Мъжете Везни
Здравейте! Бих искала да попитам какво ви е мнението за мъжете от зодия везни. Наистина ли са мили и добри как се живее с тях, сериозни ли са, грижовни ли са. Влюбих се в един такъв, та любопитно ми е лъжа ли се, лъже ли ме или наистина са такива. Аз съм зодия рак, много се усещаме с него, нежен е и търпелив, но сякаш има една несигурност в него, чудя се аз ли допринасям за това или си е такъв. Много е любвеобвилен, постоянно ми казва, че ме обича и че не може без мен, дори ми казва че съм неговата принцеса :) Понякога му вярвам, а друг път се съмнявам, карали сме се не винаги всичко е било гладко, но и на двамата бързо ни минава и пак си казваме обичам те. Чувствам го много близък, сякаш сме една душа и пак си имам съмнения. Та въпроса ми е, имате ли такъв мъж до себе си, какво ви е мнението за везни, по специално мъжете. Благодаря предварително :)

Коментари

2.   Ясно и кратко-тея зодии са като врачките, ако научка ок, ако ли не, не им вярваш.
Всичко е до човека, не се занимавай със зодии

3.   На мен също ми е интересна астрологията, аз съм зодия скорпион, но някои неща, които пише за зодията ми са верни (даже повечето). Имам познати, които са зодия везни и са наистина добри хора. Късмет ти пожелавам :)

М20

4.   Най- дългата ми връзка беше с мъж везни и те са наистина всичко което каза погоре и не се преструват. Мжете от тази зодия се опитват да предотвратят всеки скандал и много бързо прощават. Те са мили, грижовни, любвеобилни, срамежливи и обичат като за последно. НО но имат много голям недостатък: те до толкова се вманиачават в партньора си, че изискват цялото му внимание само за себе си, няма приятели няма семейство и освен това са много педантични и строги относно домакинството. И всичко това го наблюдавах при още няколко двойки.

Дано да съм помогнала,
целувки от момиче с приятел Скорпион

5.   Хората не са 12 типа, а уникални.
Везните се славят със своята колебливост. Но по-притеснително е да мислиш, че любов означава просто фразата 'Обичам те. ". Това е етап влюбване. Минава. Любовта е най-вече да си зрял човек, да знаеш какво даваш, какво можеш и искаш да дадеш на другия и съответно той на теб. Да обичаш с делата си, да споделяте еднакви цели. Тогава и да не си казвате Обичам те, любов ще има. Товс ввашето е детинска, насилена работа, личи си, аз това, той онова, аз Рак, той Везни. И какво от това, зодията си е зодия, а човекът -характер.

6.   Кофти порода, както и жените от същата зодия!

Me

7.   И моят приятел е везни. Страшно инатлив и заядлив човек. Друг път много романтачен, грижовен.. Абе сякаш има две лица

8.   Какво мислите за мъжете Дева?
Наистина искам да знам!
Благодаря ви предварително :)

9.   За да можете да придобиете по-точна представа конкретно за вашия случай, би било добре да се задълбочите от гледна точка на астрологията - да проверите своята натална карта, както и тази на партньора Ви, и впоследствие да се консултирате с астролог или да проучите в интернет кое какво означава и доколко бихте могли да се напаснете. Освен на зодиите, в астрологията се прави анализ на планети, домове и аспекти, а синастрията е онзи дял от астрологията, който включва съпоставка на две натални карти с оглед тяхната съвместимост. Иначе чисто теоретично знаците Рак и Везни са в конфликт, тъй като сключват ъгъл от 90 градуса
помежду си.

10.   Номер 5 защо да не си казваме Обичам те, нима е лошо или изкуствено? , и защо да си малко като дете или да носиш детското в себе си да е нещо насилено, ти или го имаш или го нямаш и какво лошо има да вярваш в зодии, поне 50% има вярно, понякога повече позитивно, друг път негативно. Постоянно си казваме, че се обичаме и не ни омръзва, точно защото сме като деца, истински :))) Много го обичам, двамата сме много любвеобвилни и не виждам нещо лошо в това.
Авторката

11.   Благодаря ти номер 4, темата ми е стара но още я следя, за всичко си права, както беше най - милия и добрия, малко по малко се показа какъв е, пълен егоизъм, това е гадната им страна, а могат и да са злобни, ако не стане на тяхното, опита се да ме отдалечи от семейството ми и да ме игнорира на 400 км. но не успя. Дааа, само обещанията му останаха да дойде при мен, но не поиска да се отдели от неговото си място, само мили думи и накрая като видя, че няма да ида при него, защото така на него му харесва ме изостави, а голямата любов беше...... Пълни глупости, манипулатор, егоист и злобар...... Но аз съм зодия рак и си държа на моето, това го разби, сега може да съм сама, но и той е сам, защо ли?, защото мразя да ме лъжат и не мога да простя егоизма му да ме отдалечи от всички мои близки, за да му е на него добре, е това е милия мъж везни...... Не искам вече такъв, по - добре директен, отколкото прикрито мазен, пълно разочарование :(((