Приятелката ми се мести във чужбина ..
Много съм объркан и затова търся мнения по въпроса..
Приятелката ми завършва тази година но ще се мести във Германия да следва всичко е било планирано още от малка заедно сме от година и 4 месеца и се обичаме страшно много само дори като заговоря за това как ще ни е трудно като замине тя започва да плаче... Аз не съм егоист и знам че за музикант като нея няма бъдеще да следва тук а аз искам тя да следва мечтите си искам да успее но не знам дали ще издържа без нея не знам как ще се справям със липсата и не бих я карал да избира просто защото не е редно защото трябва да я подкрепям но дълбоко във себе си мисля че ако тя замине това ще е края защото не мисля че Скайп или Месинджър могат да заменят прегръдките и целувките не могат да заменят близостта когато сте един до друг не знам как да постъпя...

Коментари

1.   Или тръгваш с нея или късате. Няма средно положение.

Jackal

3.   На най-добрата ми приятлка гаджето учеше 4 години в Дания. Завърши и се върна. Заедно са от 10 години вече и сега живеят заедно. Всичко е възможно, ако наистина се обичате и държите един на друг.

Е, тя и му изневери 2-3 пъти,но все пак оцеляха! :D само трябва да си малко толерантен

4.   Ако нямаш кариера в България, стягай куфарите и я последвай.
Разстоянието раздалечава хората, тя ще се промени след като пред нея се открие нов свят с интересни възможности.
Връзката ви е прясна, което може да означава че извън комфортната ви зона могат да се появят скандали и напрежение, но се бори за нея иначе ще я изгубиш. Прекалено млада и любопитна е за да я изоставиш да замине сама.

5.   Учи немски и заминавай и ти.

6.   Мои познати са студенти в чужбина. Бяха гаджета от ученици. Той завърши една година преди нея и замина, на следващата година и тя го последва.
Ако искате да сте заедно, е нужно да мислите за събиране в перспектива.
Бъдете щастливи така или иначе и весели празници! :)

7.   Занимавай какво се чудиш