Сексът е пълна трагедия
Здравейте,

Обръщам се за съвет преди всичко към мъжете във форума. Вече почти изгубих надежда, че сексът с приятеля ми някога ще бъде нормален и хубав. Въпреки това продължавам да се опитвам да разреша този проблем, който за мен е огромен, защото съм сексуална и смятам, че добрият секс е неразделна част от една сериозна връзка. С приятеля ми сме заедно от няколко месеца, правили сме десетки опити за секс и до този момент никога нищо не е било нормално. Или няма ерекция, или бързо я губи, или свършва бързо, или е полумек по време на секса или губи чувствителност. Чудя се възможно ли е да няма никакъв или почти никакъв опит в секса и затова да се стига дотук или действително има някакъв по-сериозен проблем. Той изобщо не може да си контролира ерекцията и затова ме интересува може ли да споделите от личен опит колко време отнема на един мъж да привикне с това, след като започне да прави секс и не е девствен вече. Разбира се, това са относителни неща, но на мен като жена, ми е трудно да се ориентирам, търся възможни причини за поведението му. Чудя се възможно ли е да е девствен. Той твърди, че прави секс от 10 години. Не е малък, напълно естествено е да има опит, на 28 години е, но в леглото показва обратното. За момента сме на етап да може да му стане и да задържи ерекция. Казва, че постоянно имал натрапчиви мисли, че може да му спадне. Възможно ли е до такава степен да се филмира. Аз го подкрепям по всевъзможни начини и постоянно, успокоявам го и го насърчавам, говорим свободно, но ефектът е нулев. Най-много да му стане, да правим някакъв секс и да свърши след 2-3 минути, като след това е много доволен, че изобщо му е станал. В секса няма никаква оринтация за абсолютно нищо. Не е сигурен кога е вътре и кога не е, не знае кога съм свършила и постоянно пита свърши ли, като се опита да го прави бързо, не може да се сдържи и свършва. Като се стегна малко, пак не може да се сдържи и свършва. Казва, че не знаел какво е поза лъжички и го чувал за първи път това. Като го попитах дали е девствен откачи и реши, че иска да се разделяме. Отвреме навреме прибягва и до стимуланти, явно за повече смелост, не знам. Като го хваля половин час, сякаш има ефект и по-лесно добива увереност и му става. Това обаче е непостоянно, разсейва се от абсолютно всичко и край с ерекцията. Казвал е, че изпитва нещо като липса на сила в пениса, че имал натрапливи мисли, че чувствал вътрешно напрежение. Спортува всеки ден, храни се здравословно, има ниско кръвно, няма диабет и други сериозни заболявания и не виждам къде може да е проблемът. Според вас възможно ли е да няма почти никакъв опит в секса и да се стресира чак толкова? В допълнение, не е никак страстен в целувките и в секса, проявява понякога инициатива за секс, но доста рядко и е нерешителен. Търси си постоянно извинения, ако засече, боляло го главата. Ако не знае какво да прави в леглото, схванал му се кракът итн. Не очаквам да е някаква машина за секс и полов атлет, ама тука не става дума и за елементарна техника. Той ако не го напътствам понякога, ще почне с анален секс, вместо вагинален и няма и да разбере. Това нормално ли е? :(

Коментари

1.   Ами според мен е напълно нормално. За да си добър в нещо трябва практика. Твърде много жени смятат добрия секс за даденост и гледат в мъжа други неща докато се окажат в подобна позиция и после вой, същевременно обаче се дърпат в началото и отлагат за да "проверят дали е сериозен" и подобни. По-принцип ако някоя жена иска хубав секс, тя трябва да си избере човек с когото имат добра химия, с когото имат сексуално напрежение помежду им, когато са близо. Ако танцуват и си паснат, това обикновено е сигурен знак, че и в интимно отношение ще си паснат много добре. Сега при твоето положение, приятеля ти вероятно е стресиран от факта, че ти го преценяваш и съдиш, което и правиш и вероятно няма много опит което е напълно разбираемо. Предполагам, че най-големия проблем е, че не може да се отпусне пред теб, че не се чувства релаксиран, че трябва да се доказва един вид. Според мен трябва да се гушкате повече, да сте повече време един до друг, да споделяте компанията си без да правите непременно секс за да може да свикне с компанията ти.

2.   Така само като ми го описваш и се отвръщавам от този мъж. Съжалявам, че говоря така, но аз не бих изтърпяла подобно нещо. Аз също съм доста сексуална и не бих могла да понеса такъв секс, ако това изобщо може да се нарече така. Имай предвид, че това ще започне да влияе и на твоето самочувствие. Ще започнеш да се чудиш "не съм достатъчно секси, или добра, не го ли възбуждам, в мен ли е проблема" и т. н. Оставяй го още от сега, нямаш нужда от подобен комплексиран мъж, на който да се чудиш как да решиш проблемите. Успех:)

4.   Ситуацията ти ми е много позната. Само дето аз бях от страната на мъжа. След години нормален и пълноценен секс започнах да се чувствам отпаднал. Не само в сексуална гледна точка, но като цяло. Имах проблеми с ерекцията и свършването - точно както твоят приятел. Случи се няколко пъти и се притесних - потърсих специалист. Пргледаха ме, правиха ми тестове и ми казаха, че физиологичен проблем нямам, всичко е заради стрес и претоварване. Стресът води не само до затруднена ерекция, но и до преждевременна еякулация.
В тази ситуация ми отне доста време за да вляза отново в крачка. Поради предните "затруднения" всеки път когато щях да правя секс се сещах за предните неуспехи и ерекцията ми изчезваше.
При мен решението се оказа сериозна почивка от факторите, които ме караха да се стресирам. Имах късмет и успях да се откъсна за седмица заедно с приятелката ми - забавлявахме се и в един момент на мен ми се прииска да правя секс - нещата минаха не прекрасно, но много по-добре от преди. Заради повишеното самочувствие нещата потръгнаха по-добре и по-добре. Не беше правя линия нагоре - имах моменти на леко връщане назад, но с разбиране от страна на половинката и малко време нещата достигнаха нормални и пълноценни сексуални отношения.
Вече минаха години от тези ми проблеми и до момента не са се повтаряли.
Съвет от моя страна би било да бъдеш търпелива, но също така е важно да знаеш, че решението на този проблем е най-вече в негови ръце. Това което ти можеш да направиш е да го подкрепяш и да му покажеш че е желан.
Ако обаче той няма желание да оправи нещата - а голяма част от това е да се говори за проблема - бих те посъветвал да си потърсиш друг партньор.

5.   От авторката до номер 1: Гушкали сме се достатъчно. Първият път, като дойде вкъщи, това продължи 8 часа, само цулевки и натискане и за тея 8 часа, не му е станало, за да поиска секс. При първия ни опит за секс пък се натискахме голи около 5 часа и пак не му стана. То бива да си сдухан и притеснителен, ама чак пък толкова... Вече и за целувки нямам желание. Особено, когато не успее да ми го вкара и продължи да се клати без да осъзнава, че изобщо не е вътре, почвам наистина да се дразня. Кракът му се схванал, пенист му изгубил чувствителност... Имам чувството, че трябва да го обучавам една година, за да се пооправи и то малко. и пак не е сигурно какво ще излезе. Това обаче ми докарва страхотен стрес. След последния секс не можах да заспя 3 часа от притеснение. Като си представя, че мога да прекарам остатъка от живота си с него, ми прилошава.

6.   Не знам как да ти го кажа по меко, затова ще действам директно. Просто не го възбуждаш. Това е. Може да си му интересна, да му е приятно с тебе, но да му става от тебе. Далеч не всяка жена може да възбуди един мъж. И с мен е така. Случвало ми се е - красавица, интелигентна, мацка отвсякъде, моя приятел не иска и да чуе. И обратното - нисичка, трътлеста, каквито уж никак не харесвам, ама покани ме на танц и се одървих като пън само като я хванах за кръста. По-късно, в леглото беше такова изпълнение, за което аз самият не съм вярвал, че изобщо е възможно, камо ли аз да го направя. Може ли човек да разбере...

7.   Човекът има проблем и трябва да си го лекува. Дали искаш да си през това време до него, имаш право да си решиш сама.

8.   Към авторката-ВАЖНО!
Това, че е неориентиран говори, че просто не му идва отвътре кое и как. Обаче ми прави впечатление нещо друго - говори се за гушкане, натискане, прегръщане... а свирки??? Говоря съвсем сериозно. Един мъж колкото и да се притеснява или нещо психически да го натиска, лапнат ли му го, ако физически е ок, пенисът му за нула време ще скочи. И на мен се е случвало, особено с жени, които харесвам не само за секс. Вкарвам го и хопааа, омеква. Обаче мацката като е ок с нещата, въобще и не ме чака е ваднага ме почва и всичко вече меко казано е на 6. Може и по-бързо да свърша след хубанвата свирка, но ерекция има и още как. И отново и отново, свирка му е майката.
С галене, целувки, милване и нежни думи, няма да станат нещата. А една жена, ако и не прави свирки, секса общо взето отива към една голяма нула от мъжка гледна точка. Щото като не прави това, вече спира и да го възбужда - хем, че му липсва самото удоволствие, хем, че започва да си мисли: абе тая я е гнус от мен, не я кефя и др.
Много жени бъркат думата активност, мислейки си, че са активни, като си искат секс. Под активна жена в секса, не се разбира само да покаже, че иска секс, а да действа... и не с галене и мили думи. Гледайте активните по порно филмите как почват един мъж - това е начинът. Няма какво да се заблуждаваме.
Та аз не знам авторката какво и как прави, но ако поне иска да провери, аджеба този мъж наред ли е физически, без свирка няма да разбере. А ако и така не става, вече има сериозен проблем.
И не, опита не е толкова важен. По-важно е човек да има желание и да му идва отвътре. Защото и с опит, ако нещо не те кефи пак не е оферта. Обаче ако правиш нещата с кеф /лапаш с кеф в случая, или ако е мъж-лиже с кеф, а не защото трябва/, дори и в началото без опит, ама имаш желание и ти е приятно, пак ще надобрееш много бързо и всичко ще е супер.
Мъж на 44 г.

9.   От авторката до номер 8: Естествено, че му правя свирки. И от тях не му става. Понякога като почне да си го търка и сам с ръка и може да продължи повече от час без да му стане. На тая възраст, няма и 30, би трябвало хем да е натрупал опит, хем да няма проблеми с ерекцията.
Към номер 4: Колко време ти отне да излезеш от тази ситуация ?

10.   Ха ха добре се посмях та Накратко не разбрали чр това момче не е с твоя темперамент в секса дори и да преодолее страха или там каквото е като няма желание все тая ще е е рез. НЕЗАДОВОЛЕНА айде със здраве къде са тези жени дето си искат да има дам 30 мин любовна игра и после 3-4 оргазма и да спим потни ;)

11.   Авторке аз съм номер 1, не знам какво да те посъветвам. С практика нещата би трябвало да се подобрят. Обаче както каза и номер 6, или има сексуално напрежение между мъжа и жената или такова липсва. Аз танцувам и мога да го потвърдя, има жени с които усещам движение и твърдост на неудобно място с извинение и те може да не са най-красивите а с други които са много красиви не ми трепва нищо. Проблем е и, че много жени бягат като почувстват такова привличане, но всъщност бягат от хубавото :-)

12.   Номер 8 съм.
Мъж, колкото и да се притеснява, дори след това при проникването отново да му спадне, ако изначално от свирка не му става и то на тази възраст, има някакъв физиологически проблем според мен.
Поне лиже ли?

13.   Авторке, има една съседна тема, засягаща обрязаните мъже. Твоят приятел обрязан ли е или е нормален, естествен мъж? При обрязаните мъже чувствителността - а оттам и удоволствието - е многократно занижена, заради премахването на кожичката (препуциум), съдържаща огромно количество чувствителни на допир рецептори.

Помислете и за подходящо ухаещи, качествени парфюми и за двама ви! Не пренебрегвай и доколко предизвикателна си за него - и като външност, и като поведение преди, по време и след чукането! Не му говори като на майка към син, за целувчици и прегръдчици, а бъди кучка в леглото и говори за здраво чукане, сама си го търси, наблягай на честа смяна на позите и на духането между смяната им, облягай се права с гръб към стената и искай да бъдеш чукана на задна от него. Искай и да бъде леко груб с теб, да ти дърпа косата, да ти пляска дупето, да те хваща за гърдите, докато ти го слага и т. н. Буди го и нощем с търкане ма дупето в неговата пишка, за да ти го сложи след малко на задна. Събуждай го със свирка (дори и да не е цяла)! Повярвай ми, той ще започне да го дърви доста повече отпреди, а може и сам да иска да те обсипва с целувки и прегръдки. Една и съща жена, представяйки се по два различни начина с мъжа до себе си, може да бъде възприемана от него по също два коренно противоположни начина!

Между другото, мъж на 38 години съм, с богат опит в кревата, но дори и в момента не зная какво е поза "лъжичка". :) Съветът ми е да не съдиш за уменията на някого толкова първосигнално и прибързано, изхождайки от познанията му за имена на пози и прочее. :)

Колкото до надървянето, маса жени са скарани с логиката и си мислят, че като има продължително целуване и гушкане, това ще помогне на мъжа после да ги чука кораво и здраво. Не, напротив! Пишката се надървя посредством кръвта, която изисква постоянна усилена работа на сърцето, за да изпомпва кръв под високо налягане там! Затова и много жени сами си създават проблеми, отлагайки чукането с мъжа, който в началото е бил надървен, но след минути/часове лигавене вече му пада. Неговото сърце просто се е уморило от ускорената работа през това време и рядко се случва на мъж пишката да му става яко корава след това. Обикновено после се достигат едни 60-80% от крайната твърдост и малцина са мъжете, които могат да го дървят на 100% след продължително дразнение и отлагане.

По-горе номер 8 много правилно обърна внимание и на свирките, чиято сила много жени подценяват. Макар и да умея да се възбуждам за 2-5 секунди и да го правя редовно по няколко пъти на ден, понякога ми се е случвало да ми пада безпричинно - вероятно на психологическа основа. В такива моменти съм изваждал късмет, че съм бил с правилно мислещи жени, които не чакат покана, не правят от мухата слон, не мрънкат, а веднага се усмихват и ме гледат с извратен поглед, лапват го жадно и след кратка обработка с устни и език го правят отново твърд и готов за подвизи отдолу. :)

14.   От авторката до номер 13: Ехааа, искам и моят мъж на 38 да се възбужда толкова лесно. Този мислех, че е мъжът на живота ми, но успя да убие всичко женско в мен. Хора, на тоя човек му има нещо. То си личи. Няма такива комплекси просто. Говориме си за секс свободно, вечеряме. На следващия ден ни в клин ни в ръкав ми поства едни чаршафи с хейт във фейсбук да ми обяснява как причината била в мен. Била съм го сравнявала с бивши, за да го засегна. Пълни глупости. Той само да споменеш думата секс и вече е комплексиран, но Не го показва, ми разбирам впоследствие. То като Не виждаш, че имаш проблем, никой Не може да ти помогне. Първо майка му беше виновна, после леля му, сега съм аз. С никой роднина Не се разбира. Била съм му напомняла на някаква преди 5 години, която му казала Очаквах повече От теб в леглото... страшна обида, пет години да Не я преглътне. За всичко си търси оправдания сякаш...

15.   Аз съпругата ми я "тормозя" постоянно за секс и като съм до нея веднага ми става и започвам "офертите", като съм доволен и само на свирка, но започне ли почти винаги свършва със секс!Доста често излиза с номера, че е изморена а аз си ходя надървен.Правим то по 2-3 пъти седмично, но ако зависеше от мен щяхме да го правим по 2-3 пъти дневно!Някой път аз изчаквам малко по-вече време, за да е много възбудена когато го направим, тъй като в такива случаи се раздава яко и често си го слага сама и в дупето!Често в играта влизат, вибратор и анално дидло за да е запълнена отвсякъде:)
Дали не съм сексуален маниак?:)
М44

16.   Виж какво, авторке, той е само на 28 и наистина има голям проблем. По-нататък ще е още по-зле, само че май няма накъде. Просто се разделете. Няма да има секс между вас, само се мъчите.

17.   Авторке, има защо жената до мен да ме възбужда лесно и да се изчукваме по 3-7 пъти дневно, и част от тези причини ги изброих по-горе в мнение номер 13. :) Жената, чрез поведение, дрехи, грим, ухание и думички, играе огромна роля в това как ще я възприеме мъжът. Неслучайно има една много правилна поговорка, гласяща: "Весел креват - щастливо семейство". :)