Истина след секс
Знам че е тъпо, но се нуждая от съвета ви. Сутринта с мъжът ми правихме секс. Аз съм бременна в 7 месец и сме женени от 1 год. Той мн обича по-грубичкият секс както признавам си и аз. Редовно като го правим той си ме шляпка по дупето, по лицето. Но никога не ми е оставало белег. Днес като го правихме и двамата бяхме по-напрегнати, защото предният ден се бяхме карали за 20лв че не съм му ги била върнала пък той нямал пари. И двамата се обменяхме, че сме нагли за тия 20лв. И така. На сутринта си бяхме още сърдити. Но по принцип секса ни разтоварва. А аз мн обичам да ме шляпка. Той има големи ръце, които наистина възбуждат. Но днес за първи път ми посиня окото от такъв шамар... сърдита съм му и даже медицинско ще си извадя. Той изглежда стреснат, вика ми извинявай, но няма да се размине просто така. Даже мисля да му кажа, че ако продължава така няма изобщо да си види детето щлкато се роди. Окото ми посиня 20_30мин след като приключихме. На мен ми беше хубаво, но той не може да ме удря толкова силно. Моля ви, пишете съвет-реагирам ли пресилено? !

Коментари

4.   :D И ти си мислиш, че като си бременна, и няма да му позволиш да види детето, което той ти е направил ли? Колко ограничена трябва да си? ;d

5.   Детето има 2-ма родители. Приеми го.

6.   Един дол дренки сте и двамата

7.   Ако не ти беше посиняло окото щеше ли да разбереш, че те е ударил до посиняване?
И в съда с какви аргументи ще се избравиш, за да обясниш защо един баща не може да вижда детето си?
ще лъжеш ли? Тогава ти ще си обвиняемата. Колко долно, още бебето не. се е родило ис. и готова да го лишиш от баща, само защото сте се лашкали грубо докато е в коремат.

8.   Не, не реагираш много бурно! Чакай следващия път да ти отвърти главата.

9.   Хаха това ме разби

10.   Еее, хем се кефиш, пък егати! Абе вие не трябва да се размножавате, бе! Ама ти си сбъркана, уж харесваш груб секс, пък имаш претенции! Е как да е груб, с перце ли да те гали? ! Защо правите деца бе, практикувайте си садо-мазото, ама не се натискайте за родители, гледайте си удоволствията, не правете травмирани деца!

11.   А бре авторке...,ти не си добре...щях да пиша много и да те наредя, ама не си струва, защото каквото й да кажа...няма да ме разбереш ! Откачена работа..........

12.   Ти сама си искаш шамарите че и на проблем го правиш. Бих те разбрал ако е системно но това което пишеш според мен си е просто инцидент и ти явно имаш някви други проблеми с мъжа си и си търсиш повод за развод. Не бъди наивна да си мислиш че той няма си вижда детето. Единствено това може се случи ако той го пожелае

13.   Права си, че не може да те удря толкова силно. Измислете някакъв контролен уред да мери и а премине мярката да не му се размине. Преди правене на секс направо викайте медицинско лице да не губиш време отнякъде да вадиш медицинско.
Надявам се да съм помогнал! Въпреки че, някой от нормалните не се удрят преди, по време и след секс ( как не са се сетили? ! ).

За нероденото дете къде прочете, че само ти можеш да се разпореждаш с него? Равноправието което наричате еманципация, само в посока която ви изнася ли е?

Да се роди живо и здраво, па после не му го давай. Само да не вземе да му хареса, че после на теб няма да ти хареса. Пропускаме мнението на детето дали иска да има само зла майка или два нормални родителя.

14.   Това ми звучи доста смахнато - караница за 20 лв! И чакате дете!!! И посинено око като част от любовната игра!!! Вие обичате ли се изобщо!

15.   Защо просто не говориш с него и не му кажеш, че това не ти е харесало и си реагирала малко пресилено, но ако продължава не знам..

17.   "Хвани единия, удари другия. " "Търкулнало се гърнето, та си намерило похлупака. "
Ж

19.   Хаха, хормоните, настроенията и бремеността ти пречат да видиш реално нещата.

Синината ще мине...а пък следващият път, когато те заболи - му кажи. Не, че нещо ама сами си го правите. Случват се и такива неща. Играчка - плачка.

Дай му 20лв. и му кажи, че искаш пак да го направите...плати му за още един секс. Тогава и двамата ще сте щастливи. Дете ви чака...я малко по-сериозно.

21.   Толкова си противоречиш че не можеш само да се разбереш какъв ти е проблемът.

22.   Тази история не е истинска. Не може да има толкова луди и ограничени хора едновременно.

24.   Чакай сега, искаш да те удря щото ти е кеф, после пък те бил посинил та чак медицинско ще си вадиш да го съдиш.... Извинявай, ама ако аз съм на мъжа ти не знам дали бих изтърпял всичкия тоя панаир. Най добре измерете точно колко нютона сила на удара ти е кеф и ако вдигне малко над това веднага санкции, медицинско, съд, родителски права, издръжка и тем подобни... Иначе сериозно, мислиш ли, че в такъв момент можеш да контролираш колко точно да е силата на удара? Моята също обича по някога да я пошляпвам по време на секс, ама не ми прави циркове ако случайно излезе някоя синка след това.

25.   Благодаря за коментарите!

26.   Хора, които се карат за 20 скапани лева, мамка му, как ще гледате дете пълноценно, мамка му. Приятно е да правиш деца, но изискват грижи и много ПАРИ, ако искате да излезе човек от него, иначе поредния, който ще се кара с жена си за 20 скапани лева, потресен съм, гнус ме е!!!