Един мъж на 50 г. все ме сваля
Здравейте, аз съм момиче на 21 години, в момента нямам връзка, но от 4 години един мъж на 50 г. все ме сваля и иска да сме интимни... той не спи с жена си, така твърди и му вярвам, защото познавам жена му, и знам че тя е по чужбина... просто ми е жал за него, че от толкова години е на сухо, когато говорим и го питам... дали се възбужда казва не, трябва да сме заедно, въпроса ми е?
Един мъж на 50, след като няма ерекция, както са гаджетата ми с които съм била.... аз не съм била с по големи от 23, той способен ли е да осъществи полов акт... или тук желанието му е по-голямо от възможностите....
чакам нормални отговори... все пак не съм запозната... с мъжката сексуалност..

Коментари

1.   Да. Способен е да осъществи полов акт и - да - вероятно си има нормална ерекция :)

От друга страна - да спиш с някого, защото ти е жал за него - едва ли е предпоставка за задоволяващ секс.

3.   Самият факт, че се чудиш дали да пуснеш на 50 годишен женен чичка ме кара да се чувствам зле. Да не говорим, че в случая единственото, което те спира да го направиш е твоята несигурност в това дали му става. Т. е. ако знаеш, че няма да има проблем с ерекцията ще му се нахвърлиш директно, така както дете на близалка.
Дано някой ден не попадна на жена като теб. И не - това, че е на 50 не означава, че не му става, дори напротив... Не знам от къде идват тези клишета, че мъже над 50 не могат да го вдигнат. Познавам такива, които са по активни дори от мой набори.
M. 22

4.   Защо смяташ, че един мъж на 50 няма ерекция? 50 не е 80 години.

8.   ТИ сериозно ли се върза на думите на един 50 годишен изкусен лъжец? Баща ми също си имаше любовница на твоите години и я лъжеше по-същия начин, че не спи с майка ми и тем подобни глупости. Уви, всеки път като си дойде в България я праска яко, просто човека е решил да върти две(а сигурно и много повече) жени едновременно, а какво по-лесно от това да заблудиш едно 20-годишно?
Много си наивна, мила, стегни се.

9.   Според мен, не е бил на сухо и би трябвало да се справи. Не се чуди, а се чукни. Ще е опит за теб, а и може да имаш финансова изгода.
М33

11.   Абе моме, защо ти е да спиш с мъж на годините на баща ти?
А иначе на въпроса ти дали един мъж на 50 г. може да осъществи полов акт, особено с маце зва пъти по - младо от него.... ти само му дай възможност и ще видиш за какво иде реч.

12.   Срам нямаш не мога да повярвам!!!

13.   Историята е следната : Ти го търсиш в продължение на 4 години, но не ти стиска да си с него, защото е много по-възрастен от теб.
Какви са тези филми, че те свалял 4 години, само за да "спи" с теб? Няма значение, дали ще е на 20, 30, 40 или 50, ако на даден мъж му се прийска секс, ще го получи, не да чака с години.
Жена му може да е в чужбина, но има много други жени, не си мисли че е прибегнал до теб.
Всеки мъж над 40 години, с радост ще "изяжда" малки агънца, без да има предразсъдъци.
Мъжът може и на 70 да е потентен, зависи от организъм и ген.
Съжалявала го, за това ще правиш секс с него, сериозно ли? ;Д
Защо не си признаеш, че ти искаш, И ти си главния инициатор за контакта ви?

14.   Аз не ти разбрах въпроса - искаш да си интимна с мъж, който може да ти бъде баща, опасяваш се, че няма да може да те задоволи, ще изпълняваш някаква благотворителна роля или просто искаш да опиташ нещо различно?
Отговори си сама на тези въпроси, а мъжката сексуалност я остави настрани, и за мъжете и за жените сексуаността е индивидуалност, която се влияе не само от възрастта, но и от много други фактори.

15.   Не особено... И да, дъртаците са най-нагли и най-комплексирани. Като се залепят няма отърване. А ти жалостивата дали е*е некролога или не, не ти ли е жал и за теб, че може да се окаже непоносимо гнусно? Също, и че заради някоя жалостива внучка, старците си вярват и се вживяват и страшно нагло се лепят и на другите сякаш са 25-годишни бодибилдъри, и след като им теглиш една позеленяват от злоба?
-Още една на 21, и приятелките й преследвани от нагли, злобни, повярвали си старци.

18.   Този 50 годишния какво иска от тебе, Не се давай на някой дърт чичка да те сваля, та той може да ти е баща по години. Търси някой до моите години или под твоите примерно между 19-26 години. Аз съм на 25- навършвам ги в понеделник. И не е нормално да те сваля някакъв изкукал чичка - да не кажа направо дядка, тоя си има жена нека ходи при нея.

Моя съвет е по- далеч от него да стоиш, че ще започне да ти нахалства.

20.   Ми то затова са измислили Вълшебното хапче, авторке ;)
Ама няма какво да ти е жал - иди на плаж да огледаш телата на 50 годишните чичовци... ще ти мине и жал и всичко.

21.   А защо като е на 50 да е изкукал?

23.   Не съм номер18, но ще отговоря на номер21.
Ами как да не е изкукал? И не, не е изкукал, защото е на 50 години, а защото 50 годишен човек (било мъж или жена) няма работа с човек на възрастта на авторката (било то момиче или момче). По мое мнение това си е чиста педофилия, макар и узаконена.
И също е доста жалко и дори направо крипарско в продължение на цели 4 години да сваляш някоя си/ някой си - нормално е да те дефинират като изкукал, независимо на колко си години.

25.   Към №23... Щом 4 години ухажваш някого, значи имаш чувства все пак. На 21 години човек е вече пълнолетен. Който не се чувства такъв-просто жалко за него. Интересно ми е как бихте се почувствали ако трябва да отговорите на този въпрос когато станете на 50...