Има сериозна приятелка, а се занимава с мен...
Здравейте, момиче съм на 21 години. Бих искала съвет от някого, който е попадал в такава ситуация...
Преди известно време се запознах с едно момче на 29години. Перфектният в моите очи, красив, интелигентен, богат, с чувство за хумор. Комуникирахме два месеца, повече виртуално, но той изведнъж се отдръпна. Беше ми доста криво, защото бях хлътнала до уши по него, а още повече, че живее близо до нас и го засичам често с колата. Минаха няколко месеца и той отново ме потърси.. Започна да ми пише от сутрин до вечер, постоянно ми правеше комплименти и доста мило се държеше. Но единственото странно нещо беше, че отбягваше темата да излезнем някъде навън, все овърташе, все оправдания си измисляше, а само ме канеше в тях да вечеряме. Един ден като се видяхме ми каза, че си има приятелка от няколко години, но напоследък не бил щастлив и не били в добри отношения. Толкова зле се почувствах, защото имах някакви очакваня и найстина много много го харесвам. Въпреки всичко продължихме да се виждаме.. за по 15 минути или в колата му или някъде където няма кой да ни види.... От няколко дни започна да ми праща доста перверзни смси, иска да му пращам голи снимки... объркана съм... Не искам да съм план Б и не мога да разбера какви са намеренията мъ към мен... Защо го прави? Само секс или иска от мен? Или пък може и той да ме харесва? Някак сии дълбоко в себе си тая надежда и се надявам, че може чувствата ни да са взаимни... Според вас?

Коментари

1.   Взаимни са, разбира се! Проявява интерес момчето. Пращай му снимки щом иска. Какво има да криеш? Сигурно си хубава момиче. Важното е обаче да те показва на света, на приятелите и роднините си на живо, за да потръгнат нещата. Настоявай!

2.   Извинявай, но къде са били родителите ти когато си падала на главата си и очевидно много пъти? !

3.   Като видях думата ''богат'' се досетих каква си. Не си се колебала дали да го изтъкнеш, че е богат.

4.   Моето мнение е че иска да те ползва като втора цигулка, ако имаш време за губене много удобно

5.   И само секс да иска, не му е нормален подхода. Един нормален мъж ще е дискретен.
Стой надалеч.

8.   "Перфектният в моите очи, красив, интелигентен, бога... "

Благодаря, мерси и довиждане!

Има си приятелка и се занимава с теб? И като е с теб... и ти се превърнеш в неговата "сериозна приятелката" и той какво? Няма да се занимава с друга така ли?
Язък, че си на 21.

10.   Привет. Аз също съм била в подобна ситуация и в случая ти си план Б. Не се захващай с обвързани мъже и то с дългогодишна връзка, защото за тях ти си играчка, забавление не очаквай много, секс, от време на време вечеря, когато приятелката му я няма и това е. Не си прави илюзия, че той е влюбен в теб. Отдалечи се от този мъж, няма бъдеще това между вас.

11.   Типичен сваляч. Стой далече от него. Ще си легне с теб и няма да те потърси.

12.   Не се самозалъгвай. иска само секс, нищо друго, затова и не иска никой да ви вижда заедно навън. Не му изпращай голи снимки в никакъв случай, защото ще злоупотреби с тях, и после ще плачеш от наивността си.

13.   Нямам представа какво точно очаква този човек от теб, но в никакъв случай намеренията му не са чисти. Последната година в гимназията се занимавах с момче близо година, харесвах го, исках нещата да се получат и имах някакви надежди. Той не предприемаше мерки, може да се каже, че живееше на няколко места едновременно и никога не е идвал да ме види или да прекараме време заедно. Само за рождения ми ден ми направи много мила изненада, но до там. Беше мил, твърдеше, че има чувства, накрая започна с перверзието и спрях да се занимавам. Нямаше как да му пращам снимки или да се надявам повече на нещо сериозно. Знам негови тайни, опознах го, знам за миналото му, но просто забравих всичко и продължих с живота си. Баща ми тогава ми каза, че няма смисъл да драпаш към човек, който просто няма същите намерения и не е искрен. Не знам защо не слушах на време и защо изобщо допуснах всичко от случилото се. Моят герой поне не беше обвързан. При теб има още един, доста голям и виден минус. Ако изневери с теб, ще изневери и на теб. Крие те, има си приятелка, иска голи снимки, наистина ли ти звучи като някой, който е сериозен спрямо теб?

14.   Ще си му момиче за забавление. Според мен няма сериозни намерения към теб. Винаги съм се чудела на такива жени. Като знаеш, че си втора цигулка, защо стоиш и чакаш?

15.   Хайде сега, истината от мъж. Иска само секс, нищо повече, а самият фкт, че е обвързан и го прави, значи е бокл*к. Намеренията му към теб? - Няма такива

16.   Сега ще ти обясня как стоят нещата. Не познавам момчето, но ще ти кажа какво съм видяла от живота нищо, че съм на 20г. Тези богати мъже може да се каже, че почти всички изневеряват на половинките си, защото не ги оценяват. Това са комплексирани мъже с пари, които нямат грам мозък. Аз имам приятел от 5г. и, ако някоя такава като теб хлътне по него, защото й казал 2 мили думи, просто ще се изсмея. Много мъже казват, че нещата между тях не вървят, само за да те заблудят. Така че си хвани едно свястно момче и не се занимавай с обвързани мъже. Аз бих казала на приятелката му, за да види какъв боклук има до себе си. Не се връзвай на мъже със сериозни връзки, те не заслужат нищо. Един истински човек ще държи на жената до себе си, няма да търси други. НО хора като вас винаги се намират взаимно.

17.   Няма сериозна приятелка. В днешно време има социални мрежи, общи познати - и такива неща лесно излизат наяве.
Просто едновременно иска да чука няколко момичета, но за да не му правите проблеми, на всяка от вас разказва за някаква сериозна връзка, която да ви държи гузни, наплашени и в безопасен режим.
Хем ви омайва, за да сте му безплатен секс (евтини проститутки на килограм), хем да не смеете да претендирате за нищо - и той живот си живее.

НИКОГА, ама никога не се захващайте с някой, който ви намеква, че трябва да стоите в сянка, тайно от някоя реална или нереална жена. Употребяват ви!

19.   Щом се крие когато е с теб и несмее да излезете на кафе или на разходка, нещата не са добри. Най-вероятно си му план Б иска секс, но да остане с приятелката си също. Не му се връзвай, ще те използва и зареже. Намери си някой необвързан, дори и да не е богат. Поне ще е искрен с теб и няма да те използва.

20.   Никакви снимки! Дори облечени!
Този изглежда доста обигран.
Намери си някой на твоята възраст, по-искрен.

Поискай да те запознае с приятелката си.

Ако пък искаш само секс - сексирайте (или сексувайте, уф, как се пишат тия думи :)))) си се