Той излиза и с друга
Здравейте, аз съм момиче на 22 години. Живея в малък град, студентка съм 3-ти курс в Пловдив, задочно. Също така работя още откакто завърших училище, живея сама на квартира и бих казала, че успявам да се справям. От около 2 месеца излизам с мъж на 36 години. Харесах го още в първия момент, в който го видях, очевидно и той мен, защото веднага завърза контакт с мен. Отначало не знаех, че е на 36 години, защото никога не бих му ги дала, но в последствие той самият ми каза. Също така е разведен, има син на 5 години, който живее при майка си. Той ме покани да излезем, но аз се притеснявах от това, че е толкова по-голям от мен и от това какво ще кажат хората, и първата ни среща мина в колата му. Просто обикаляхме из града около 1-2 часа и си говорихме. Срещата мина ОК, не е посягал да ме целува, прегръща, или да ми прави разни намеци. Пишехме си нон-стоп. Събуждаше ме всяка сутрин за работа, всичко вървеше добре. Аз вече бях хлътнала и като цяло спря да ме интересува хорското мнение. Започнахме да се показваме заедно, ходихме по кафета, нощни клубове, всеки ден бяхме някъде. Излизахме и с неговите приятели, запозна ни. Той има доста добра работа, на доста високо ниво е и е много добре финансово. Това също го разбрах в последствие. Веднъж след като бяхме на дискотека, дори отидохме в тях, там продължихме да пием, а не ми беше намекнал даже за секс. Да, целувахме се, прегръщахме се, но до там. Мислех си, че е мъжът мечта, защото си личеше, че има сериозни намерения. Много често той ме питаше защо съм избрала точно него, след като толкова по-млади и хубави момчета ме искат, какво съм видяла в него, бил стар за мен и т. н. Винаги съм се опитвала да му обясня, че не го искам заради това, че има пари, добра репутация и т. н. Вярно е, че целият град го познава заради професията му, много хора се, , пазят" от него, защото докато е на работа е доста лош (работата му го изисква), но тези неща за мен никога не са били фактор. Всичко беше ОК до преди 2 седмици. Беше вечерта към 9 часа и той ми каза, че си ляга. Аз също си легнах, защото ми се спеше, но ме събуди обаждане от сестра ми. Каза ми, че въпросният мъж е на ресторант с една жена (около 30-годишна). Сестра ми също беше на този ресторант, дори ми ги снима тайно и ми изпрати снимката. Ядосах се много и на другия ден му потърсих сметка защо ме е излъгал, при което той ми отговори, че това е приятелката на негов приятел, който в момента е в командировка извън България и просто трябвало да й обясни някой неща. Не му повярвах изобщо, но стиснах очи и се направих, че всичко е ОК. След това няколко пъти се случва сестра ми отново да ги вижда заедно по кафета, но не само двамата, а в цяла компания от 7-8 човека. Нищо не съм го питала, реших, че е достатъчно голям и си има глава на раменете, да прави каквото иска. Сега преди няколко дни ми, , сервираха", че е бил на дискотека с въпросната жена. Снощи останах във въпросния мъж да спя, преди това си пийнахме и ми дойде смелостта. Казах му, че знам всичко, че не може да ме прави на тъпачка, при което той отричаше да имат нещо общо. Каза ми, че просто излизали, че в дискотеката са се засекли случайно. Казах му, че не му вярвам изобщо. Също му казах да прави каквото си поиска, че има глава на раменете и не ми отива на годините да казвам на 36-годишен мъж кое е правилно и кое не. Казах му просто да си помисли добре, защото след време може да съжалява. Хора, аз наистина държа на него. Толкова се привързах, дори сега трябва да заминавам за Пловдив на лекции за около 1 месец, но нямам изобщо желание да отивам, като знам, че няма да се видим толкова време. Другото, което е, аз винаги правя каквото той иска. Преди излизах постоянно по дискотеки с моите приятелки, а сега откакто се запознахме не съм ходила с тях, а само с него. Пренебрегвам приятелките си заради него, скоро бях излязла с тях на ресторант, хапнахме, пийнахме и мислихме да отидем до един нощен клуб, но когато му казах, той започна да се дразни, защо не съм била отишла при него, вместо да ходя по дискотеки. Казах му, че ми се излиза, че не ми се стои вкъщи, дори му предложих двамата да отидем на дискотека, но той отказа, бил изморен. В крайна сметка аз отидох с приятелките ми в дискотеката, но останах точно за половин час, защото щяхме да се скараме с него. Дори не се усещам по какъв начин ме манипулира. Започна да ми казва да спирам да му пиша, да се забавлявам, след като съм в дискотеката, аз му казах, че щом му пиша, значи има за какво. Извиних му се 100 пъти за това, че съм излязла, вместо да отида в тях, но той продължи да се държи тъпо. Тръгнах от дискотеката и отидох в тях, поговорихме си и си легнахме. Само да подчертая, че все още не сме правили секс. Случи се той да си поиска един път, но аз бях неразположена и така не стана. Когато си легнахме каза, че сега вече му е спокойно като съм до него, и можел спокойно да заспи. Заспахме, той се събуди рано сутринта, а на мен ми се спеше още. Той каза, че излиза да пие кафе, но щял да ме заключи. Представяте ли си? Съгласих се, защото така или иначе нямаше никъде да ходя. Беше 8 часа сутринта, когато излезе да пие кафе, аз заспах отново и се събудих в 12 на обяд. Него още го нямаше. Стана 3 часа следобед и не се беше прибрал все още. Нито беше влизал на линия във фейсбук, нито си вдигаше телефона. Аз започнах да се притеснявам, защото бяха минали почти 8 часа, а уж отиде просто да пие кафе. Прибра се към 16:00, при което ми каза, че бил по сервизи, че имал проблем с колата и т. н. Отново се направих че му вярвам, само и само за да не се караме. Аз си тръгнах от тях и се прибрах. Тази сутрин отново се събуждам и сестра ми отново ми казва, че той е там пак с въпросната жена... Останах без думи, как може да е толкова нагъл? Писах му веднага, а той ми каза да кажа на сестра ми да се спре, , , за да не й кажел той". Не знам какво ще става от тук нататък, най-накрая имах надежда, че ще се получи нещо с този човек, поради което винаги съм била искрена с него, споделям му абсолютно всичко, спряла съм контакти с всякакви мъже, а той какво прави... И двамата сме зодия Дева, ако има значение. Но неговата зодия определено е сбъркана. Няма как да е Дева, той е толкова странен, никога не знам какво си мисли и какво му се върти в главата. На моменти е адски мил, а друг път се държи все едно не му пука. Дайте ми съвет, какво да правя от тук нататък? Да се оставя по течението и да чакам да му дойде сам акъла? Да продължа да му показвам, че държа на него и да се надявам сам да го осъзнае? Или да спра всякакви контакти с него? Просто проблемът е там, че не знам наистина какви са им отношенията с тази жена. Казвал ми е, че щом се съмнявам, да отивам когато си искам до тях да го, , проверявам", но това не бих го направила никога, защото за мен доверието е на първо място...

Коментари

1.   Този човек определено те прави на луда
Бягай надалеч...иначе ще съжаляваш много

2.   Каквото и да ти кажат хората тук, ти пак ще си направиш каквото си знаеш.
Само ще изкажа мнение, че влюбения човек, си личи отдалече. В любовта няма място за съмнения, лъжи и т. н. Щом се чувстваш в несигурност, значи това не е човека!

3.   Човекът е женкар и не държи на теб. Явно онази му е официалната приятелка. Не се занимавай с него. Ще намериш друга любов и то споделена. Не прави секс с него. Ще те зареже, а ти ще рониш сълзи. Спести си болката и разбитото сърце.
От опит ти го казвам.

Вики

4.   Мъж на 36г. и толкова време да не прави секс?

5.   Не иска секс от теб, защото го получава от другата. Ти си му играчка в ръцете. Бягай!

6.   Зодията му е, , женкар''. От личен опит ти казвам да не се занимаваш, защото много ще страдаш. От написаното мисля за теб, че си добро и чувствително момиче, а този е, , играч''. Прекрати всякакви отношения с него и не му се връзвай на обещанията и на крокодилските сълзи, които ще ти рони след това. Не си пренебрегвай приятелките нито заради този, нито заради друг мъж. Този, който те обича, ще те приеме такава, каквато си, и няма да е нужно да се променяш, да променяш навиците си, хората, с които излизаш и т. н. Някъде там има умен и добър мъж, който ще те носи на ръце. Но докато си с този от историята, има шанс да не го видиш и да го пропуснеш. Затова колкото се може по-бързо прекратявай отношенията си с него!

7.   Заплахата към сестра ти изобщо не ми харесва, дори и на шега казано си е доста грубо. Допускаш голяма грешка, че оставаш да нощуваш у тях, надали ще посмее да те насили, но просто си губиш времето с човек, на който задръжките не са му силна страна.
Между другото с жената на приятел не се ходи на ресторант, още по-малко на дискотека, пък и щом сте малък град толкова ли никой не знае коя е въпросната "дама", а и бившата му съпруга защо ли се е отказала от такъв перспективен мъж?

8.   От авторката:
Благодаря много на всички за съветите, наистина ме накарахте да се замисля, но истината е, че не мога а и никак не ми се иска да приключвам с него, до такава степен ми е влязъл под кожата.
Аз съм вече в Пловдив, дойдох преди 2 дни, като преди да замина отново преспах у тях, може би щяхме да стигнем до секс, защото и аз самата вече искам да го направим, но цикълът ми дойде в най-неподходящия момент, и по-добре, че се усетих навреме, че ми е дошло... Сега като съм на 200км от моя град си пишем всеки ден, но го усещам, че ми няма доверие, както и аз на него. Постоянно ми пише, че тук сигурно съм щяла да си намеря някой друг, че имало мъже къде-къде по-хубави от него в големия град. Аз му казах, че не търся никой, и че той ми е достатъчен, при което той ми отговори, че, , ще видим накрая като се прибера". Истината е, че и мен ме е страх относно това какво прави той докато ме няма. Не му досаждам, не го притеснявам, даже почти не му пиша първа и като цяло прикривам това, че съм хлътнала. Пишем си само ако той се сети да ми пише или да ми се обади. Между другото, забравих да спомена един важен детайл от историята. Последният ден преди да замина въпросната жена имаше рожден ден, видях това от социалните мрежи. Ние прекарахме цял ден заедно, бяхме по работа извън града, прибрахме се чак към 8 вечерта, при което аз само се прибрах до нас да си взема дрехи и отидох обратно в тях. Той беше направил вечеря, хапнахме, пихме по 1-2 и си легнахме. На другата сутрин видях снимки и клипове в социалната мрежа, които беше качила въпросната жена. Очевидно си беше празнувала рождения ден на един ресторант, имаше снимки с цялата компания, но ме зачуди това, че моят, , приятел'' не е бил там. И затова не мога да схвана какви са точно. Ако му беше официалната приятелка, нямаше как да не отиде на рождения й ден. А ние просто прекарахме целия ден заедно, отделихме се един от друг просто за половин час, докато се прибера до вкъщи да си взема дрехи. Цялата история ми се струва много странна, но ще видим какво ще излезне...

10.   Само като стигнах до това, че те питал защо си с него и т. н., ми стана ясен. Този не е "лош", а комплексирана мишка! Стигнах до това, че не ти отивало на годините да му казваш кое е правилно. Е - разкарай го!
ж31

11.   Авторке, тук доста жени са ти казали да го разкараш, обаче вече ти е влязъл под кожата. Ако те бяха на твоето място сигурно щяха да направят същото - нямаше да го оставят. Като мъж ще ти кажа какъв е цялостният проблем: ти не му даваш секс и той си го получава от другата. Ако жената, която желая и обичам, не ми дава секс, естествено, че ще отида да си го получа от други, без емоционалното привързване. По-добре започни да му даваш и да спиш с него - ще видиш как ще държиш топките му празни и ще стои далеч от други жени. Бившата ми приятелка не ми даваше секс 2 месеца в началото на връзката ни и аз започнах да си го търся от други жени, които искаха секс. Вие жените просто не можете да разберете, че ние мъжете много трудно можем да се въздържаме от секс за разлика от вас... Да не си асексуална, авторке? Не го ли желаеш този мъж? Мен една жена като не иска да прави секс с мен, аз го възприемам все едно не ме желае като мъж...

12.   Момиче, стегни се! Направо е ужасно всичко, което описваш, а ти си мислиш, че всичко ви е наред. Два месеца са супер малко време така че не е никак късно ВЕДНАГА да си тръгнеш от този. Най-нагло те лъже, а ти наивно му вярваш.
С тази жена имат връзка!
Да не говорим, че ти забранява да излизаш, а в същото време той си прави каквото иска.
Не му се връзвай. Тръгни си докато не си се задълбочила още повече в тази несъществуваща връзка. Тогава ще ти е много по-трудно повярвай ми.

13.   Номер 11, това което пишеш изобщо не се отнася до ситуацията. Авторке, не го слушай.
Мислиш ли, че ако искаше, нямаше да си получи секса?
Просто не я кара толкова настоятелно, за да се покаже колко е внимателен и толерантен. Че ще я чака колкото време й трябва, за да я манипулира и тя да си каже колко много държи на нея, за да си я върти на малкия пръст. Но това са долни манипулации. Авторке, ще съжаляваш един ден. Просто се запитай какво ще е след време. Нищо няма да се промени, а колкото повече време минава, толкова по-трудно ще се разделиш с него. Не си пропилявай годините.

14.   От авторката:
Благодаря на всички за съветите. Искам да ви кажа, че съм извън града от 10 дни и нещата стоят по съвсем различен начин. Търси ме постоянно, звъни ми, пише ми, гледаме се по камерите. Виждам, че не е безразличен към мен. Дори вчера се скарахме малко и аз не му вдигах около 3-4 часа, нито му отговарях на съобщенията, а след това, когато говорихме, той ми каза, че му е станало гадно заради това, че съм го игнорирала, че не искал да сме скарани, че искал когато има проблем да го разрешаваме като зрели хора. След няколко дни ми предстои да се върна и нямам търпение да си го видя. Също така в неговите очи ние сме заедно, защото аз го ревнувам страшно много и му го показвам, а той ми каза:, , когато съм с един човек - съм само с него, може да е 2 месеца, може да е 5 години, но съм само с него, така че няма за какво да ме ревнуваш и да се притесняваш''.

15.   Ох, авторке, наистина ли му вярваш? Щом е с теб е само с теб. Пълни глупости. А онази другата сестра ли му е, какво? На 22 би трябвало да разсъждаваш малко по зряло. Но един ден ще разбереш всичко.

16.   Авторке, не е нужно да ни благодариш (на всички писали ти да бягаш с 200 от такъв човек) - очевидно няма да ни послушаш.
Развръзката е ясна, но дано не е с фатален край, дано след като те употребят не се настроиш срещу всички мъже и да се наредиш в редиците на скандиращите "всички мъже са свине"!
Дано не съм лош пророк, но се приготви за едно огромно разочарование!

17.   Авторке, моля те, не слушай интелектуалките с интелектуалните им изблици. Просто си отиди при момчето и му дай секс. Когато ние мъжете сме задоволени, ние не се занимаваме с други жени.