Подарък за годеницата, жени помагайте
Здравейте! Скоро годеницата ми има рожден ден и съм решил да и купя някакво хубаво бельо, за предпочитане е комплект - сутиен с прашки и може би жартиери. Досега не съм купувал комплект. На бивши гаджета съм подарявал само прашки, но сутиен никога не съм купувал. И като се разрових в интернет и някакви размери 34 Д, 31 Ц, ме хвърлиха в 9 глуха. Нямам идея какъв е размера на чашката, а ако я питам, вероятно ще се сети, че ще и купувам сутиен. Иначе знам мерките на гърди, талия и ханш. Може би с тях ще се ориентирате да ми кажете за тия чашки. Те са 90-62-92, висока е 163 см, теглото и варира между 47 и 50 кг, мисля, че в момента е 48, поне така ми каза наскоро до колкото помня.

P. S. Може да ми напишете линкове за магазини с хубаво бельо.

Коментари

1.   Има и по-хубави подаръци, като някое изживяване, вечеря със свещи, изненада.

2.   Не мисля, че е добра идея да купуваш бельо - аз лично държа винаги да го избирам сама. Няма и да и нацелиш размера според мен. Аз, например имам същите мерки, но никога не нося цял комплект, винаги взимам по - голям сутиен и от друг комплект моля за по - малките бикини. По данните ми трябва да нося 80Б, но аз търся сутиени от рода на 75Ф.... или 85Д и нося на шивач да ми намали обиколката, понеже са широки, но тези, които ми стават на обиколка са ми малки в чашката...
Може и твоята приятелка да е така.
По - добре я заведи и и го купи, нека тя си го хареса.

3.   Още нещо - по - добре иди купи едно парфюмче 50 - 100мл - Burberry, Thiery Mugler alien, Dior...

4.   Е, той този подарък е за теб, не за нея. Мислиш какво на теб би ти харесало и зарадвало, а не нея. Извод: ти си егоист.
Иначе номера на сутиена е Б 90

5.   Нямаш ли достъп до сутиена и? :) Виж етикетчето и ще се ориентираш.

6.   Прашки!?? Не знаеш ли, че са вредни за здравето!

Иначе тя е точно колкото мен, сутиен 34B.

Ж44

7.   Секси нощничка с меки пантофки.

8.   Аз пък много бих се зарадвала приятелят ми да ми подари секси бельо. Имам вече няколко неща, последното той го избра и го купих с ваучер, който ми беше подарил. Не мисля, че авторът е егоист, ето че има и жени, които биха се зарадвали на това, а не знаете какви точно са отношенията му с неговата.
Авторе, за размера може да се консултираш с продавачката в магазина, но и номер 2 е права - винаги е добре и жената да пробва, за да види дали й седи добре. Аз например мога да нося само определени типове сутиени, някои ми стоят отворено.
Номер 6, не знам дали са вредни, но на мен са ми супер неудобни за носене. Обаче имам два комплекта бельо с жартиери, които са с прашки и напълно ме устройват, защото от една страна изглеждат добре, от друга не се задържат достатъчно дълго, за да ме дразнят :D

9.   Хм, сутиен и гащи...Банално. Зарадвай я с екскурзия до някое хубаво кътче на родината ни. Еднодневна екскурзия - с басейн, хубава храна и вино и усамотение после в уютната стая.

10.   Няма да коментирам избора ти на подарък, но ще ти кажа, че можеш да погледнеш сутиените ѝ и да видиш размера, обикновено го пише на етикета.

11.   Рисковaно е дa подaрявaш белъо. Мен тaкъв подaрък от гaджето би ме очaровaл, aмa е много трудно дa нaмериш модел който дa и хaресa и дa и стaне. Особено сутиенa. Зaщото то имa нaй-рaзлични модели: с оформени чaшки, без чaшки, push up... Трябвa дa го пробвa зa дa види кой е по вкусa и. Нaй-лесно е прaшки. Те сa с рaзмерa нa пaнтaлонa. Виж някой неин сутиен дaли пише рaзмерa нa етикетчето. Или нaпрaво иди в някой мaгaзин и помоли продaвaчките дa ти помогнaт, те ги знaят рaзмерите. Успех

12.   Пиииич, горе са ти го написали, това не е подарък за нея, а за теб. Гащи и сутиени, винаги можеш да й подариш, напъни се малко, измисли нещо по-оригинално. Все пак това е годеницата ти, не някоя поредна, на която да свалиш подареното от теб, а след като свършиш, да забравиш както за подаръка, така й за нея. Няма начин да не е споделяла за някакви желания пред теб, подари и изживяване, спомен, емоция, положи малко повече усилие, ще бъде забелязано и ти гарантирам, че ще бъде оценено подобаващо. След ден два, спокойно можеш да й подариш ваучер за еротично бельо, или за секс шоп, с думите, Изненадай ни.