Бившата му е по- секси от мен...
Здравейте, аз съм на 17 години, а момчето с което се занимавам е на 21 години. Притеснява ме това че бившата му приятелка е по- секси от мен. Дали би се върнал при нея само заради това, при положение че те са се разделили преди 2 месеца даже и повече. Той я е блокирал като цяло, но те имат общи приятели и се притеснявам ако се засекат някой път дали може да се заговорят примерно и пак да стане нещо. До колкото знам те са наблягали на секса, а ние все още не сме го правили, защото не искам да бързаме. С мен се държи много добре и не ме притиска, но при тях секса е бил като рутина. Мислите ли, че ако тя е по- секси би се върнал при нея?

Коментари

1.   Какво и е по - секси на бившата му? Явно има парички от мама и тате и се кипри, а ти не, което е нормално, защото си още на възраст, в която не си изкарваш парите и нямаш стабилни доходи. Онази явно е някоя освободена ..... и той се е прехласнал. Ако иде при нея хич да не ти пука, просто наблюдавай какви ги върши... дори бих го проверила, тайничко във вайбър, едно време така се оказа, че гаджето ми от класа ми, ми слага рога... на никой вяра, провери да си спокойна.

2.   Секса не е всичко!!! Винаги ще има някоя ПО! Вместо да ровиш миналото и да се сравняваш с някакви си там, вземи се фокусирай върху връзката си, или ако ще се съзтезаваш с някой нека да е със самата себе си!!!!

3.   Не искам да те притеснявам, но най-вероятно все още е влюбен в бившата си и ти си rebound. Иначе казано, ти си момичето, с което той ще се лекува след раздялата си с нея. Очевидно му е наранила егото и сега си е намерил по-кротко девойче, с което да си го възстанови.
В това всъщност няма много лошо, тъй като ти ще получиш много внимание и обич, каквито тя най-вероятно не е получавала. С теб ще свръхкомпенсира всичко, което е загубил, разделяйки се с нея. Това е много често срещано поведение сред мъжете в днешно време.
Спокойно, няма да се върне при нея, защото най-вероятно и тя самата не го иска в живота си вече.
Приключили са нещата между тях най-вероятно, само внимавай да не станеш заместител за кратко и след това да те зареже и теб, продължавайки с търсенето на нова любов.
Правилно постъпваш, изчаквайки. Така му подхранваш интереса :)
Продължавай така и може би ще се получи между вас.

4.   Разбира се, че ще се върне. Ти докато се стискаш и само се оправдаваш и отлагаш, тя ще му даде това от което той има нужда. Лафа е, докато умните се наумуват, лудите се налудуват. Когато схванеш смисъла на тази приказка, сама ще си отговориш

5.   Ако външността и сексът бяха достатъчни за една връзка, то той още щеше да е с нея. Основното в темата ти е, че тя е бивша, а ти си настояща. С времето човек спира да вижда красотата в близките си, свиква с лицето и тялото им и не ги превъзнася толкова, колкото го е правил в самото начало, отношения базирани единствено на външен вид са обречени. Не се притеснявай излишно, подобни мисли съсипват една връзка, ревността ти е излишна. Поддържай се достатъчно много, че да се чувстваш уверена и красива, прави го за твое лично успокоение и удоволствие, не се притеснявай. Приятелят ти сам се е отказал от нея.

6.   Дали той ще има отношения с бившата си никой не може да ти каже. Ти се научи да цениш себе си. И бъди с хората, които те ценят такава, каквато си.
Ж

7.   Нормално е да не бързаш със секса, както и е нормално, ако на приятелят ти му се прииска, да има с кой да наблегне на секса.

8.   *Към авторката: Какво значение има?
Винаги ще има по-секси от теб и от въпросната му бивша!
Мъжете са първични, приеми че всеки има различен вкус за сексапилност.
Едни харесват дебелички, и намират за грозно поддържаните жени, други харесват слаби, трети харесват "назобени" мацки.
Както и с чертите на лицето, аз харесвам определен тип жени, но моят мъж ги намира за грозни и обратно.

*Съвет: Не се комплексирай, може да бъдеш заменена от най, най нетипичната за него жена, всичко зависи от сърцето, душата и главата.

-Maryjane

9.   Е да ама е бивша, а сега е с теб. Изобщо, мисли в посока какъв късметлия е той да се занимаваш с него, а не, че той може да избяга. Само той ще загуби. Не се комплексирай на тема секс. Ти си толкова по-свежа. На 17 години сигурно си в страхотна форма. Мъжете често обичат нещо по-свежо и се дърпат от обиграни жени. Както казва гаджето ми - жената трябва да е винаги "малко девствена".