Странен човек
Здравейте, аз съм момиче на 20 години преди 2 месеца се запознах с едно момче на 25... Като иззключим нещата, които ще ви споделя той е добър човек, има своите положителни страни... Но като че ли негативното в него започва да взима превес.. Дори не знам как да ги опиша нещата.. Те са малки, незначителни, но тежът с июключителна сила.. Преди малко се случи следната ситуация... Той гледа мач и ми изпраща снимка на отборите, които играят и аз му пиша:"хехе ами ти от кои си? " като ясно личи, че е шега.. А той започна да се дразни отговори ми "Е хубава работа как може да не отделиш две минути да разбереш от кой отбор съм, що за въпрос ми задаваш... " и куп други нападки към мен поддържащи смисъла, че аз едва ли не съм някаква малоумна, куха лейка... Такава ли съм, каже те ми ако ви се струва, че вината е у мен.. Аз му обясних какво съм имала предвид и му казах, че го оставям, за да не му развалям настроението.. Поех вината, така да го кажа.. Не мисля да го търся, ако той реши... Има и други подобни случки... Кажете ми вашето мнение, защо се държи така с мен, у мен ли е вината?
Моля ви, публикувайте историята ми!

Коментари

1.   "Възпитава" те...типично за комплексарите. Разкарай го.

2.   Еми, човекът май е простак. Нищо не може да направиш по този въпрос.
Сама прецени имаш ли нерви да го търпиш...

3.   След като не се чувстваш добре с него и все трябва да си мериш приказките ,за да не го засегнеш ,просто го зарежи.Няма да го промениш,а ще си прекараш в гледане на намусена физиономия и обяснения как не си искала да го засегнеш.това е безсмислено,натоварващо и неконструктивно.Т.е -от това нищо няма да излезе.

4.   Човекът няма грам чувство за хумор! Добре е, че още в началото на връзката ви си видяла тези дребни неща, които го издават що за човек е и си го разкарала!

5.   Комплексарче го раздава. Ако останеш с него след време ще се опита да те командва и непрекъснато ще ти трие сол на главата. За всичко ще си виновна ти. Разкарай го тоя плужек.

6.   Номер едно много хубаво се е изцепил. Сигурно някоя подобна опарена. Ама когато жена се опитва да превъзпита мъжа си и тя ли се брои комплексарка?

7.   Щом гледа мачове, едва ли е много умен. Не, че няма изключения, но тази случка е доста показателна.
М32

8.   Най-вероятно си си куха лейка. Явно или си е споменавал на кой отбор е фен, или най-малкото има фланелка със същите цветове. На кратко - той е убеден, а и има защо, че ти не се интересуваш особено от неговите хобита и страсти. Няма "вина" за поемане. Просто неразбирателство. Но ако подобно елементарно не може да си изчистите лесно, по-добре не се занимавайте един с друг. И далеч не е само в него "вината" за това неразбирателство. Та може да си го чакаш да те потърси. Ще го направи ако няма наистина нищо по-интересно да прави.

9.   А може би наистина не объщаш внимание на някои важни за него неща, които пропускаш да споменеш. Това с футбола трябва да ни настрои срещу човека... мен не.