Споделена история от Секс и интимност

Свирки постоянно?
Здравейте на всички..
Имам един въпрос към жените.. Нормално ли е приятелката ми на 19г да иска постоянно да ми прави свирки? Не че се оплаквам но почвам да се замислям на какво се дължи? Защото отначалото беше много против това и ми беше споменала че е гнуслива но се мина месец в който я молех да го направи заради мен и ето че след година заедно тя неспира да си го иска, като казвам неспира това значи на ден минимум по три пъти иска да ми прави свирки дори и гълта? Като я питам от къде е това желание казва че просто вече и харесва много и била свикнала.. Искам да чуя вашите мнения по тези въпроси? Какво изпитвате когато правите на човека до вас свирка? Какво ви е в главата? Представятели си понякога че правите свирка на някой друг вместо на човека до вас? Или го правите защото искате да постигнете нещо материално? Или защото го обичате твърде много?

Коментари

1.   Или е чела някоя манипулативна статия от типа: "Как да останеш вечно млада... " и я е взела много насериозно... :))

2.   Ей много пъти съм го казвал, но никога не съм го пожелавал повече от сега. ДА ТИ ИМАМ ПРОБЛЕМИТЕ!

3.   Ти мислиш ли, че те манипулира, за да получава нещо? Иска ли ти нещо след това? Това е секс, "обича твърде много" е малко неуместно и несвързано. Може да не си мисли за друг. Ако много я привличаш и възбуждаш е нормално сама да поема инициативата. Странно е, обаче, че е по няколко пъти на ден. Може да иска да се усъвършенства в това. И все пак три пъти на ден е много. Минава ми през ум и мисълта, че може да е неуверена в себе си и в това, че ще те задържи от тук нататък и затова да се престарава толкова. Говори с нея. Подпитай я. Все пак не бъди толкова директен, подходи деликатно към въпроса, за да не забравиш после завинаги за свирка от нея. Наблюдавай я внимателно кога и как се държи и рано или късно ще откриеш отговора. Жените не са толкова сложни, само трябва да внимаваш в картинката и с времето започваш да разбираш жената до теб, даже по-добре отколкото ти се иска.

5.   Иска да се самоусършенства момичето за бъдещите й гаджета, все пак няма да сте вечно..

6.   Аз ви предлагам да спрем да гадаем, защото причини за това бол. Вместо да хвърляш боб и да питаш случайни хора, вземи сериозно седни с момичето и поговорете за това искрено... Много сложно... Няма що

7.   От къде да знам какво изпитвам, когато правя свирка на приятеля си? Ами, нищо конкретно, просто искам да му доставя удоволствие, което пък ме радва. Това ми се върти и в главата, така че ти отговорих на два въпроса. Не, не си представям друг човек, когато го задоволявам. Не искам да постигна нищо материално, това е орален секс, а не изнудване с цел да получа нова чанта. Не знам и дали го правя, защото го обичам. Определено го обичам, но тази любов не ме кара да се чувствам принудена да слизам надолу. Правя го, защото на него му харесва, а на мен ми харесва да е доволен, по тази логика го правя често.

8.   Предпазва се от двойна брадичка.

9.   Дай Боже всекиму такава приятелка!
Амин.

10.   Не се коси, дори засили свирките, ще ви хареса и на двамата

12.   Момиче съм и от части разбирам.. :D
Никога не ме е гнус от това, но не с всеки. От 3 години имам приятел, той ми е първи и за сега единствен, и никога не ме е ''молил'' и т. н. Просто нещата си станаха. Не смятам, че е гнусно. Аз също съм го правила повече от веднъж на ден. Не всеки ден, но хормони и т. н..
Наистина защо не говориш сериозно с нея? Вие сте г/д от скоро заедно, може на това да се дължи. Но ако тя продължава още така - скоро ще ти писне.