Никой не ме иска
Здравейте. Момиче на почти 25 години съм. До този момент никога не съм си имала гадже. Като цяло не съм някоя, която да има супер социален живот, но не съм се и затворила само вкъщи. Проблемът е, че просто нямам кандидати. Започвам да си мисля, че има нещо във външния ми вид, което облъсква хората. Не съм пълна, с нормално телосложение съм, в лице не мога да се преценя. Аз лично не виждам нещо нередно в лицето си, но просто мъжете не ме харесват. Нямам ухажори близки до моите години и няколкото пъти в които съм излизала с мъже, винаги е било с по 10-15 години по-възрастни от мен, просто защото такива ми се лепят. Проблемът е, че и те не ме искат. Аз не излизам с тях с цел секс, даже напротив, но те самите не искат повече от секс и то за един-два пъти. Страх ме е, защото доста момичета на моята възраст вече раждат деца и имат семейства, аз едно гадже не съм имала досега. Също така не съм претенциозна. Не искам нито да е най-красивия, нито да е най-богатия, просто да е нормален. В много голяма депресия съм. Чувствам се като най-грозното момиче на света.

Коментари

1.   Нищо ти няма. Просто не се е появил подходящия, който ще те хареса. Някои го намират на 16, други на 28, зависи. То и при мен положението е подобно само че съм на 20, обаче не съм се разбързала. Когато му дойде времето.

2.   Според мен си момче, което се представя за момиче и използваш добре познатите сценарии на дъртия чичак който иска нещо младо. Но това са мой подозрения ще се абстрахирам от тях. Казвам ти го като мъж (смея да твърдя), няма такова животно никой да не те иска. Както знаем критериите за мъжете са доста занижени, просто защото жените получавате прекалено много внимание и докато се осъзнаем вече е късно, даже по-малко атрактивните жени получават повече внимание защото за мъжете изглежда по-лесно, очаква се че ще има по-малко охажори. Всеки от мъжете тук може да потвърди, че като видят красива жена само си казват ех каква красавица и до там даже не могат да си представят, че може да я имат освен вечер в банята. Значи нормално изглеждаща жена няма как да не е обект на свалки. Или има нещо генерално збъркано в цялата работа, или аз съм останал с грешно впечатление. Но има и още нещо масово набори(на твоите години) са с страшно много комплекси, гледаш го добре сложен, красавец, ама в женско присъствие си гълта езика. И после се чудим как има толкова красиви жени с толкова грозни мъже, или вечния лаф тая кой знае на кой богат чичко прави хубави работи. А реално пича е решил, опитал е и е спечелил. Пък те си стоят и се чудят а сигурно има пари а сигурно еди кво си, да не изпадам в подробности.

3.   И аз съм в същото положение само че съм момче на 22. Мен даже и на работа не искат да ме назначат.

4.   Може би трябва да си по-активна. И освен да си изливаш тук, в тоя сайт, болката, трябва да почнеш да четеш целенасочено литература, писана от компетентни специалисти, психолози, сексолози... Има много в нета. А ти тук ще чуеш всякакви съвети, при това повечето повърхностни. Без да искам да обиждам никого, но според мен това си е самата истина. Тука кой чул недочул, веднага съвети дава, прави се на велик мъдрец, и ти ще луднеш от тях, кого да слушаш, а кого не. Не жали пари и за психоаналитик, защото тук става въпрос за живота ти, за неговия смисъл... Освен това, не бива, според мен, да се самосъжаляваш, защото, ако това ти личи, то отблъсква от теб всички. Никой не иска да контактува с депресивна личност, няма какво да получи от нея, освен да си развали настроението. И обратното, ако почнеш да се радваш на живота и да гледаш оптимистично на бъдещето, ще привличаш хората, каквато и да си като външност. Пък и външният вид също подлежи на дооформяне, на култивиране - тръгваш на фитнес, на йога, ако си пълна, отслабваш, прилагаш НВ и ВМ диета, четеш умни книжки, за да се открехнеш към света... ставаш интересна личност, добър събеседник, без да си бърборана, и така нататък. Успех!

6.   При мен е абсолютно същото, само където съм на 16. Не мисля, че е заради външния ти вид. Не искам да изглежда всякаш се изхвърлям, но аз съм красива и въпреки това също никога не са ми предлагали. Заглеждат ме, подсвиркват ми, но дотам. Но при мен проблемът е по-скоро предразсъдъци, излъчването ми е лошо и на хората им изглеждам надута, защото ходя гордо, но когато ме опознае човек разбира, че не съм такава. За жалост малко хора се престрашават да ме опознаят. Замисли се дали нямаш проблем с излъчването.

7.   Страхотно е, че нямаш измислени претенции. Сега е време да се погрижиш за външния си вид и привлекателността - упражнения, диета, обличане, грим.

8.   От авторката - ами не съм дебела, дори напротив. Искат ме само за секс. Последният, с който излизах каза, че повече от секс няма как да стане, а аз исках нещо сериозно с него, не исках да ме търси само, когато му се прави секс.

9.   Хм, а да не би да ги плашиш мъжете по някакъв начин? Пробвала ли си ти да поемеш инициативата?

10.   Здравей! Момче съм и ти съчуствам напълно на написаното от
Теб! и аз съм в тази депресивна ситуация и е трудно да излезна от нея
при мен е малко по-различно от теб! защото аз целя да намеря
човек който да ме разбира и диалектът ни да съвпада ако проявиш
Интерес за запознанство пиши по имийла

11.   И аз съм така... споко, не си сама! И съм на 31... да и при мен беше така, всичките ми приятелки имаха студентски гаджета и правиха секс, а аз не, защото просто нямаше много мъже, нямах и време да търся, а сега приятелките ми се изпожениха и някой родиха вече, пък аз още чакам.. но според мен са натегачки готови на всичко. Така ми се вижда, че много са бързали сакън да не изпусне нещо или това им е било цел и фикс идея.
Сега като излизам на срещи понеже имам време вече за това... се оказва, че все нещо не харесват в мен (я, ръст, я тегло, я от къде съм, излъчването... ), което не мога да променя и не зависи от мен... но след време се появиха един-двама, които ми заявиха, че ме харесват и искат... но сега пък на мен не ми харесват и не съм готова с тях... Предполагам, че подходящият човек ще те харесва и иска такава каквато си и няма да иска да те променя. Не им завиждай на приятелките ти... те сега са зависими от мъжете си и не могат да мислят за себе си вече, защото гледат мъж и деца и са станали слугини.
Късмет!

12.   Еми и мене ме е страх, защото в България е нещо страшно. Това, което ти се случва на теб, се случва на всички. Обвързаните реално погледнато се хващат с първия срещнат юухльо, който ги забележи. Аз направо се отчайвам вече. На 33 съм и от години е така - даже и за секса не са толко активни, щото въртят по няколко жени за секс. Квото и да правиш, все нямат желание. Можеш да си хванеш някой залухан. Те чакат жената да действа. Нормален, готин мъж да търси връзка - никъв шанс.

13.   До 11

А ти какво не харесваш в мъжете, които те харесват?

14.   До 13 от 11
Ми нз... не ги познавам и ми е трудно да им се доверя, някакви непознати ми се предлагат от фейсбук или от улиците понякога (те са ме харесали визуално явно щом от снимките са ме харесали) и искат всичко да стане бързо без да полагат кой знае какви усилия да ме спечелят.
Другото е външения им вид, не е такъв какъвто си представях да е, грубо, нахално и нагло отношение към мен все едно съм длъжна след като ми е обърнал внимание и ме иска (едва ли не трябва да тичам след него като ми свирне и не иска да ме изчака, когато на мен ми е удобно), интелекта им, липса на финансово положение (за да излезем да пием нещо някъде, да пътуваме заедно или той да пътува към мен ако е от друг град)... липса на уважение, липса на търпение и нереалистични изисквания към мен.