Не искам да го губя
Здравейте!
Искам да споделя с Вас нещо, което ме мъчи.. С приятеля ми сме заедно от близо 5. 6 месеца, но се познаваме от близо 2 години, излизали сме и преди, но не е било нищо сериозно, просто се виждахме, споделяхме си и ни беше хубаво заедно и решихме да си дадем шанс, да се опознаем по-добре и се получиха нещата, бяхме много щастливи, но в последния 1 месец караниците ни зачестиха, но вината е в мен понеже се държа много студено, безразлично и дръпнато от него и той си мисли, че нямам чувства към него, а прави толкова много за мен, но просто съм свикнала да си прикривам чувствата и имам проблем с изразяването им, което отблъсква хората около мен, имам много неща, за които мисля-лични проблеми, които не искам да му споделям, за да не го натоварвам допълнително, но осъзнавам, че съм забила в проблемите си, на които търся решение, отблъсквайки го несъзнателно, но вече виждам, че не издържа на това и не знам какво да правя, а аз наистина го обичам, държа на него и го уважавам, не искам да го загубя, това е единствения човек, който остане с мен, въпреки всичко, въпреки самата мен, човека, който вярва в мен и ме подкрепя за всичко, с който забравям дори за миг всички проблеми, а сега съм напът да го загубя и не знам как да действам..
Бихте ли ми дали съвет ( мнение ) как да постъпя?
Благодаря!!

Коментари

1.   Пф какво очакваш да ти кажем след като проблема ти е ясен ? Ние няма как да те променим или почни да показваш емоции и се абстрахирай от проблемите си или го остави. Всеки от нас има доста проблеми сигурен съм че част от тях са къде къде по кофти от твоите.

2.   Здравей!
Бих те посъветвала да излезнеш от самите стени които сама си поставяш!
Момчетата биха се борили, но само ако има за какво!
Имам в предвид, че той би направил всичко за теб, но само ако знае, че има смисъл.
Отпусни се и му дай да се доближи повече до теб, но не прекалено, за да не страдаш накрая ти!
Една моя приятелка ми даде съвет преди много време и ми каза нещо много вярно. На едно момче му дай малко, но после си го вземи! Не прекалявяй с даването, но ако го обичаш му го показвай защото както всички знаем момчетата са доста чалнати и обичат директните неща, директни приказки и т. н
Успех, сладка!

3.   Лесно е. Просто не се дръж кофти с него. Споделяй му какво те мъчи, естествено не минавай границата, където ти постоянно му разказваш, колко ти е крив живота... никой не обича да слуша само негативи. Нали знаеш приказката каквото посееш, това ще жънеш. Еми като се държиш зле това и ще последва, хората не са от желязо. :)