Нарочно ли го прави (ако да , защо) или няма чувства?
Здравейте ще бъда кратък, попринцип приятелката ми знае, че съм ревнив и дребнав и ми правят впечатление малки неща и ако нещо ме издразни, аз го правя на въпрос ( може би това е грешка знам, но не се сдържам ). Вчера приятелката ми замина със сестра си да работи в Созопол, сутринта писахме, те чистили квартирата и не ми писа цели 2 часа (както си писахме, спря да ми отговаря), при което аз питах, толкова ли не можеше да ми отговори за малко, а тя ми се оправда с (сестра ми не ме оставяше намира казвала й това направи онова направи, а те попринцип разбраха, че сме заедно и сега гледат да й намалят достъпа до телефона максимално, НО ВЪПРЕКИ това можеше поне в тоалетната да отиде да ми отговори / звънне за минута 2 и да ми каже нали? ). Така както и да е, първи работен ден. Тръгват двете за работа, от 2 следобед до 10 вечерта приятелката ми НЕ МИ Е ПИСАЛА ДУМИЧКА. Сестра й я виждах, че през час 2 влизаше онлайн, вечерта писа на една нейна приятелка (охх много тежко много работих не можех да си почеша гъза кво било) Викам си, а бе работа без 10 мин почивка поне аз не знам да има. И си викам може би го прави нарочно за да й ходя след гъза и да й играя по свирката? Или това момиче не ме обича истински, защото по моята логика ако един човек ти липсва и го обичаш, ти ще се интересуваш от него как е, защо е, а не да не си поглеждаш тела цял ден и да не му пишеш? Вечерта като се прибра в 10 ми писа веднага, но аз не й отговорих нарочно, писа ми 3-4 пъти (НО НЕ МИ ЗВЪННА), писа на мой приятел да пита къде съм и така. По-късно видях какво е писала и ми казва, че искала да ми разкаже как минал денят и дали съм се сърдил за нещо. Аз просто и отговорих, няма причина да се сърдя и си легнах. На другия ден го е прочела сутринта преди да отиде на работа и не ми е отговорила нищо. Пак ли очаква аз да направя нещо? Моля ви дайте съвет какво мислите (ако може и момичета да отговорят), игричка ли е това или тя не изпитва нищо към мен или ме е лъгала?

Коментари

1.   Ами май ти хлопа дъската. То такъв, който не може до тоалетна да отидеш от него по-добре ще е да ти бие шута веднага. Не знам, сложи и един джи пи ес, ако искаш, че да се чувстваш Ок :) Егати психарчето си честно :)
Дръж се като мъж, поведението ти е на психично болен. Ако продължаваш така ще загубиш момичето. Пиши сутрин „Добро утро мила, лека и приятна работа” и вечер „Приятна вечер обич моя, лека нощ. Липсваш ми. Обичам те. ”
Така ще мисли за теб и ще и липсваш. Ако се държиш като побъркан, ще и писне и ще ти бие шута. Никой не обича психари пич.
Успех. Ще ти е нужен ;)

3.   Абе, пич, мацката е там за да работи, а не за да си чати с теб! Ти знаеш ли, че има много фирми в които писането, говоренето по личния телефон в работно време е абсолютно забранено и следват сериозни санкции? Ти да не искаш да я уволнят защото си пише с теб вместо да работи? А, след такъв работен ден, при това първи, сигурно е била толкова скапана, че едвам е събрала сили да се домъкне до леглото. Така, че спри да се филмираш и вместо да правиш драми, подкрепи любимото момиче, защото да знаеш работата лятото по морето не е толкова лесна колкото изглежда. Буквално те скапват от работа, често се работи извънредно и понякога нямаш време до тоалетната да идеш, какво остава за чатове и лични разговори.

4.   Сестра ми също работи на морето едно лято. Наистина нямаше време да се почеше. Те нямат време вода да пият и да ядат, ти искаш да ти пише. Като искаш да я чуеш защо не и звъннеш ти? Сам си писал, че ако обичаш някои ще се интересуваш от него. Да не си болен на тема внимание? Вместо малко да подкрепиш приятелката си, която е отишла на супер стресираща и експлоатираща работа ти не и вдигаш и и правиш сцени. Не я заслужаваш и аз не разбирам защо се занимава с теб. Явно е малка и не осъзнава, че си има работа с егоист.

5.   От Автора : Днес проявих непукизъм и се опита да ме подразни разговора ни беше ( Тя : аз съм на море, Аз : добре няма проблем Тя : как да няма ела на себе си кажи ми да не ходя защо се държиш все едно не се познаваме Аз : какво ти става всичко е наред що да ти казвам така, Тя : Липсваш ми, обичам те още повече не съм те забравила искам да сме заедно но сега не можем не издържам.. ) Според мен получих отговор на въпроса си, момичето й е приятно да я ревнувам и да й се бъркам --> Галя й егото и сега като показвам, че ми е все тая ми ходи след гъза тя.

6.   Мисля, че много прекаляваш и в един момент ще я отблъснеш от себе си (ако вече не е започнало да се случва именно това).
Тя е много заета в момента, а ти вероятно имаш доста свободно време?
Едва ли ще ме послушаш, но най-добре и за двама ви ще е да се успокоиш и да си намериш занимание (което да не ти остава време за подобни мисли).
Като жена мога да ти каза, че въобще не изглежда да ти играе номера.. Или е много заета, или вече започва да се чувства задушена и се отдръпва инстинктивно... Дай и въздух (а и на себе си) и не се измъчвай излишно.
Ж29

7.   Ако ми беше гадже, щях да те наритам моменталически. Отделно, че се държиш като жена. дори и за момиче това залепено обсебващо държане е недопустимо.
Но, както писах-ще те наритам, без да се обяснявам. Ти си неспасяем и няма защо момичето да си губи времето с теб, за да я тормозиш непрекъснато.
Ако имаш малко мозък, ще си напрвиш извод. Но, едва ли.

8.   Прекаляваш! Има такава работа! Сезонната работа е така! Нямаш определена обедна почивка или някаква друга! Още повече тя е втора смяна. Момичето е отишло да работи в крайна сметка не да се занимава с твоите глупости. Ти си този дето не я обича, ако прави скандали за такива неща. Да не е длъжна да ти звъни? ! Нали ти е писала? Голяма ревност, голямо чудо!

9.   Майко мила, хич не ѝ завиждам! Остави момичето да диша, поведението ти е малоумно...

10.   Пак е АВТОРА : Искам да кажа, че в началото на връзката (бяхме се виждали точно веднъж) към 2 месец я хванах, че си пише с други момчета (но без да излиза, просто чат) в последствие тя ми призна всичко и оправданието й беше "мислих, че нещата няма да станат сериозни и, че ти си поредния който ми пише за 2-3 месеца) След това ми казва, че видяла, че съм сериозен и ми предложи паролата й в Инстаграм (Фейсбук няма). Смени си профила на Private, не отговаря на НИТО 1 момче, не пише, не харесва снимки, не ДОБАВЯ, само ги приема и това е. Вярвам, че за момента нищо не прави, доказала ми е с отношение, подаръци, че държи на мен и ме иска ( дори ще заживее с мен вече е на 18 и ще загърби семейството си ). Какво е вашето мнение? Ще ми изневери ли, променила ли се е наистина или просто се прикрива? Моят вътрешен глас казва, че за момента се е променила, но рано или късно всичко ще започне по старо му.

11.   От Автора : извинявам се, че пак съм аз :Д Но все забравям да допълня нещо, друго, което е знак според мен, че тя ме иска / обича е че иска да си татуира името ми (да не казвам, на кое място, но предполагам се досещате- над половите органи, където са космите)), казва ми че до 2-3 години е готова да има дете с мен, искала го уж наистина и т. н (тя е на 18, да знам пикла може би, аз съм на 21). Знам, че е рано за такива неща, но все пак си е знак според мен.

12.   Направо е чудно как тя търпи това. Никой не е длъжен да ти пише и да ти дава отчет. Май мислиш само за себе си. Не й завиждам какво я чака докато работи там.. Ти ще я побъркаш с тези игрички.. Остави я намира да работи.

13.   Като искаш постоянно да е покрай теб, намери си работа и я издържай- само тогава може да и изискваш да ти отговаря на минутата.
Отишла е да работи, нормално е света да не се върти около теб. На нея не и плащат да стои на телефона. А това, че на теб ти е скучно и се чудиш за какво да се заядеш си е твой проблем.

14.   Честно да ти кажа - за приятелката ти ще е по-добре да се раздели с теб. А и за никоя няма да е добре да е с теб, докато не израснеш поне малко.
Такава история обикновено би била написана от жена, понеже като цяло (изключения има) жените са по-емоционалните. От мъж ми е странно да чета подобно нещо.
С една дума - ПОРАСНИ!
Късмет!
Ж30

15.   От такива комплексари като теб бягам, нищо лично брат. Дай и малко пространство, защото някога ще си го поиска и ако не и го дадеш ще намери друг който да не я товари с излишни глупости.

16.   Ти си истинска жена

18.   Драги, мисленето ти е на 14 годишен. Очевидно не си работил здраво, за да знаеш какво е сериозна работа и че не винаги човек има време за писане когато е на работа.
По-лошото е, че се опитваш да държиш приятелката си на повод по телефона. Дори и да те обича, ще я загубиш рано или късно с това твое отношение.
А игричките ги играеш ти, като не и вдигаш вечерта... какво, наказваш ли я по този начин?
Много си зле с междучовешките отношения и ще си патиш от това.

19.   Ти мойто момче си болен мозък. Само т'ва ще ти кажа. Ако хората се съмняваха и цупеха на гаджетата си само щото не са им отговорили мале мале... аз ако съм на момичето няма да съм с теб и ден повече..

20.   Така, ти чрез тази ревност и причината, че не сте заедно започваш да си въобразяваш 1001 сцени които надали са вярни. Вместо да седнеш и да обвиняваш приятелката си можеш да поговориш лично с нея за нещата които те притесняват. В една връзка най-важното е комуникацията! Щом момичето е отишло да работи няма как да ти пише през 2 минутки с това трябва първо да се примириш, 2рото което е ДА тя те обича и не мисля, че имаш причина за съмнение щом тя ти е писала веднага за да ти разкраже как е минал деня ѝ. Обаче ти заради тази твоя ревност си решил да и обърнеш гръб, да не и пишеш и да заспиш. Така не единствено отблъскваш момичето от себе си ами и си мислиш, че правият си ти.. което в случая не е така. Следващия път добре си помисли дали ще я игнорираш когато реши да ти разкаже как е минал денят и или изобщо като те търси, защото много лесно можеш да я загубиш по този начин и накрая ще гледаш как пише на друг!

22.   виждам, че вече има 20 отговора и пак не мога да се сдържа да не коментирам.
абе ти нормален ли си??? момичето е отишло да РАБОТИ, а не да си чати с теб и да стои онлайн. това, че ти нямаш друга работа освен тази да я дебнеш и да си чешеш някои части на тялото, не означава, че всички са така.
намери си занимание вместо цял ден да слухтиш и да драматизираш кой какво правел. или направо освободи момичето от себе си, определено ще й направиш услуга

23.   Повечето ще ти кажат, че си болен ревнивец и обсебен, ще те нападнат, но аз ще ти кажа, че перфектно те разбирам, защото приемам нещата, както и ти. Тя или просто не може да си изразява емоциите по начина, по който ти го правиш или просто не я е грижа достатъчно за теб. Знам, че нашето поведение се струва на околните твърде задушаващо, но аз съм човек, който няма никакво доверие на приятеля си (има защо) и се държа по същия начин с него. Аз не съм такава, постоянно се интересувам. И за мен е необяснимо това да си далеч от някого и да не изпитваш нужда да го потърсиш. Искам и мен така а ме търсят, както аз тях, както ти нея, ама уви. Сигурно на другите им се струваме болни, хаха.
Не знам какво да те посъветвам, освен това да намерите свободно време и да поговорите за това, което не ти харесва. Желая ти успех!

К.

24.   23, щом нямаш доверие на един човек, защо изобщо си с него? а, сетих се, защото болното ти его има нужда от някого, на когото да паразитира, т.е. жертва, която да тормози
за какво да поговори авторът с приятелката си - че не му отговаря в рамките на 5 минути, и то защото е на работа? намери си смислено занимание и спри да тормозиш хората. като не заслужава доверие (безспорно има такива хора), бий му шута и намери такъв, който заслужава

25.   Моят бивш беше същият та слушай следното - не е нужно да си чатите нон-стоп, това не означава нищо. Да не говорим, че тя след това при първа възможност те е потърсила. Момичето е свястно и няма никаква вина в случая и тотално я разбирам, както казах, бях в подобна ситуация. Това желание да контролираш всичко ще ти изиграе после лоша шега, така че се опитай да го потиснеш.

26.   Авторче момичето работи, обаче за себе си не си казал дали работиш. Че така като гледам какви "дълбоки" расъждения ги вадиш имаш прекалено много свободно време да тормозиш момичето. Я вземи се стегни

28.   Ти пък недей да бъдеш такава лепка. Ясно, ревнив си, искаш да ти обръща внимание, но момичето все пак е отишло да работи, а не да си гледа фейсбука. Радвай се, че поне се е сетила за теб след работа. И още нещо : няма как само на теб да обръща внимание и ако 2 часа не ти пише вече голяма драма.

Лъвчето

29.   Автора : всичките дето ме нападнахте днес се оказа, че има МНОГО свободно време и всичко е било игричка, щото веднага се обърня другия край и тя хукна да ме гони и да ме ревнува, така че кротувайте. Трябвало само аз да се сещам да звъня, ха ма да бе само единия ще си прави зора и ще дърпа, а отсреща нищо :D

30.   До автора - прав си в преценката, аз имах такъв приятел, игра на нерви е тази връзка. Точно така иска да и галиш егото и да я ревнуваш. Ти си знаеш, аз обърнах играта наопъки, но не се предава гадината и още се дразним от дистанция, той мен аз него, но не сме заедно вече повече от година. И двамата сме влюбени един в друг, но се измъчваме емоционално егоистичо взаимно. Аз съм с друг, той е с друга и пак се дразним. Когато надделея над него ще му бия шута ама яко да ме запомни защото наистина си играе, а аз мразя играчи егоисти. Сам си прецени, но знай, че си прав!

31.   ще й звънна, ама няма пък да й звънна, дали да й пиша, не по-добре тя да пише. ами ако не пише? оф, ще изчакам 1 час и тогава ще й пиша...
детска ви работа. що занимавате аудиторията с глупости? има хора с наистина сериозни проблеми

32.   24, не е нужно да ме нападаш, защото не знаеш нещата как стоят и какво ме е докарало до такова държание, искам само да поясня, че той също се държи така с мен и той ме научи на това държание. И да! Доверие не мога да му имам, защото направи и все още прави неща, които един нормален човек не би направил, не го оставям, защото не се чувствам добре без него, свикнала съм с него, имам нужда от него! Моля, не нападайте, без да познавате историята на някого. Просто разбирам автора, затова беше и такъв моят коментар. Лек ден!

Авторът на коментар 23,

К.