Как загубих любовта на живота си...
За 2 път пиша тази история незнам защо не я добавиха редакторите дано сега я добавят. През 2014 излязох отпуска за 1 седмица а като се върнах тя беше започнала във нашата фирма. Тя беше много младо и красиво момиче което беше завършило училище току що. Като се запознахме не я възприемах като момиче със което да правя секс защото тогава си падах по жени над 30, а само като колеги. Аз бях тогава на 24 а тя на 19 и не съм си мислил никога че ще гледам на нея по различен начин. Около 2 месеца след като започна работа си намери приятел от фирмата и изглеждаха щастливи. Повечето жени знаеха че съм женкар и си търся жени само за единия секс, докато това прекрасно момиче не ми каза. Ако не беше такъв можеше да излезе нещо между нас, попитах я какъв ако не бях?? и тя ми отговори като повечето момчето. След тези думи усетих че нещо във нейната връзка не е както трябва и не е толкова щастлива. Докато един ден просто я целунах, откраднах си целувка от нея и всичко се преобърна във мен и усетих чуство което не бях усещал много дълго време(само 1 път бях се влюбвал преди това, тя е втората)След тази целувка постоянно мислех за нея, и исках да бъде моя. Нейното гадже разбра за нас 1 седмица по късно и беше доста неловко но си знаех че си заслужава и търпях, януари официално станахме гаджета и двамата бяхме много щастливи и тя се дойде да живее при мен. След месец някаде дна вечер обаче видях че някой и писал по фейса и просто не издържах и видях че са си писали откакто се разделиха със бившия си приятел, как тя не може да го забрави, как когато го види на работа нещо умира и се ражда във нея, и че може би прави грешка със мен. След тези думи ми стана тежко и се почуствах предаден. Веднага вдигнах скандал защо го е направила това а тя каза че просто е била объркана и е сгрешила, искаше да и дам шанс да разбера че всичко ще бъде различно и аз се съгласих. Но от този момент аз започнах да се държа лошо със нея, правих се че не я забелязвам, не исках да излизаме дори на разходки, не исках да се държа мило със нея и просто отказвах сякаш отново да обичам. А тя правеше всичко за мен, дори и да не я оценявах, тя просто ме обичаше такъв какъвто съм. Обичаше ме силно, плачеше постоянно за мен а аз глупака и казвах плачи ти си виновна за всичко, постоянно си представях грешката и и бях просто чудовище. Тя издържа повече от 2 години така и един ден просто си взе багажа и се изнесе при майка си. А това ме уби, след като си тръгна от мен започнах да усещам какво и причиних, всяка дума, всяка обида, никога не бях доволен каквото и да правеше за мен, аз просто не я заслужавах, тя просто искаше само да я обичам и подкрепям а това никога не съм го правил. Сега повече от 3 месеца се опитвам да я върна във живота си, на работа всеки ден я гледам и ми се къса сърцето, тя ми каза не зная кога ще се съберем, не знам и дали искам изобщо да се съберем защото сърцето ми е от лед. Разбирам я аз направих живота и много труден, сега съм различен и най важното нещо за мен е тя и не мога да си представя живота ми без нея, но както каза тя твърде късно е вече за всичко. Иска да си останем само приятели, но как да и бъда само приятел като я обичам толкова и не мога да си я представя със друг, това просто ще ме довърши. Знам каквото и да кажете ще сте прави, аз си го заслужих всичко това, аз съм причината да стигнем до тук, колкото и да искам да върна времето назад и да я направя много щастлива и да има сълзи от щастие а не защото е тъжна и я боли не мога. Със цялото ми сърце се надявам да бъде много щастлива някой ден, тя го заслужава, аз съм един от тези които осъзнават какво имат и това което са имали едва тогава когато го изгубят. Обичам те бебе надявам се ако има друг живот отново съдбата да ни събере и се кълна че ще те направя много щастлива, във този не можах и цял живот ще ме боли, липсваш ми...

Коментари

1.   Щом я обичаш толкова много, колкото твърдиш бори се за нея. Сам казваш, че тя е правила всичко за теб- значи и тя те е обичала и още те обича, такова нещо не се забравя толкова лесно. Кани я на вечеря, на кафе, прави някакви малки жестове, направи ѝ някакъв подарък, който ще ѝ напомни за някой ваш момент, все нещо ще и трепне :)
Успех и пиши какво се случва.

3.   Човече, съчувствам ти, аз също загубих моето момиче. Ужасно е, ужасно, дано никой не преживее загуба на истинска любов. Искам да изчезна, да ме няма, но съм адски силен и ще се боря с този шибан живот.

4.   Моля одобрителите на коментарите да публикуват въпроса ми!
Винаги съм се учудвал как неграмотни младежи като теб успяват да се реализират в живота, та ти едно изречение без правописна грешка не написа, да не говорим, че като цяло писанията ти са объркани и неясни? Чудил съм се и на това как по-големите "каки" се връзват да си лягат с такива като теб - явно за всеки влак си има пътници? Учудващо ми е и самочувствието ти на "женкар", та ти с една 19 годишна не можеш да се оправиш вече 3 години?
Използвай свободното си време да се ограмотиш малко, попрочети някоя и друга книжка, забрави за изтърканите лафове от сорта на "бебе" и вероятно ще имаш по-голям успех!

5.   Бори се човече, бори се, не се предавай. Опитай всичко! Аз съм в подобна ситуация и нямам намерения да се откажа до КРАЯ на живота ми, каквото и да ми коства това. Някой ще ме помисли за луд, но нека така да бъде, само аз си знам какво ми е.

6.   От Автора, първо много благодаря на всички които ме подкрепят и да няма да се откажа от момичето ми, ще направя каквото мога да си я върна. Обръщам се и към професора комплексар, аз си излях душата и написах всичко което ми тежи а той тръгнал да критикува писането ми? Как се реализирах във живота ли? Със честен труд и много работа. Това теб какво те е интересува? Не съм бил написал едно изречение без правописна грешка и писанията ми били неясни и объркани, ами кой те кара насила да четеш?? Чудил се е как ми били връзвали по големите каки? Ами не всички жени искат пари, коли и материални неща, истинските жени искат да се чустват желани, обичани, да им се отделя внимание, защото времето е по ценно от парите, парите идват и си отиват а времето бързо отминава. Съгласен съм че не съм от най интелигентните хора и нямам висше като теб, но това не те прави нещо повече от мен нали? Учудващо е за теб това мое самочуствие на женкар, ами да като знаеш какво да говориш на жените и да го правиш всяка ще си отваря сърцето и душата. След като я срещах не съм вече женкар и не съм и изневерявал никога. От толкова учудване веждите ти не са ли останали така? Както ти ми даде съвет и аз ще ти дам, промени се защото никой не обича дървени философи като теб, то сигурно е късно да се променяш защото си на 40-50 запътил си се към пенсионната възраст и не разбираш сегашната младеж, живота ти е скучен щом си тръгнал да се опитваш да се заяждаш по този евтин начин, ти си от хората които гледат другите от горе и се мислят за нещо повече. Не ми се занимава със теб, твърде много време ти отделих да не се почустваш важен и не забравяй сега като прочетеш всичко това отново да започнеш да се правиш на професор. И да го направиш ще бъдеш още по жалък, както и да е, за всеки влак си има пътници нали така. Жив и здрав да си както и семейството ти. Аз исках само да споделя историята и да ми олекне а това което написах сега беше излишно заради теб но и такива трябва да има. Хора обичайте се, подкрепяйте се, не карайте половинките ви да страдат защото някой ден може да е прекалено късно и да съжелявате, парите не са всичко има неща които не могат да се купят със тях. Един живот се живее, никога не знаеш какво ще стане утре. Приятно изкарване на Нова Година на всички, бъдете здрави и просто се обичайте :)

7.   Номер 5 уважавам подобна позиция, но съдбата дава знаци, ако е твоята любов няма да трябва да се бориш до края на живота.

8.   Авторе, комплексираният професор съм - както сам виждаш понякога един шамар е по-добър от 10 фалшиви хвалебствия. Този път си писал значително по-грамотно, което означава, че си се старал, а старанието е в основата на всеки успех. Именно това исках да ти кажа, не си се старал във връзката си, взаимоотношенията ти с другите жени също са били с много "правописни" грешки - сам виждаш резултатите.
Можеш да послушаш съвета ми, можеш да го игнорираш - продължи със старанието, работи върху себе си, научи се да обръщаш внимание на детайлите (запетайките) и всичко ще се подреди, е разбира се ще ти отнеме време.
Съвсем добронамерен съм - сигурен съм, че ако положиш старание и взаимоотношенията с приятелката ти ще се оправят, но ако я караш през просото, ако продължаваш да развиваш теории от какво се нуждаели "каките", ако продължаваш да приказваш повече отколкото чуваш, ще бъдеш игнориран не само от това момиче.
Бъди жив и здрав, погледни си писанията, опитай се да се поставиш на мястото на приятелката ти и не само на нейно място, но и на мястото на всички други жени, които волно или неволно си наранил! Скоро ще установиш, че жените не са просто парче месо за изчукване и когато подходиш към тях с уважение ще отвърнат със същото - ти сам каза, че си демонстрирал неуважение и незачитане, получил си неуважение и незачитане, защо се сърдиш на мен (не, че това ми е проблем, но очевидно е твой).
Ако искаш ми вярвай, но ти желая успех!

9.   До номер 8, прав си може би за всичко. Много грешки съм направил във миналото си, опитвам се да оправя нещата но може би е късно и за това. Благодаря все пак за мнението ти, ще се постарая да се променя за да имам по добро бъдеще.

10.   Автора, да ви разкажа края на тази история, днес ми каза че трябва всеки да продължи сам. Не и се сърдя за нищо, толкова лоши неща съм и направил във миналото че явно няма как всичко да започне на чисто и всичко да е различно. Толкова много исках да ми даде тази възможност за да разбере че мога всичко да променя но, така и не се съгласи. Всичко най хубаво на всички и не бъдете като мен никога.

12.   Като чета такива изповеди се сещам за един велик български цитат от, , Време разделно, ,
Елице Елице...
Кацна пилето на рамото ти, а после отлетя? И кацна на друго рамо. Защо се чудиш? "

14.   От Автора, до там стигнах че тя не иска нито да я целувам, нито да я гушкам защото не изпитвала вече нищо към мен. А преди няколко дни ми каза че и не иска да и пиша защото постоянно и пишех да се върне при мен, че не искам да бъда със друга и че откачам при мисълта че след време ще бъде със друг. Както казах сме колеги и работим на няколко метра един от друг, от 2 седмици не си говорим дори във очите не се гледаме, всеки гледа във земята. Преди гледах към нея като последното момиче във живота ми, а заради моите глупави грешки сега трябва да живея със тази вина, че я имах и само заради мен всичко свърши толкова зле и я загубих. Реших да я оставя на мира и се надявам да е много щастлива след време. Ако някой ден прочетеш това, искам да знаеш че ще бъдеш във сърцето ми завинаги и ще те обичам вечно и никога няма да те забравя. Защото ти беше любовта на живота ми а аз те загубих завинаги.

15.   Не се отчайвай момче, знам през какво си минал и минаваш, защото на мен ми се случи същото, почти през същото време. Продалжавай напред със високо вдигната глава и помни едно нещо - не винаги ние сме виновни за една загуба, другата страна също се е вложила в това!

16.   От Автора, много ми е тежко и трудно да продължа така. Тя е безразлична към мен и сякаш съм невидим за нея. А до преди няколко месеца тя ме изненадваше със силна прегръдка и целувка. Понякога е на сантиметри от мен и усещам аромата и, затварям очи и си спомням как се гушкаше във мен и ми се насълзяват очите. А като знам че тя не иска нищо от мен и е продължила напред сърцето ме боли. Не ме разбирайте погрешно искам да е добре и щастлива но, да си влюбен във някой а той вече да няма чуства към теб и най лошото да работи заедно е чисто съмоубиство. За 5 месеца съм изпил толкова алкохол колкото за 27 години не съм изпил, е да помага алкохола за да намалее болката но, не мога да бъда постоянно пиян. Опитвам се да не мисля за нея но, как да стане като от 5 месеца почти всяка нощ е сънувам?? Преди 1 седмица сънувах 3 различни сънища за една нощ със нея, според мен е защото много ми липсва и изпитвам вина заради това което направих. Незнам как да продължа и какво да правя със живота си, сякаш съм във средата на нищото и няма измъкване от тази дупка. Незная какво искам от живота си та аз винаги съм си мислил че ще имам деца от това момиче и ще остареем заедно. Въпреки че ми харесва работата ми и скоро ще направя 6 години там, много сериозно си мисля да напусна и да замина във друга държава надалеч от нея.

17.   Трябва да знаеш, че сърцето ти отново ще затупти. Ще срещнеш нови трепети, и ще се излекуваш.