравила задълженията си и на съпруга. Всичко се търпи до време, накрая на човек му писва и...! Мъжът изневерява защото му липсва женска топлина, и като не я усеща в къщи я търси на друго място. Ако е задоволен в къщи, няма да търси чуждо!

8.   Не очаквай мъжът ти да се промени.

9.   Ти си на 21 и си ЖЕНЕНА ОТ 4Г???

10.   Той щом е започнал да изневерява, няма да спре. А ти само ще се измъчваш. И рано или късно ще се разделите. Не се мъчи. Какво значи да оставиш детето без баща? Та той ще го вижда и ще се грижи за него. Недей да живееш в лъжа и да страдаш. Ако майката страда и детето страда.

11.   От текста ми се очерта доста ясен портрет на авторката. Затова, моето момиче, ще ти го кажа направо: и да се разделиш с момъка, ще попаднеш на същия. Така че по-добре си трай и си затваряй очите, защото все някой те храни и теб, и детето ти. Ти сама два лева няма да можеш да изкараш. Ако искаш да промениш живота си, в което истински се съмнявам, просто вземи завърши училище, започни работа и помисли за това как и детето ти да учи. За мен няма никакво съмнение, че с мъжа ти сте роми, макар да не го споменаваш, а не си и длъжна. В културата на вашия етнос това поведение е прието - жената у дома, мъжът си развява байряка. Да, така нареченият ти съпруг ще продължи да ти изневерява, вероятно ще започне и да те бие, а семейството му ще застане зад него. С нищо не можем да ти помогнем. Изходът ти го посочих - образование, самостоятелност и скъсване на връзките със средата.

12.   Оо това ме ядоса!!! Покажи му къде му е мястото на този нещастник! Ако трябва се преструвай, че му изневеряваш, прави се, че занемаряваш всичко! Защо все още продължава да се смята че жените са слабия пол?

13.   Номер 7 Не е вярно, че мъжът изневерява, когато му липсва нещо. Винаги може да седнете и да поговорите, без да има нужда да се изневерява. Мъжете изневеряват от глупост, това е.

14.   Авторката ; Споделих с вас скъпи читатели, за да ми кажете мнението си, а някой от вас не спряха да опрекват и само да поясня че не сме роми :) И двамата сме българи и сме горди с това.. Вярно е омъжих ме малка, едва на 18, тогава какво ще кажете за децата които раждат на по 13... В този сайт хората споделят неща от живота си, за да получат съвет от някой по опитен макар и непознат.. Щом съм стигнала до тук съм била в труден момент и съм помислила вас мили "хейтъри" за близки... Благодаря ви все пак :)