Той не ми осигурява стандарта на живот, на който съм свикнала.
Здравейте, на 20 съм, гаджето ми е на 27. От 6 месеца сме заедно и любовта ни наистина е много силна. Още на втория месец се пренесох и заживях при него. Домът му беше, като ергенска квартира- имаше само спалня, сутрин, обед и вечер излизахме да ядем. Нищо не му казвах, но той видя, че ми е неприятно и изтегли кредит от банката (20 000лв. ) и в момента прави ремонт, само заради мен. Но, тъй като още уча, (студентка съм), не работя. Вече кандидатствах за няколко свободни работни места и чакам да ме одобрят за интервю. Но заплатите са по 1000 лева, аз и не очаквам повече. Съдете ме, колкото искате, но ще ви кажа истината. Свикнала съм на много повече пари месечно. Когато баща ми се грижеше за финансовите ми доходи, получавах по много повече пари, возех се в хубави коли, карах хубава кола, можех да си позволя да ходя на фризьор и гримьор, на СПА, на процедури, които поддържат външния ми вид, излизах в по- луксозни заведения, дори храната, с която се хранех, беше по- скъпа и качествена, храна, която моят приятел в момента не може да си позволи. Всяка година, и повтарям- всяка! ходех на море, защото имаме жилище в Гърция, тази година (за първи път от 20), не стъпих на морето, защото приятелят ми няма финансовата възможнот, да отидем дори за 2 дни.
Но с баща ми се скарахме преди няколко месеца, точно поради причината, че не се прибирам, че дори не му вдигам (бях заслепена от любовта) и той ми “спря кранчето”. Взе си колата и спря да ми дава пари. И може да ме помислите за глезла, пак казвам- просто съм искрена, но в момента се чувствам много мизерно.
С приятеля ми постоянно се караме, нямам му доверие, всеки ден плача.. сексът е много хубав, много го обичам, но започвам да се чувствам все по- зле в тази връзка.
Има ли смисъл да продължавам да съм в нея, или всичко е изгубено..?

Коментари

1.   Ако не е измислена историята... Сега си на пътя да работиш над себе си и сама да си осигуриш начина на живот, който искаш.

Мъжете не сме ви длъжни.

2.   Намери си богат чичак. Така няма да изкараш много. Или се сдобри с баща си и си ходи в Гърция.

3.   1000 лева за работа без образование, не са малко. На мен ми дават 600, с висше по специалността. Не винаги тати ще е насреща, мъжа до теб е готов нещо да промени заради теб, а тя не яла скъпа храна и не харчела пари. Запични сама да се издържаш и да видиш как се изкарват патрите, мъжа не е длъжен да те храни и т. Н. Общо взето вече си голяма и трябва да се оправяш, баща ти хубаво е направил.

4.   Не бях чела по фейк тема :)
Съшито с бели конци при това, следващия път по-упражнявай малко това мозъче.

5.   Така е, всеки започва отнякъде. Ще потърпиш десетина години, да се изучиш, да напреднеш в професията и може пак да си осигуряваш добър стандарт. Все пак си голям човек и си носиш сама отговорността за себе си, включително и финансовата отговорност.

6.   Няма смисъл. Намери по-заможен. Сегашното е обречено.

7.   Виж сега, когато си малък е лесно. Чакаш родителите си да се погрижат за всичко, след определена възраст обаче е време сама да си поемеш нещата и от това колко добре или зле се справяш зависи и стандарта ти на живот. Така, че дори и да не си с това момче, май ти е време да пораснеш и да си поемеш отговорността в живота, а той уви е доста труден понякога. Баща ти няма да е до теб вечно, че да задоволява всяка твоя нужда и колкото по-бързо си стъпиш на краката, толкова по-добре за теб. Не, казвам, че ще е лесно, нито че за година или две ще постигнеш стандарта, който си имала докато си била "принцесата на тате", но всеки почва отнякъде. И вече от него си зависи до къде ще стигне. Така, че вместо да мрънкаш, бъди благодарна, че приятелят ти прави толкова много неща за теб, защото можеше изобщо да не се старае толкова и направо да мизерстваш.

8.   Темата е измислена, то се усеща от километри. Но и да не е, номер 1 прав. Стандартите ди ги правят и мъже, и жени.

9.   Ха-ха, и колко идиота си мислиш, че ще ти се вържат на глупавата измишльотина?
Ако се пробваш на литературния фронт - не струваш.
Иначе много добре си обрисувала новобогаташките щерки.

10.   Подкрепям номер 4. Това е една от възможно най-тъпо измислените истории. Поне вложете малко старание, за да ви повярват хората.

11.   Голяма глезла си. Остави го от сега, докато не е изхарчил тези 20 000 по тебе и си търси чичко паричко. Но с твойте изисквания май няма да намериш толкова богат. Иначе богатите мъже не са тъпи и няма да ти се вържат. В живота човек трябва да се влюби, а не само да търси пари от гаджетата.

12.   Ще го зарежеш само щото не е заможен и не ти угажда както си свикнала ? ... Де да можех да те напсувам

14.   Ами глезла си, но не си лош човек.
Просто започни начисто.
Много малко хора от твоята прослойка имат шанса, който имаш ти в момента - да живее като нормален човек и да върви напред, благодатение на собствените си усилия.
Направиш ли го, повярвай ми, един ден не само ти, но и баща ти ще се гордее с теб.
Можеш да покажеш на всички, че не парите правят човека.

15.   За съжаление, родителите ти са те научили да очакваш от мъжете всичко наготово и да се изживяваш като принцеса. Нищо, живота ще ти преподаде някои трудни уроци и ще помъдрееш.

16.   Седя си тука и толкова неща ми хрумват да кажа, толкова лекции да ти изнеса. Не знам дали има смисъл. Търчи обратно при баща ти, да ти поддържа стандарта до живот. Един мъж има нужда от жена и подкрепа до себе си, не от разглезена пикла, дето подвива опашка при първата несгода.

Ж30

17.   Толкова неща ми хрумват да ти кажа, толкова лекции да ти изнеса. Но не мисля, че има смисъл. Търчи обратно при тате, да ти поддържа стандарта до живот. Познавам един такъв слупай. На един мъж му трябва жена и подкрепа, не разглезена малка пикла, дето подвива опашка при първата несгода.

Ж30

18.   Горкият ти приятел. Ако знаеше за каква използвачка се е хванал. Не те съдя - просто си си такава. Ако не ти зареже някой ден той, или ти не го зарежеш, ще свършиш със някой който ще ти дава пари но живота ще ти е базиран на материя. Ще те оправя, оправя, оправя, до де овяхнеш и те изрита, защото хората като теб търсат такова и си се намират. Има 2 типа хора.. едните гледат вътрешното, други външното. Ти си едва на 20 години и си пикла. Никога не си била самостоятелна. Винаги си разчитала на пари от майка ти и баща ти. Аз съм заможен и какво?? Имам много пари и добре че виждам такива теми потвърждаващи опита ми. Не бих взел такава като теб. Ако ще вземам жена с която ще деля стандарта си на живот, ще е жена която е образована, амбициозна и искаща да постигне нещо или индивидеално, или заедно. Те тези неща се разбират във последствие. Язък че приятелят ти на 27 мисли за устройване. По-възрастни мъже които търсят устройвани за това не е хубаво да се хващат със толкова млади, защото не сте за нас. На тази възраст заслужаваш да те оправят, оправят и да ти бият шута до де ти дойде времето да се устроиш. Като дойде време, ще хвйнеш някой като теб да те оправя, оправя, до де овяхнеш и не те изрита и той.

Дано приятелят ти се усети особено след като си Му гръмнала 20 бона при положение че ти така или иначе никога няма да си доволна.

Мъжете не сме ви длъжни ама Хич! Използвачка достойна за играчка...

19.   От авторката до номер 4: не знам защо мислиш и вярваш, че историята е измислена и “фейк”, съвсем реална е. Съжалявам, ако на теб това ти е чуждо и ти изглежда нереално. Колкото и да ти иска “белите конци” не са фалшиви. На другите, благодаря за съветите. Всеки един ми е полезен. :)

20.   И защо да ни пука за теб? То е ясно, че си меркантилна, че момчето ще страда като го захвърлиш, но решението ще го вземеш сама - или обратно при тате, или привнасяш и ти в "семейния" бюджет /така де, нали живеете заедно/.

21.   Защо някой трябва да ти го осигурява? Искаш от тати, който е на минимум 40, на мъжа ти, който е на 20 , но да са с един и същи доход и стандарт на живот. Или си хвани заможен чичко на възрастта на баща ти, или завърши, намери ди работа и сама си създай стандарта на живот, който търсиш. Млад и заможен най-вероятно ще е заможен от родителите си, което означава да търпиш дърта свекърва. Не знам дали си наясно, но пък и ти звучиш като на тати принцесата и може накрая на се разберете :).

23.   Тука е момента да се надявам (ако тая история не е фалшива) твоя приятел да прочете темата и като силно загрижена за неговото благосъстояние (което ще се стопи бърже бърже като сладолед на топло), да го посъветвам да те зареже веднага! :)
А на теб като добро момиче, бих ти дала съвет да си изплатиШ кредита със заплатата, не ангажирай другите с твоите си претенции, не ти е длъжен.
А presto ;)

24.   Живей с Тати тогава.

25.   Ако си много красива, несъмнено ще си намериш идеалният спонсор. Ако ли не - бъди готова за трудовия пазар, хайде бъдете реалистки малко българските жени. Аз съм мъж, на 34 г. с добри финансови възможности, благодарение на себе си и целенасоченото си развитие. Постоянно съм обект на симпатии от дами, които са с претенции на миски, а покритие на угризки. Вече даже ми става и забавно, как може жени над 30- те да кифлеят и да имат изисквания, като на Светлана Василева да речем, а всъщност са някакви вехтеещи среднообразовани и безперспективни индивиди, на които някой им е втълпил, че трябва да имат мъж, който да ги гледа, като малки деца

28.   Абе вие да не мислите, че всичко, което лети, се яде? Като искаш пари, въри в чужбина!! Там вместо листа, по дърветата има пари!! Много мразя момичета и жени като теб. Нищо, че моя доход е 10 пъти по 1000 лв месечно, но съм лична охрана и шефа ми е чужденец. Демек месечно вземам 10 бона, карам коли 2018, но не съм надувка и мразя момичета като теб. На теб такива им казват златотърсачки. Не се обиждай, както ти каза истината, така и аз казвам истината.

М22

30.   Няма лошо да искаш висок стандарт, всеки иска. Само не разбрах защо чакаш някой да ти го осигури наготово. Хвани се, работи, прави бизнес,изкарвай пари и ходи на Хаваите през месец и карай S класа 2018 г.

31.   Тя че е най вероятно фалшива темата... но не е като да няма и точно такива момичета/жени.

32.   Дано му се получи добре ремонта защото единственото хубаво нещо от тази връзка с теб ще е само това - ремонта.

33.   Обречена история, намери си някой друг, ако започне да прави истински пари ще е след години до тогава ще сте си омръзнали безброй пъти и вероятно той ще те остави, най-малкото ще му напомняш за миналото... проста психология

34.   Доказваш, че днешната любов не е любов и че всичко се върти около пари!

Ме

36.   А защо мислиш че някой ти е длъжен за каквото и да било? Голям човек си оправяй се.

37.   Много се радвам, че НОМЕРАТА 1, 4, 8, 9, 10 и 23 не вярват, че темата е истинска, даже някой я наричат фейк. Аз съм следващия, който ви казва, че темата е абсолютен ФЕЙК. Аз не знам вече колко пъти трябва да ви казвам, че тази авторка пише само измислени, фалшиви теми. Казвал съм го и пак ще го кажа, че тази авторка я познавам от друг сайт от преди повече от 6 години. Същите измислени теми бяха и в другия сайт, но там имаше регистрация и тя никога не влизаше в свойте си теми като коментатор, но коментираше темите на другите автори в това число и моите теми и то по най-арогантен и грандомански начин. Там сме спорили много пъти с нея и е проявявала същото надуто ЕГО, както и тук сега. Казвал съм, че тя е една патологична лъжкиня и ако не лъже тя не може да живее. И това, че в тази тема се представя като 20 годишна е абсолютна лъжа. Тя е една баба, която в края на месец ноември ще навърши 62 години. Самотна баба е и пишейки измислени теми, по този начин тя получава някакво внимание от вас и това й е развлечението. Никакъв мъж не й обръща внимание в реалния живот и затова тя пише теми в които тя се представя като младо, красиво момиче от 14, 15 годишна тийнейджърка до малко над 30 годишна жена и във "връзките й с мъжете" винаги упреква мъжете за всичко. Толкова е фалшива, че ако я познавате в действителност направо ще се отвратите от характера й. Ако не ми вярвате прочетете й темата в "Други" "Защо съм сама ли? " и темата й "Как действате с подобни идиоти" в "На работното място". Искам също да отидете на темата: "Защо повечето българки имат крайно грешна преценка за себе си? " в "Любов и изневяра". Вижте нейните коментари 114, 123, 152 и 169. Прочетете и моите коментари 116, 139 и 158. В нейните коментари тя се представя като лекар, която се е грижела за около 3, 000 ромчета и им е купувала велосипеди като подаръци. Виждате ли каква "щедрост" само проявява. Нито е лекарка, нито е подарявала велосипеди. Вие чували ли сте лекар да подарява велосипеди? Но аз ви казвам пак, че тя е една болна патологична лъжкиня. Без лъжа тя не може да живее.
Модератори, моля публикувайте ми коментара. Виждате, че много хора я обвиняват в лъжи, а тя няма намерение да спре.

38.   Дали темата е истинска или измислена, случаи такива бол. Та и коментарите е хубаво да се видят. Но ще ви кажа нещо, което е самата истина. Любов, не любов, всяка жаба да си знае гьола. Щом още от сега нещата са така, след време ще се влошат още повече. Любовта така или иначе ще изветрее, обаче ще остане само горчивия вкус от мизерията.... и защо.
Класовото разслоение дами и господа, момчета и момичета все повече започва да се усеща. И е нормално един родител да иска най-доброто за детето си. Нямам дъщеря, но ако имах, никога нямаше да грея от щастие, ако се омъжи за мизерник. Няма да се опитвам да ги разделя, но нямаше и да съм ЗА. В много от случаите мизерниците произлизат и от простовати семейства. Да, хиляди хора са безпрарични и интелектуалци, това е вярно, но повечето безпарични са и тотални простаци. Хич не ми се сродява с такива.
Та какъв е извода, който разбира се НЕ Е ГАРАНЦИЯ ЗА ЩАСТИЕ, но всеки да си се ориентира към хора от своята черга - и по род и произход, и по пари, и по сходни професии ако щете. Бедно момиче за богато момче е доста по ОК, от колкото обратно. Най-малкото защото на мъжа егото и самочувствието му пада на пода. Като го унижат един два пъти родителите на мацката и ще разбере за какво става въпрос, даже вечер няма да може да свърши и работа. Освен ако не е някакъв супер дебелокож дебил и да търпи на всичко.
Та към авторката, ако темата е истинска: Или оправяй отношенията с баща ти, който да ти дава пари и да си въртите една хубава любов с пича, докато не ти писне или го разкарай още сега. По-добре няма да става, тъй като никакво бъдеще не може да имаш с такъв човек. Нещата няма как да се подобрят до предишното ти ниво, освен ако не е някой супер перспективен млад мъж, за който е видно, че ще успее в нещата които прави или се е захванал.
Истината горчи, ама да си я кажем.

Мъж на 45 г.

39.   Този стандарт, за който говориш може да ти го осигури всеки, но не и приятеля ти. Избирай ресторантите, лукса или любовта. Тати и мама са до време, дошъл е моментът сама да постигнеш нещо и да изградиш добър живот за твоите деца. Ако чакаш някой да ти даде всичко наготово, тогава се сбогувай със самоуважението си. Сама виждаш, че щом родителите не ти помагат, не си нищо особено. Ако искаш лукс или го постигна сама, или разчитай на родителите си и заживей в Гърция или приеми неволите с бедното момче. Отговори си на въпроса можеш ли да живееш с 2 лв. на ден и с 200 лв.? Пише ти жена, която харчеше 1000 лв. в бутик за ден, а сега изкарва месеца с 1000 лв. и две деца и съпруг.

40.   Коментара на н38 е най-точен, аз щях да напиша нещо подобно. Ще добавя само една мисъл на Мерилин Монро - "С един мъж трябва да ми е хубаво, зле мога и сама да живея".
Ти си прецени.
Ж19

41.   Твоят баща богат ли се е родил?

42.   Интересни коментари гледам. Значи всеки смята, че да нямаш пари е да си "нормален човек". Може да се наречеш обикновен, беден, средностатистически, но нормален е леко тенденциозно. Първо има доста голям брой богати и още по-богати (милиони по света и десетки хиляди в България) - те явно са ненормални. Второ - всеки уж се стреми "да успее" т. е. да забогатее, а види ли някой с пари го брои за ненормален. Хайде сега си представете, че сте се родили в семейство "ненормални" с пари. Какво ще правите? Ще изхвърляте парите, с които разполагате? Ще избягате от къщите и ще искате на квартира и 500лв заплата? Като умрат родителите ще раздадете цялото богатство на по-бедните и ще живеете "нормално"? Я се събудете и мислете по-трезво. Момичето решило да се прави на самостоятелно, хванало първия който ѝ е симпатичен. Баща ѝ знае какви са реалностите и ѝ изнася урок с финансовото кранче. Тя бързо разбира истината. Дали е измислена история няма значение, случва се и реално хиляди пъти.

43.   Измислица.

Alpha, ж. 29 г.

44.   Момиче ако казваш истината имаш Два варианта. Да си намериш Работа най добре като Рецепционист или Сервитьорка или Камериерка в хотел те са сравнително доходни за хора с ниско образование. Ако си добра може да се издигнеш а може да потърсиш и като секретарка ако си красива и организирана шефа бързо ще го забележи и от 1000 или две хиляди лева може да се дигнеш поне двойно за кратък период Ще си намериш жилище и ще се оправиш па после може и богат мъж да си намериш. Ако искаш трайна връзка с деца трябва да знаеш извода Пари при пари отиват. Богат мъж при богата жена. Сега не е като навремето само мъжо да работи. Бачкат и давамата. Па даже и навремето когато са работили предимно Мъжете те са си търсили богати Девойки че ако стане нещо и закъсат да разчитат не само на родителите си а и на Тъст си.

45.   Всъщност, моята дъщеря е на 20 и ми създава доста проблеми с богаташките момчета. Един от тях караше пиян с купена книжка и правеше скандали. Всяка вечер съм тррперил дали ще се върне здрава. С него изкара година и скъсаха. После се хвана с един бисексуален реститут на 30. Той пък освен че имаше пари да си купи 4 автомобила, дори пробвал с мъж да спи и на тия години не се оженил, а се хванал с 19 годишната ми дъщеря. Казах й, : Погледни го тоя какъв е, провокативен, избръснат навсякъде.. външния му вид е дразнещ и не може да те защити. И тя: той си има пари и ме защитава. Скъсаха слава богу. Сега от седмица се вижда с редовноно с по-нормално момче на 22. Не е богаташ и му личи по скромното мислене и държание. Охранител в СОТ 161, висок към 185см и почти 100 кила. Тренира бойно самбо от 17 годишен до днес. Какво ще ми направят на дъжерята с него? Какво ми пука че има 700-800 лева заплата. Искам да имам здрави внучета и защитени деца. Това с бисескуалните и метросексуалните е измислено от буржоазията на Запад. Балзак, Зола и Дикенс са описвали в книгите си живота на богаташките дегенерати. Днес повечето богаташи сриват ценностите и правят инцести и кръвосмешения по цял свят, а бедните са прекалено заети да изкарват пари. Не всички богаташи са деструктивни, но не са и малко. Обачее, сред бедните простаци са от циганските слоеве и хора от дълбока привинция. Но, реално днес в София по-заможните са точно от същата дълбока провинция, така че...

46.   Момиче ти не търсиш мъж партньор в живота а копие на баща ти който да задоволява прищевките. Само че и баща ти вече не го прави като е осъзнал какво леке може да стане от теб с това глезене. Не може цял живот да си принцесата на татко, време е да пораснеш и да се научиш да поемаш отговорност. Относно репликата на Монро тя е вярна , но е вярна и в другата посока, че не само жената трябва да е щастлива но и мъжа в една връзка. Иначе и един мъж би могъл да каже с една жена трябва да ми е хубаво, зле мога да си живея и сам. Т.е трябва да има вземане - даване и в двете посоки, иначе не става.
И като не се чувстваш добре с това момче защо тръгна с него. Ти си нещастна, не прави и него нещастен.

47.   42, малко не си разбрал идеята. НЕ е въпроса дали си беден или богат, а дали чакаш наготово. Разбира се, че всеки иска да е богат. Но едно е да се трудиш за мечтите си, друго е да си готованец и да мислиш, че цял свят ти е длъжен.

48.   Когато страната е несравнима икономически с други страни в Европа, доста от населението озлобено и неграмотно, нормално да е ненормално да има богаташи. Защото пък това означава, че тук има някакви кадърни кадри и мозъци, а то няма. Извод. Забогатяване чрез наследяване на земи, връзки и схеми, теглене на заеми. Такива хора живеят в Бг. И е тъжно жените да търсят това. Моя приятелка се пороби жестоко с такъв мъж. Наследил от баща си разни неща и й купувал, купувал разни работи, докато не дошло време да си омръзнат и тя да иска да го напуска, а той да я преследва и да не й дава да диша. От две години се опитва да прекрати връзката си, ама няма успех. Коли и дрехи и айде робиня цял живот. Не го пожрлавам на никоя жена, но е хубаво и други да го изживеят за да се отрезвят.

49.   Обичам тролски теми, батко. Чак сълза от кеф ми потече.

Някой от вас мъжльовци няма ли да се притече на помощ на момичето? Подайте си якето, качете я в колата (Москвич, 89-та), закарайте я у дома си (кашона под Орлов мост) и като най-накрая ви каже да я вържете и да правите каквото искате с нея, най-накрая ѝ обяснете как работи федералния резерв и защо стената на чичо Тръмп няма да спре имиграцията в Съединените Щати.

Осигурете ѝ стандарт на живот!