Изневяра или просто чат?
Здравейте! Момиче на 17 съм, виждам се от година и почти 5 месеца с едно момче на същата възраст. Държи се с мен сякаш съм единствена, но май се оказва, че не съм. Забелвзах, че непрекъснато си пише с някакво момиче. Първоначално не обръщах внимание, но той започна да не изпуска телефона си от ръка, а и стана доста потаен. Попитах го за нея, а той каза "просто приятели" и аз приключих темата. Той обаче си смени паролата, а телефона си не дава на никой да го докосне. Изтегли си една интересна игра и веднъж когато влизаше да де къпе го помолих да ми даде да поиграя докато го чакам. Той естествено отказа, но аз му се помолих и той се съгласи. Преди да ми го даде обаче, затвори всички приложения и си спря интернета. Когато влезе да се къпе, аз му се поразрових в съобщенията с въпросното момиче. Знам, че не беше правилно, но много исках да знам и силно се разочаровах. Обръщат се един към друг с думи като "бебче", "мило" и подобни. Казват си, че се обичат и говорят основно за секс, споделят си кой какво иска другия да му прави и подобни. Много зле се почувствах след като прочетох една малка част от чата им. Когато излезе от банята му казах, че спешно трябва да се прибера и си тръгнах. Чух се с него няколко пъти колкото да си кажем как сме, какво правим, след което му казвам, че трябва да затварям. Много искам да знам какви са точно отношенията му с нея, дали би направил това което пише или е просто чат? Изграрям да разбера, но ако го попитам директно ще разбере, че съм чела съобщенията му. Нямам предстсва какво да правя! Може ли някой да ми даде адекватен съвет, моля?

Коментари

1.   Няма нужда да си мълчиш за подобно нещо. Директно го питаш какво става, защото на мен ми се струва, че не само ти изневерява, но и има връзка с това момиче зад гърба ти.

2.   Зарежи го. Това ли заслужаваш? Да това е изневяра и приятеля ти е доста глупав че изпуска момиче като теб просто не си заслужава да бъдеш с човек който стой и те лъже в очите а ти ще си още по глупава ако търпиш подобно отношение .....

3.   Иска да е на два стана, отдръпни се преди да е станало серизно...

4.   Не си губи времето с това момче, още си много млада, животът е пред теб, не се хаби. Работата е ясна като бял ден, той сега ще се опита да те замотае, да замаже положението, да извърти нещата, ти си прецени до колко се цениш и до колко ще допуснеш да те унижават по този начин. Внимавай да не свикнеш, защото ако останеш в тая връзка, в следващата ще си затвориш очите за друго и накрая ще се окажеш на 35, ще намериш презервативи в джоба на мъжа си и ще пишеш: дали ми изневерява?
Само се замисли - ако гаджето ти случайно прочете твой чат с някого, с когото си говорите на "мило" и говорите за секс, дали няма да ти бие шута като на мръсно коте? Дори няма да иска да чуе обяснение ама защо, ама какво и прочие. Но ти си чела, видяла с очите си и още се чудиш, че и се притесняваш как ще реагира!!!!

5.   Питам се когато се употреби "просто приятели" има ли такъв случай да е така? А в случая на авторката очевидно не е от изключениета, а и си крие телефона, само това е достатъчно, без разговори за секс. Интересно какво го задържа при теб, предполагам нямате няколко деца? Нали не го наричаш: твоят мъж? Може хлапак, малко момченце, направо женски приоми.

6.   Омръзнала си му явно, и аз бих постъпил по същия начин, някои момичета ми допадат - други не

7.   Според мен в случая разговор е излишен - повече няма да имаш шанс да разбереш как те лъже. Доверието ще е загубено и от двете страни.
Мисля, че е време да сложиш край. Без обяснения!

ж30

8.   Сериозно трябва да си поговорите с младежа и да изясните отношенията си! Ясно е какво иска от другото момиче, ти вече си прочела за това, но така да те лъже и да крие, хич не е правилно! Ако иска да продължава да е с теб, да спре всякакви комуникации с другото момиче, това означава никакъв чат с нея. Абе то си личи, когато човек крие нещо и е потаен. Ти си ги забелязала вече тези неща! Но според мен не те заслужава, щом не те оценява, пък ти си реши дали дали има смисъл да страдаш по такъв човек или не и да продължиш напред! Успех

>М. 31г<

9.   Мисля, че ти самата много добре знаеш отговора на въпроса си, ако този чат беше безобиден флирт, приятелят ти нямаше да си сменя паролите и да си пази ревностно телефона.

10.   Ами те са като брат и сестра, повече от ясно е : )))))