Бивш
Здравейте, мили хора. От много време не бях виждала бившия ми, дори когато съм го виждала, че е наоколо - не съм го поглеждала, което съм забелязала, че е много ефективно, в смисъл такъв, че чувството е все едно не съм го виждала, защото аз действително не го поглеждам, но днес го видях и го погледнах и някакви стари чувства или може би надежди се надигнаха в мен, съжаления за миналото и чувство на умиление. Искам да отбележа, че съм го забравила отдавна и нямаме нищо общо от 2 години, но когато го видя започвам да мисля и да ми става кофти, въпреки, че аз съм го зарязвала всичките пъти, той не ме заслужава, но това е друг въпрос. Та, исках да споделя с вас и да питам има ли някого другиго с подобни на моите душевни катаклизми.

Коментари

1.   И аз съм така, преди два месеца оставих приятелката си колкото и да се обичахме, още ми е трудно да го преодолея, безсъние, без апетит и т. н. въпреки, че знам, че е по-добре за двама ни, но човек, когато е обичал истински боли, нормално е.
Ако си го обичала много и от сърце е нормално да те гложди отвътре въпреки 2-те години. Но ако нямате бъдеще като го видиш само си спомням с хубаво времето с него и дотам

2.   Боже колко си глупава...

Ако ти си причината, върни се и го помоли за прошка.
И остани, завинаги.

3.   Разбира се, че ще имаш чувства (каквито и да е) към човек, който някога ти е бил наистина близък, нормално е, независимо дали сте се разбирали или не, поне с мен е така, но има хора, които са 'на нож' с хора, с които са имали лоши спомени, били са наранени, или изоставени, но аз не съм така. Въпрос на его и ако разбираш човека насреща, и знаеш - защо се държи по начина, по който се държи, то е и лесно да превъзмогнеш поведенивто му без обида.
:)

4.   Да, но не мие била бивша, имаше взаимни погледи. Не можах да набера смелост да говоря с нея , сега е с друг, който е в пъти по-добре от мен във всяко отношение. Всеки път като я видя разбирам ,че все още не съм я забравил , а чувството за вина ме побърква. Вероятно ще продължи така до април- май 2019г. след като завърша , надявам се повече няма да се видя с нея.

5.   Всъщност, какво точно искаш? Отговори си първо сама.

6.   Номер 5, знам, че не искам да го виждам до края на живота си, защото така не мисля за него и въобще не е част от моя свят. Обичах го истински и мога да кажа, че съм го забравила, но е много трудно когато го видя, мисля, че винаги ще бъде така, колкото и време да мине. Когато човек е обичал истински, трудно се заличава.