Моята любов
От 2005 до 2007г. имах връзка с едно момче, в началото не бях влюбена в него, но той направи и невъзможното да се влюбя-така и стана, въпреки, че семейството му не ме одобряваше, защото имаха конфликти с мои братовчеди с които стигнаха и до съд. Разделихме се, но продължавахме да се виждаме, срещти, кафета, макар той да имаше друга връзка, а и аз излизах и с други момчета, той ме остави и така и не ми даде смислен отговор тогава, но разбрах, че майка му е в основата. И така от 2007 до 2011 ние се виждахме, не бях спряла да го обичам, мислех че и с него е така, тъкмо си казвах ще го забравя, и той се обаждаше, а да уточня имали сме само 2- 3 сексуални контакти за тези 4 год., което ме караше да си мисля, че е любов. Но от няколко месеца има друга връзка, каза ми за нея, и спря да се обажда, звъня му не си вдига телефона, не желае да говори с мен, а ако ме срещне на улицата дава газ с колата и ме подминава, а аз го обичам върпеки болката, която ми причини, но никога не ми каза че обича друга. Дори разбрах, че е канен на рожден ден на общ приятел, но не е отишъл, попитах го защо не е отишъл, а той:Защото знаех, че ти ще си там, и че ще седнеш нарочно срещу мен, за това. Това беше един от последните ни разговори. Кажете си вашето мнение моля ви, аз много го обичам и не искам да се откажа от него, но за него незнам.

Коментари

1.   Много рано се сети, от 4 години си играете на "приятели". Разделили сте се, доколкото разбирам, заради междусемейните ви дрязги... Ако нито един път не си му казала, че го обичаш и искаш да се върнеш при него, как очакваш да стане тогава? А може и вече да е влюбен в новата си приятелка и лека-полека да те забравя... Направи последен опит. ;)

2.   Аз съм му го казвала, но съм го и отричала, може би за да му го върна, защото ме нарани много, когато си тръгна и ме остави, в един от последните ни разговори ме попита дали съм влюбена в някого, а аз глупачката отрекох, казах му че чакам подходящия, а сега дори не иска и да ме чуе, за да му го кажа, права си.

3.   Знаеш ли... продължи живота си и го остави там където му е мястото- в миналото ти. Тъпото е, че хората заради които тъгуваме, след време отново се сещат за нас... но тогава вече е късно.

4.   Много правилно казано, БЛагодаря

5.   Сложна история, но незнам какъв ще е края

7.   Често пъти любовта ни поставя различни изкушения

8.   Този мъж не ти трябвам, живей си живота

9.   Забрави и не се измъчвай, не си заслужава

10.   И аз така се влюбих в мъж, който точно когато ме заряза.. ДАже сега не зн. още ли го обичам, с него всичко беше уж той да ме накара да го обикна, после ме заряза.. Аз сега не зн. тъжно ми е че ме заряза ли, и го обикнах ли, или защото съм свикнала с него... Мн. странно ми е като на теб

11.   чувството е ужасно, като в безизходица

12.   Ако ти е някаква утеха и аз съм така :) зарязана след дългогодишна история. По същия начин без обяснение, само че ние живеехме заедно. Знам само че неговите не разрешаваха да бъдем заедно и явно той се умори. През всичките тези години се мъчех да превъзмогна това, че те никога няма да ме уважават а той най-много ще страда от това, ако не намери начин да изглади отношенията. И така стана, не се получи. Това ми го казват всички в момента, мен ми е трудно да го проумея, и пак ме боли и рева и съм депресивна, но теб може да ти помогне: намесва ли се семейството му и а той се държи като мамин син бягай далеч. Рискуваш да бъдеш наранена на по-късен етап, тогава става още по зле- както при мен сега. Силно те прегръщам и ти пожелавам бързо да си стъпиш на краката.

13.   Благодаря ти, незнаеш колко добре се почувствах от твоите думи, Благодаря, пожелавам и и на теб да се справиш, А вие колко време бяхте заедно?

14.   Ами ние бяхме заедно 4 години, 3 живеехме заедно. Исключително ми е мъчно да разбера какво стана, как се е решил да бъде с другата когато казваше, че аз съм жената на живота му. Но знаеш ли какво, като се усложниха нещата и тръгна в прегрътката на друга защото му било гадно. А на мен как е? Това означава ли вече да съм в леглото на друг? Не, защото го обичам - няма лошо в това. Но не и да се надяваш че ще се промени и ще се върне при теб. Изоставена веднъж, ще стане и втори път. Това ли са мъжете които ни заслужават? Докато ние си изливаме душите по форуми като този, те се разхождат и се усмихват с другите. Когато се намеси семейството става още по-трудно. Знаеш ли какво мило момиче, не знам на колко си, аз съм на 27 и това допълнително ме боли - защото аз съм зряла жена пак позволих да ми се случи това и то не за първи ами за втори път. Затова те моля, да не се унижаваш както мен, не си причинявай болката да излизаш с него и да ти разправя за другата, освен ако не ти е гадно да го слушаш. Не съм от България, там учих - ако бях с удоволствие щях да се срещна с теб- знам че разговара с човек в същото положение помага много. Наистина моля те не се измъчвай, всеки заслужава да бъде щастлив, а не да пропилее живота за някой кой ти причинява болка.. Бъди силна!!

15.   Авторката сама си пише, сама си отговаря, сама се навива и разубеждава... нищо чудно да е поредния чекиджия. Смях!

16.   мдаа, наистина някой страда от размножаване на личността или от много свободно време:-))

17.   Обича те, затова те отбягва ;)

18.   Иска ми се да вярвам в това, но не знам, едно е ясно, прави всичко възможно да не се срещаме и да не говорим, но щом ти N 17 мислиш така, дано да е така!!!!

19.   Повече от ясно е, че той не те обича, нито някога те е обичал. Имам съмнения, че и ти не го обичаш, просто имаш наранено его от това, че той вече е с друга и не бяга след това. Колкото реално погледнато е напълно нормално. 4 година не са малко време за игране на игра "бъде с мен, не бъди с мен"! Момчето е продължило живота си БЕЗ ТЕБ, направи и ти същото! Огледай се околко теб и намери момче което ще те обича, а няма да те наранява!

20.   19 Ама как може да го кажеш това не те обича, нито някога те е обичал, в крайна сметка не мога да опиша всичко, но мисля, че грешиш, благодаря ти за мнението все пак

21.   аре уе... няма само жените да въртите номера... и ние можем и момчето го доказва ;)

БеЛиЯ МеЧоК

22.   21 В ужасна грешка си, и за това не давай коментари