Навика да изневерявам
Здравейте,
на 20г. съм и си мисля, че съм влюбена. Имам сериозен проблем просто с когото и да бъда и колкото влюбена да съм винаги изневерявам. Просто ми е навик, поне така си мисля. Незнам как да се спра и накрая винаги става така, че връзките ми се провалят, заради моите грешки. Имам приятел в момента, на когото пак му изневерявам. Просто незнам много съм объркана.

Коментари

1.   Има много хора по света като теб. аз съм една от тях. Лудо обичам и пак търся чуждо. Намерих един мъж който е доста по-голям от мен, говорихме си доста дълго време приятелски докато един ден не почнахме да си лягаме (случи се 2-3 и за около 6 месеца). Той също е обвързан. Имат връзка поне от 5 години, попитах го защо изневеряваш? А той ми каза защото ми харесва и не мога да се спра. Тогава му казах че и при мен е така, мога да дам всичко за една връзка, не знам къде какво ми липсва че да изневерявам. Друг пък ми казва че в началото се чувстваш гузен, но после свикваш и това става начин на живот. Чудех се каква е причината, защо мисля повече каато мъж, защо гледам на нещата като мъж? Защо не би ме заболяло ако разбера че приятелят ми е изневерил. Защо имам толкова желание за секс? Един ден реших да ида на профилактичен ореглед на гинеколог, откриха ми поликистоза и много повишен тестустерон. Изписаха ми хапчета (противозачатъчни, ама много силни)пия ги вече 3 месец, и всякъш всичко в мен умря. Тестустерона ми спадна, вече нямам желание за чуждо, то сега от хаповете и за моито си нямам желание. Същия първи човек за които писах, ми предложи среща, аз приех и на другия ден размислих. Отказах се не отидох, сега започнах да мисля като нормална жена, всякъш изгубих своята мъжка страна. Болеше ме много че вече няма да съм като преди. И че ако един ден някой направи същото което аз правех може да ме заболи. Това нещо не винаги се спира, а се свиква, или с годините всичко отминава, но май в повечето случай си оставаш винаги изневеряващият.

3.   На 20 г. и постоянно изневеряваш.. чудя се с колко ли мъже си била досега... явно със солиден брой, а си само на 20, представям си какво име ти се носи, и с право

4.   Всеки има правото на избор, но аз лично съм си патил от момиче, като теб. Момче съм на 21, а тя е на твоята възраст. Имах щастието да бъда с нея само година и 6 месеца. Не поглеждах други момичета освен нея и в крайна сметка не разбрах къде сбърках, а наистина давах всичко от себе си и се стараех за всичко. Вярвах безрезервно на всяка нейна дума... И в крайна сметка разбрах по най-долния възможен начин за всичко, което е правила с други мъже докато е била с мен... Сега след още година и 6 месеца се престраших да излизам с друго момиче и се чувствам ограбен... Имам чувството, че не съм достатъчно добър вече и се страхувам, че няма да мога да бъда толкова всеотдаен като преди. Започвам да се влюбвам, а при мисълта за предишната ми връзка се сковавам от страх, което от друга страна не е честно спрямо новото момиче. Тя не заслужава страхливец до себе си. Пък и си мисля, че от страх ще започна да я ревнувам прекалено и ще съсипя всичко, а ни най-малко го желая... Искам да ти кажа, че всеки преживява по свой си начин случващото му се и не е честно да се лъже, защото последиците не са добри... С риск някои да ме помислят за мухльо или старомоден, аз не бягам от себе си. Не желая много жени, а само една... Пожелавам ти някой ден да срещнеш момче, което да успее да те задържи само за себе си. Тогава ще имаш всичко, от което се нуждаеш :)

6.   Докато бях омъжена и по специално след раждането на децата изневерявах на съпруга си системно. Ей така просто за едното чукане. След като се разведохме, започнах да си търся човек, с когото да си споделим живота. Оказа се много трудно. Сама жена, две деца и т. н. Достигнах до извода, че хора като мен изневеряват, когато се чувстват сигурни за дома и децата си. Сега, ако се обвържа с мъж, който да ме обикне никога не бих му изневерила и съм сигурна в това.

7.   Е да , никоя не мечтае да умре самотна и със славата на дърта к-рва. Ама докато се наиграе на младини не мисли, че на мъжете им харесват такива дашни само за развлечение и не искат половината град да са им баджанаци. Хубава попара сте си надробили, сърбайте сега!

8.   №6, ще намериш мъж на куково лято. Изпуснала си питомното, гони сега Михаля. Точно така се пада на курви като тебе.

9.   Не си попаднала на някой, дето ше ви почупи капачките и на двамата или ше ви види сметката. Тогава навика ти ше изчезне.

10.   Ти си просто едно курве и за теб един мъж не е достатъчен. Мисля че имаш комплекс за малоценност и сега се ебеш като луда, за да докажеш на себе си че си много желана. Идват при теб, защото си лесна!

11.   ... Из мемоарите на една курва... И да го не го публикувате - все тая.