Влюбих се за сефте на 37...и то много
На 37 години съм. От по-малко от година живея не живея в БГ, а в друга държава от Европа. Та малко след като пристигнах започнах да ходя на курсове за чужденци
за да понауча езика. Два пъти в седмицата след работа. Във вторник водеше една възрастна учителка, а в четвъртък една 32-годишна. Ще я наричам Лена, макар да не се казва така.
Постепенно на след втория-третия месец започнах да броя дните до четвъртък. Започнах да имам голяма нужда да виждам Лена.
В групата бяхме 6-7 човека от които 4 ходехме по-редовно. С една от колежките - Дора, чужденка която живее от около година заедно с мъжа си тук, си допаднахме и се сприятелихме.
Почти всяка седмица излизахме заедно само с нея след курса, тримата с мъжа й или в по-голяма компания с други мои познати. Та един ден поканихме и Лена с нас,
но понеже живее в друг град на около 50км го оставихме за следващата седмица, следващата седмица беше много лошо времето и се прибрахме, третия път аз бързах
и така или иначе не излязохме заедно нито веднъж. И така дойде последния урок с който приключваше курса. Дора ми се обади през деня, че ще пътува и да не я чакам, понеже
повечето пъти ходехме заедно. Като отидох бях само аз. Никой от другите не дойде. И така останах на персонална лекция. Много ми беше приятно - през цялото време си говорихме,
отговарях на въпроси от теста, майтапихме се. И когато приключихме си взехме довиждане и аз... просто си тръгнах без да я поканя даже на една пица като за последно. Даже не
съм се притеснявал или нещо такова. Слязох долу до колата и запалих една цигара. Изпуших я и тръгнах. Малко по-нататък по улицата видях колата й, исках да спра и да я чакам,
но нямаше къде да паркирам и трябваше да завъртя едно кръгче по пресечките да се върна и да спра. Забавил съм се не повече от 3 минути, но като паркирах вече си беше тръгнала...

И от тогава вече 10 дни не съм на себе си. Само за нея си мисля. И реших да пиша тук. Никога не съм писал по форуми и фейсбуци и т. н. Просто не мога да си го простя, че не я поканих
да излзем. Незнам защо така си тръгнах. За първи път се чувствам влюбен, направо хлътнал. Не мога да се концентрирам, отивам на работа - работя по инерция, карам колата - имам
постоянно чувство че ще блъсна някой, седя в заведение с приятели - не чувам какво ми говорят, сега нищо не ми се прави. Започнах да пуша двойно (1 кутия и половина).
Винаги за любовта съм смятал, че я има само във филмите. В България почти винаги съм живял сам, имал съм 7-8 приятелки за по няколко месеца, като само с една съм живял заедно
в едно жилище около 6 месеца, но никога не съм се привързвал така.

Ще напиша малко повече за нея, каквото знам де. Изглежда като Кайли Миноуг преди 15-20 години, направо 1:1 (миньнонче 1, 56 висока). Винаги ходи без грим, с леко разрошена
прическа и носи тесни дънки и ризка. Живее сама в едностаен апартамент само с кучето си, макар че има мъж (по нейни думи - в момента дебел, но много талантлив джаз музикант).
Обича да ходи сама в някакво кино в което дават само европейски филми. Тича често и обича да готви. Всеки ден води курсове в различни градове.

И сега след като изпуснах питомното си мисля как да я намеря. Дано не е късно. Не й знам фамилията и не мога да я търся във Фейсбук. Мисля да отида през седмицата след
работа пред школата и да обиколя улиците където паркира, надявайки се да й видя колата и да разбера поне в кой ден е на работа. И да инсценирам някаква случйна среща.
Днес даже мислех да отида до нейния град, който е около 60 хил. и да седна в някое кафе в центъра, е така просто. Но вали и се отказах.

Даже не знам дали ме харесва, но за няколко реплики се сещам в момента
Например думата "изневяра" я обясни като "Например аз тайно от мъжа ми да се срещам с Георги (не се казвам така) и да спим заедно (посочвайки мен, въпреки че бяхме 3-ма мъже)"
или на въпрос "Къде живееш? " отговорих "В този квартал на 6-ти етаж във висок блок", а тя "Кажи и точен номер и апартамент" и после "Шегувам се хаха".
Веднъж на урока учехме как се правят комплименти и дойде моя ред и казах "Изглеждаш великолепно" и после на на български знаейки, че никой няма да разбере какво казвам
викам "Ако те хвана ш'та скъсам" и след това го преведох като "Много ми допадаш". Та само тогова и направих комплимент - и то какъв.

И така вече се притеснявам дали постоянно така ще се чувствам, ако не я видя повече. Знам, времето лекува и т. н., но не предполагах, че е толкова зле. Имам нужда да я виждам
и да си говорим. Даже не е заради сексуално влечение (бих и обърнал хастара без съмнение). Просто ми е необходима.

Коментари

1.   Здравей. Пробвай смело, кажи и че много я харесваш и искаш да отидете на кафе. Не губиш нищо, освен да те отреже. Ако го направи и пожелай приятен ден и ще знаеш, че всичко е било закачки, ако не-ще видиш какво ще се получи. П. с. не си единствения, който тича след нея, с този и вид и поведение :) Най-вероятно сте доста.

2.   Ооо колко хубаво! Аз вярвам в колективното съзнание и че щом си усетил нещо, значи има нещо, както и че щом така е обсебила мислите ти, значи и тя мисли често за теб. Мисля, че си и симпатичен и трябва да направиш нещо. Но недей да изскачаш на паркинга с букет цветя, аз бих се смутила дори да те харесвам. Защо не се обадиш в школата и не помолиш да и предадат номера ти, и че еди кой си я е търсил. Така топката ще е в нейното поле. И ако има интерес ще те потърси, вместо да се чудиш как ти да я търсиш. Също ще е хубаво, когато се обади да се държиш весело и непринудено и да и кажеш нещо от сорта на "Държиш ли да ходиш на кино сама, защото и аз с удоволствие бих гледал някой филм (можеш да видиш програмата и да й кажеш конкретен филм, които ще дават скоро)? ", ще и стане приятно, че си я слушал и помниш, какво е споделила.

3.   Според мен си обсебен. Явно рядко имаш възможност да общуваш с наистина красиви жени и затова така си откачил.
Остави момичето на мира.

4.   На мен ми беше интересно да прочета историята. Интересно е разказана… чисто стилистично.
Иначе съветът ми е един- да не предприемаш нищо, защото рисуваш да страдаш емоционално след това. Очевидно дамата е заета, не случайно е подчертала ‚‘успешния музикант‘‘ (т. е. не очаквай да се разделя с мъжа, който ми дава добър стандарт на живот), ‚‘дебел‘‘(не ме привлича вече). Тоест, ако нещо може да ти предложи, това е ‚‘хастара‘‘. Но ти си влюбен, затова опитай да я забравиш, ако не искаш да страдаш излишно и много. Просто си го спести, макар, че ако трябва да минеш през това, няма да ти се размине!

5.   Не ги слушай тия двамцата 3 и 4. Неизживяната любов е любов завинаги. Може с години да го мислиш и да се чудиш какво ли е можело да се случи и да се измъчваш, че си изпуснал Голямата любов.
Един мъж си мисли това за мен. От гимназията се бяхме харесали и 15 години не можем да се засечем необвързани по едно и също време. През няколко години се срещаме някъде случайно и ни се преобръщат коремите от вълнение, после си пишем известно време и накрая спираме за да не нараним хората до себе си. Веднъж сме се целунали, това е. Просто сме си много приятни един на друг, щом се видим не можем да се откъснем, не можем да млъкнем, бара затваря, ние отиваме в друг и така до сутринта. Вече сме женени с деца и двамата, а той не спира да ми пише, че аз съм Жената и че е направил грешка и сега страда, че не е опитал. Аз мисля, че се заблуждава и си е изградил някаква фантазия от неизживяното, пък и съм влюбена в мъжа си и не бих го предала. Но може би не е трябвало да се съпротивляваме толкова, когато не бяхме трайно обвързани и е трябвало да видим до къде ще стигне това силно привличане, сега поне той нямаше да има такива терзания и можеше да бъдем приятели. Човек не трябва да се съпротивлява, когато има толкова силни чувства, а да ги изживява на момента.

6.   Късно си се влюбил. За нормалните хора на тази възраст вече са се наживяли, имали са много любови, правили са много секс и вече си гледат семейството. Не знам защо е станало така при теб, но имаш много слаби карти и мисля, че нищо няма да се получи. Пробвай там да направиш, каквото си си наумил, колкото да не те е яд, че съвсем нищо не си направил, но ми се струва, че твоята кауза е съвсем изгубена.

7.   От автора:
Ще се опитам да отговоря.

До 1:

Знам й само малкото име. Няма как да я намеря, освен да я чакам пред школата. Проблема е, че не е всеки ден там, даже може да е водила само нашата група и да не ходи повече.
А и "случайна" среща пред школата не ми харесва. Поне засега. Може би като мине малко време, да. Единственото което знам е, че кара червена Шкода Фабия с номер 2Т6---- и на
кои улици паркира там. Та това мисля - да отида и ако е там колата й, да паркирам близо и да чакам, дори да я проследя с моята да видя къде ще отиде. Проблема е, че мога само след
6 часа.

Не знам колко тичат след нея, но тук има много и по-красиви жени (поне на първо четене).

До 2:

Това с цветята не ми е хич в стила хаха. Няма как да стане. Подарявал съм цветя на предишните само на РД или 14. 02 и то само по една роза. Букети никога.
В школата където правят записванията работят различни хора, които дори може да не я познават. Не искам да я търся така явно, понеже все пак си има съпруг, а не приятел.
Редовно ходи в някакво малко кино сама, в което дават само европейски филми (не американски). Това лично много ме впечатли защото и аз обичам такива.
Даже ме е питала дали обичам да ходя на кино и отговорих "В БГ много рядко, пък тук не разбирам езика много добре и затова не съм ходил".

До 3:

Да обсебен съм. От бившите 2 бяха красиви над средното, останалите нищо особено, но не грозни. Общувал съм с много красиви приятелки (без да сме спали), разликатата е
че не са ми липсвали като не ги виждам. Колкото и да ми се искало да ги чукам.
А за другото общуване с члена - да той е общувал с няколко много красиви 80-левови проститутки, но аз с тях не съм общувал.

До 4:

Заета е явно, но не носи халка. Тя се издържа сама и живее сама в едностаен апартамент само с кучето. и казва за себе си "Аз съм бедна учителка". Това знам.

8.   Пич, защо си го причиняваш брато?
Има си човек жената. Дебел, скучен, но човек.
Ще влезеш в много сложен филм и накрая някой ще плаче много... Хубаво нещо е да се влюбиш, знам. То не те пита нали?
Но ще се нахендриш кофти. Триъгълниците и другите геометрични фигури в емоционалноте отношения свършват трагично... не си го причинявай. Не съблазнявай момичето, има си човек, не е свободна. Разбираш ли? Някой те е изпреварил. Някой е нейния избор. Не я карай да преосмисля избора си. Не е правилно. Знам, че няма да ме послушаш, но така стоят нещата, пич.

9.   Според мен пък изобщо не е интересно разказана. Личи си, че автора е типичния балкански бек.

'Даже не е заради сексуално влечение' - пффффф, да бе да...
'Просто ми е необходима' - ето това изречение е доказателство, че не е влюбен. Просто му е необходим секс.
Те бившите му 7-8 приятелки и те така просто са му били необходими явно. Не се е привързвал към тях - и за какво му е? Нали е получвал това, което му е необходимо?

Авторе, остави жената на мира, особено след като си има приятел. Нали си мъж, а мъжете постоянно тръбите за своята прословута мъжка солидарност! Ами бъди мъж - бъди солидарен към приятеля на момичето! Тя, дори и действително да не го обича и да е с него само заради парите - ти трябва да се въздържиш и да не се занимаваш с нея! Макар че хич не ти е работа да разсъждаваш защо е с него, всъщност на никой не му работа.

Обзалагам се, че ако тази история беше написана от жена коментарите щяха да са адски отрицателни и критични. Щеше да се пише нещо от сорта на: 'от толкова мъже ти точно с обвързан ли искаш да се занимаваш, ма'.
Най - вероятно щеше да се засегне и факта, че 'вече' е на 37 години и поради това бла-бла негативизъм, за да се подсили критикуването нали.

А да, ако някоя жена каже:'ми имала съм там 7-8 гаджета, само с един сме живяли заедно за 6 месеца, ма не съм се привързвала'... начи само заради това изказване си представям минимум 150 отрицателни коментара как жената е боклук, долна, курва, мръсница, омърсена и. т. н. всичките негативни епитети, за които можете да се сетите и също така тези, за които не бихте могли.

А сега какво: ' Интересно е разказана… чисто стилистично. '

10.   Каква е по етнос знаеш ли ?

11.   От Автора:

До номер 5:

Ти поне ще ме разбереш. Писах по-горе, че ми се случва за пръв път. Любов ли е, какво е, не знам. Просто виждам другите хора като сенки. Всичко правя по инерция.
Мисля си само за нея. Не съм чувствал никога така липса на човек. Нито на родители, братя/сестри, други жени или приятели. Ти поне с твоя човек се виждаш чат-пат, а аз нея не.
Но няма да се откажа. Рано или късно ще я намеря. Дори да и да не бъдем интимни, ще ми е много приятно поне да се виждаме и да ходим някъде заедно.

Казваш: "Вече сме женени с деца и двамата, а той не спира да ми пише, че аз съм Жената и че е направил грешка"
Това на мен ми го е казвала жена същото 1:1. Разликата е, че тя е женена с деца, пък аз не. И вината е била в мен да се разделим. Но не съм я обичал както сега обичам.

До номер 6

Аз много пъти съм си мислил, че съм влюбен. Обаче сега е много различно. Секс съм правил със сигурност хиляди пъти. Сега не ми се прави. Искам си нея.
Слабите карти със сигурност ще ги играя. Така или иначе си изпуснах златния шанс (по моя вина), но ще пробвам.

До номер 8:

По принцип си прав за триъгълниците и няма да се бутам. Но наистина не знам как стоят нещата с мъжа й. Може да са почти разделени. Поне трябва да знам.
Дори и тя може да не ме харесва.

До номер 9:

Не знам какъв смисъл влагаш в думата "бек", но ако имаш предвид човек, който смята, че жената му е длъжна - не, не съм. Също за анцузи, маратонки, чалга и евтина кола - не позна.

12.   Авторе, на мен ми се случи същото нещо преди около 3 години. В заведението, в което ходехме с колеги на обяд, редовно идваше и едно момиче с нейни колеги. От начало дори не я забелязвах, но веднъж, вероятно неволно, дойде близо до мен и това някак си ми отвори очите за нея. На външен вид е точно типът жени, които харесвам - без грим, без натрапващ парфюм, семпло облекло. След тази случка и аз като теб нямах търпение да стане обяд, че да я видя, като същевременно започнах да се чудя как да разбера повече за нея. В началото започнах да обикалям района на заведението, където хапвахме, защото беше ясно, че работи наоколо, понеже идваше пеша. Не успях обаче да я срещна. След това съвсем случайно я засякох в едно кафене, на което бяхме седнали с един приятел. Той си тръгна по-рано и аз реших дискретно да я проследя, но по някое време я изгубих. Веднъж ми се стори, че я засякох в една кола и запомних номера, след което няколко пъти обикалях квартала, до който я бях проследил, търсейки въпросната кола, но отново нищо. Накрая, съвсем случайно се оказа, че мои познати я познават, но за съжаление е омъжена. За капак на всичко живее на улица, по която всеки ден минавам, за да отида на работа. След като разбрах, че е омъжена обаче, прекратих всякакви опити за каквото и да било. Не съм човек, който разваля семейства, макар, че все още нямат деца. От може би година и повече тя спря да идва във въпросното заведение, макар, че работи в района и пак я засичам от време на време. Претръпва ми стомаха, но до тук. Живота продължава и гледаме уверено напред. Иначе, при теб е доста по-лесно. Знаеш къде работи, познавате се. Според мен можеш да се завъртиш на мястото след работа и да я поканиш на кафе. Опитай да разбереш какви точно са отношенията с приятеля й. Щом не живеят заедно, или са отскоро, или поне за мен са леко странни. Ако нещата не са сериозни, можеш да пробваш, пък каквото излезе. Ако обаче са сериозни, по-добре не се бъркай. Щастие не може да се гради върху чуждо нещастие.

13.   От Автора

Номер 12, прочетох с интерес какво си написал и ще се пробвам със сигурност.
Разбрах и фамилията от сайта на школата. После потърсих профил във ФБ, но нищо не излезе. Обаче в Гугъл на нейното име и град излезе фирма за преводи и уроци.
Видях адреса в този град в който живее и разбира се отидох една вечер до там. И видях на паркинга пред блока нейната Шкода. Освен това ходих и 4-5 пъти пред
школата и единия път беше там. Паркирах малко по-назад по улицата и чаках може би около 30 минути и тя се появи и се качи в колата. Веднага тръгнах след
нея да я проследя. Видях откъде минава и си избрах едно място на което обикновено има задръстване и колите карат бавно. Та там има спирка и пейки и мисля да седна
и да чакам. Ще мога виждам всяка кола, която минава, а и тя ще може да ме види. Засега това ми е плана. Искам да се срещнем някъде на неутрално място за да не изглежда
нагласено. Не да я чакам пред тях или пред школата.

Ако все пак се срещнем със сигурност ще се поинтересувам какви са й отношенията с нейния. Но мисля, че не са перфектни щом живее сама. А и се сетих за една случка
за която не съм писал по-горе. На Св. Валентин имахме курс. Бяхме 4-5 човека и си говорехме кой как ще празнува. Аз отговорих, че нямам приятелка, но в БГ имаме и
Трифон Зарезан на 14. 02 и който не е обързан може да празнува с вино. Един колега я попита как ще празнува и отговорът й беше - "Нямам планове". Уж със съпруг
пък на Св. Валентин да няма планове... Вярно може да е бил на работа или другаде, но все пак...

Та така. Чакам сряда и отивам там на пейките и каквото стане.

15.   Моят съвет, като минал по твоя път около твоята възраст е : 1. Използвай ситуацията да израснеш духовно. 2. Моли се влюбването да е по-кратко. Колкото време си се влюбвал, толкова разлюбваш после. Това са силни душевни терзния, използвай енергията за нещо градивно, няма начин покрай тая история да не ти е хрумнало да се занимаваш с нещо по-странно. Например при мен беше японските оригами - бях станал много добър, обръщай внимание на тези неща, защото те ще останат, другото занимава

16.   Чакането поне свърши. Видяхме се. Утре сме се разбрали да излезем. Имам й вече и телефона.

Та както писах по-горе, чаках там на едно място през което минава след работа. Бях се приготвил да ме подмине, но спря.
Като слезе от колата ми идваше да я разцелувам там пред всички на спирката. Но естествено не стана така.
Поговорихме 3-4 минути глупости "Как си? ", "Прибирам се от работа", "Ми аз тука ходих до един магазин да си купя кецове",
"Какво прави Дора? ", "Добре е, ходим на кафе чат-пат", "Кога ще идем на пица", "Може другата седмица", "Екстра, кога? ',
"В сряда е добре", "Супер, дай ми твоя телефон", "Ти прибираш ли се? ", "Да, чакам автобуса", "Искаш ли да те закарам?
Минавам близо до твоя квартал", "Може, тъкмо да се повозя на нова кола"
- Естествено излъгах, защото моята кола беше на другата улица, но казах че чакам автобуса.
Казах й на бъзик докато пътувахме да си облече пола, ама да видим.

Това беше миналата седмица и утре е денят на срещата (сряда).
Приготвил съм се - изчистих си апартамента, подстригах се, избръснах се долу и така.

17.   Браво, сладур!
Направо ти се радвам!
Виждаш ли ти как "риск печели, риск губи" е много вярна приказка!?

И аз съм в чужбина и водя курс по език за чужденци...

Нямам фейсове и не влизам в соц. мрежи, но в ситуация като твоята бих реагирала възможно най–дружелюбно и естествено...! Бих те закарала и излязла с теб!

Но не бъди настоятелен за каквото и да било...

Каквото има да става, ще стане!

Успех и непременно сподели развръзката!

Че сме много да ти стискаме палци!

18.   Браво! Ако и тя се влюби, (или пък ако вече е влюбена - знае ли се? ) - може да излезе нещо истинско! Аз още вярвам в любовта, в голямата любов. В смисъл - както се казва в клетвата- "и оттук, докато смъртта ви раздели, с щастие, дечица около вас, и така нататък.

20.   Как ще му казвате браво на този долен курвар?
Какви българи сте? Капка морал поне нямате ли?
Та този казва, че е имал 7-8 гаджета, значи и бройката не им знае, и не бил се привъзвал към тях - нямал е намерение да създаде семейство, дечица с нито една от тези жени, а само ги е употребявал! Този човек за семейство не става! А вие най - безсрамно и долно го насърчавате и му казвате браво. Това е безумие!

21.   № 20, много си лют бре, човече! Я по-спокойно! Той да не ги е биел да скачат в леглото му? Доброволно са го правели. Щом са искали, да са мислили предварително! Една дама, ако иска брак сериозно, няма да спи с мъжа преди брака, колкото и да е влюбена, и би му поставила условие. Та, в случая са виновни преди всичко жените. А сега човекът, след като вече си е поживял, поопознал жените, очевидно се е влюбил сериозно и без това му е време да се задоми и да роди дечица. Те досегашните, като са били дашни, та той няма ли право на истинска любов, на семейство и поколение? То в живота от тия, дето са си отживели, стават добри съпрузи, няма да искат да си "доживеят", вече им е омръзнало да сменят бройките.

22.   От Автора:
Както писах, излязохме миналата седмица в сряда. Не бяхме само двамата, защото бях поканил и Дора. Тя дойде с мъжа си, но ги предупредих
да си тръгнат малко по-рано (те са от моя отбор), за да можем за малко да останем насаме накрая. И когато останахме сами с Лена исках вече
да разбера какви са й отношенията с мъжа й. Хванах я леко за ръката и я попитах защо не носи халка. Тя не се дръпна...
Отговори, че са разделени с него, но не са скарани и се виждат понякога. Не ми стана ясно дали спят заедно или не. Но по-важното е, че
не си търсят сметка кой къде е и с кого е.
Допих си бирата и вече на тръгване стрелях. Поканих я у нас, обаче получих отговор "В някой от следващите пъти... ". Доколкото можах да си го преведа,
защото не знам езика много добре. Отговорих "Еее нищо де, поне ще гледам мача. " - Сърбия и Бразилия играеха, но мача ми беше през....
И тръгнахме някакси инстинктивно заедно към паркинга. Аз бях отишъл с градския транспорт, тя си беше с колата след работа. Качихме се и тръгнахме.
Попитах я "Другата седмица в сряда ще идваш ли? ", "Ами да, на работа съм. ", "Значи ще изядем по една пица", "Ами може", "Облечи си пола, хаха",
"Добре, де".
Беше пак с дънки, сандали и ризка. Както винаги. Направо да я размачкаш...
Та остави ме пред нас и това беше.
И пак чакам сряда...

23.   От 17

Ми добре, пич!
Всичко е ясно!
Тя е свободна и съгласна на нова среща с теб...
Дерзай!
Започваш бавна, но сигурна обсада...
Ухажваш, разсмиваш, просто се отпускаш и престани да я притискаш да идва у вас...
Излизайте, има толкова интересни места за посещаване от двама, разучи кое, как какво ѝ допада - кино, театър, изложби, боулинг, пиано-бар, плаж, ...
Ако се разбирате, ще дойде момент на сближаване и първа целувка... Не бързай с натискането... Много е сладко, когато нещата си станат от само себе си...
И ако дойде с пола, хич не бързай да я запряташ и да пипаш там... Гледай дискретно, но толкова!
В деня, в който я сложи, знай, че ти дава знак за флирт..

Успех!
И пак разкажи!

от опитна нейна колежка:-)

24.   Според мен автора си съчинява. Сигурно наистина е някъде в чужбина и наистина не знае добре езика и е решил да си създаде една виртуална приказка с надеждата няколко чиченца и няколко девственика да му повярват и да му кажат браво. Имаше някакъв психологически термин за това да си измисляш неща за себе си и да ги пишеш из интернет пространството, но сега не се сещам кой беше.

25.   По една пица, по една пица... - много банално, взе да се повтаряш. А също и нездравословно. Измисли нещо друго, търси изненадата. Това, че не е дошла с теб в квартирата ти, може да се приеме, че не желае да е твърде лесна, или пък интуитивно те усеща, че си коцкар... И не е сигурна в теб. Трябва, според мен, обаче, сам да си изясниш пределно откровено пред самия себе си, какво наистина искаш от тази възможна връзка, за да не я баламосваш и залъгваш напразно. Каквито и да са отношенията и с мъжа и, това е все пак нещо сериозно, и ако ще го сменя с друг, трябва да е сигурна, че ще е за добро и че няма само да я използваш и зарежеш. Постъпи отговорно, защото вече не си някакъв младок, а зрял мъж.

26.   От Автора

Видяхме се преди няколко дни пак. Чаках я след работа и отидохме в моята любима пицария, където мислех още по време на курса да я заведа,
но така и не отидохме. Бяхме само двамата тоя път. Говорихме си много кой какво обича да прави, къде да ходи и т. н. Тя обича да ходи в гората,
да готви и да ходи на кино. Поканих я в неделя да отидем в някой парк и се съгласи. Казах и да вземе и кучето (има черен лабрадор).
Като тръгнахме не я поканих вкъщи. И така до неделя.

До номер 20
Звучиш ми като жена, която някой е наранил. Не съм курвар и никога не съм бил. Няма как от 1-2 поста да си направиш правилна преценка.
Тия 7-8 кратки връзки съм ги имал за общо 20 години. Повечето време съм бил сам. И никоя не съм употребил или зарязал. Винаги сме се
разделяли нормално и сме оствали в добри отношения. Просто няма любов, разреждаме срещите и това е.
И да, до преди 5-6 години не съм искал на всяка цена да създам семейство, но сега искам. Обаче да е с жена която обичам.
И за момента е тази за която написах темата. Каквото зависи от мен ще го направя.

Само с една от бившите сме си говорили за брак, но сме били много малки. Тя искаше да се омъжи, но аз не. Тогава съм бил на 26, тя на 22.
Година след като се разделихме, тя се омъжи. Известно време след това си писахме и каза, че е сбъркала с брака и съжалява. Оплакваше се
от мъжа си и т. н. Сега е на 34-35 и изглежда като дебела лелка. А беше много симпатична. Та аз поне такова семейство не искам.
Имам и доста познати млади семейства в БГ и мисля че тези които са се събрали по-рано имат повече проблеми.
Например семейство 27-28 годишни женени от година, спят разделени - мъжът в едната стая, жената в друга. Други се карат постоянно
и не могат да се гледат. Трети си ходят където и когато си искат, а детето е на произвола на съдбата и т. н.
Не искам да кажа, че всички семейства са провал, но преди да се обвържеш трябва да помислиш.

До номер 24
Ами какво да ти кажа - не само че не си съчинявам, ами и живота ми може да се промени на 180 градуса. Плюс това аз почти с нищо
не се гордея, че да чакам браво най-малкото от непознати чиченца и девственици.
Тази тема я написах, защото се чувствах зле без да имам кой знае какви финансови, здравословни или семейни проблеми.
Мислех (и сега мисля, но неделя е близо) само за нея. Всеки ден ми беше еднакво и безинтересно, каквото и да правя.
Всяка нощ се будех и няколко часа мислех как да я срещна.
Ходих пред тях и седях няколко часа пред входа само и само да я видя, мислех да накарам някой познат да се обади в нейната фирма за преводи
и после да се окаже "случайно" че се познаваме, мислех дори да й спукам гумата на колата и да се появя "изневиделица" да помагам и много други
подобни.
Но всичко това свърши. Сега откакто се срещаме всичко което правя ми харесва. Ходя на работа с кеф, даже чиниите си мия с кеф.
И много се радвам, че проявих постоянство да я търся. По едно време се бях отчаял тотално. Но вече съм 100% сигурен, че ще спи с мен.
Дали в неделя, след месец или повече - сигурен съм. Но искам повече. Наистина искам семейство с нея и деца също.
От другата седмица съм 1 месец в отпуска. Мислех да съм през цялото време в БГ, но ще отида само за седмица да си сменя паспорта и се
връщам при НЕЯ.

Няма да пиша повече. Затварям темата. И си следвайте целите.

27.   От 17 и 23
Аз пък ти се радвам и те поощрявам!
Не е важно кога ще спи с теб, важно е да го желаете истински и да е специален момент и за двама ви!
Бих се радвала да споделиш развръзката, не слушай хейтърите тук!
Желая ти истинска любов!

28.   Авторе,

Сподели какво става, че историята ти наистина ме заинтригува!

Пожелавам ти щастие!

от 27

29.   Успех, авторе, бъдете щастливи! Много хубава история

30.   Ти пък рече и вярно затвори темата. Не всички сме злобари, някои ти симпатизираме. Ще се радвам да споделиш добра развръзка.
Ж, 37