Влюбен в жена с дете
Здравейте на 37 години съм от половин година имам връзка с жена която си има детенце. Живеем в различни градове на разстояние 100 км един от друг, първите два месеца тя криеше, че има дете, беше ми болно че е крила но разбрах че се е страхувала да не ме загуби. Виждаме се много рядко 1 път на месец и половина и то само в нас, аз все още не съм ходил в тях. Тя гледа сама детето си което е на почти 4 години и споделя че малкия още страда за баща си и за това не ни запознава и това е главата причина да се виждаме толкова рядко. Много пъти предлагам да отида до нейния град да се видим за обедната й почивка но тя се оправдава че след това ще й е много гадно заради малкото време в което сме се видели. Тя все още не споделя с родителите си и брат си за мен с оправданието че е объркана и че за всичко има време. Разбирам я напълно и знам че за нея детето е най важния човек в живота й, но започвам да се питам до кога ще продължава това? Искам да създам семейство с тази жена тя също и желае дете да имаме, но на моменти се измъчвам много, виждания 1 път на месец или два е агония за мен и въпреки всичко я разбирам. Просто не знам какво да правя, мисля си че без нея не мога да живея, но започвам да си мисля че тя няма никакви намерения към мен.

Благодаря ви!

Коментари

1.   Е айде една се уреди. ;) Хаирлия да е.

Пич - жени се докато не е размислила ;) Или ти ;)

2.   Да криеш, че имаш дете? !? ! Не е постъпила 1правилно, ако някой те харесва и цени като човек, не е егоист и харесва деца като цяло не би било проблем.
М34

3.   тя на колко години е?

4.   След 2 месеца си разбрал, че има дете, а след още два ще разбереш, че си има и мъж, а може и още някое дете да крие в ръкава...
Това като стопаджиите - маха ти младо, хубаво момиче, спираш, а от храстите изскача и младежа :)
Очаквай още много, и то все приятни изненади от нея!

5.   Нещо не ми се връзва това, че криела, че има дете за да не те загуби. Поопознай я малко докато ти мине влюбването. Тогава ще си по-наясно.

6.   Лично на мен ми се струва, че тази жена не е искрена и крие още доста неща. Сто километра са нищо и на практика можете да се виждате всяка събота и неделя.

7.   Сложно е, защото вие не сте класическата двойка, аз и ти, а сте по-скоро аз, ти и детето ти, което прави нещата малко по-различни. Хубаво е, че си наясно, че за нея детето и винаги ще е на първо място, но трябва двамата да седнете и да решите дали имате шанс да изградите нормална връзка ли не. Защото това виждаме се веднъж месечно, определено не е нормална връзка. За това следващият път като се видите просто я помоли да поговорите за бъдещето и за това как тя си представя отношенията ви. И ако се окаже, че тя не гледа на отношенията ви по същия начин като теб, приеми го. Все пак тя е преди всичко майка и съответно в момента за нея детето и неговите нужди са на първо място, обаче просто без открит разговор няма как да минете.

8.   Тук има нещо гнило, да знаеш!
Не знам брак ли е, какво е. Но със сигурност не и е чиста работата.

9.   Като съвет-заживейте заедно няколко месеца, вижте дали ще се разбирате, защото така както описваш, че се виждате рядко, а същевременно мислите за деца е прибързано.
И това, че има дете не е проблем, по-скоро за мен проблема е че те избягва или крие нещо друго, казала ти е да не идваш на почивката и за да не и станело гадно, пълно оправдание.
Отваряй си очите и ако е честна, искрена, добър човек, майка, домакиня я грабвай!

11.   Хм, не можеш да живееш без нея, и ти си на 37.? Тази, жена е много по тайна и явно крие и други неща от теб! Не ми вдъхва доверие и мисля, че освен теб си има и още някой. Стъпвай предпазливо! Ж 37 г.

12.   Връзката ви е в начален етап и със сигурност тя е постъпила много правилно като не е споделила за детенцето. Има толкова много извратеняци, които могат да се възползват от ситуацията ѝ като самотна майка... оставям те да си представиш вариантите сам. Жената е допуснала веднъж грешка и не може да запознава първият срещнат със семейството си. Трябва време. Има си време за всичко. Разбери я. Подкрепи я. Покажи че си човек на който може да му се има доверие и останалите неща ще се подредят от самосебе си. Успех!

13.   Според мен не е трябвало да крие, това е начин да те зариби, иначе нямаше как да стане, с такъв нечестен човек ли искаш да си?

Няма да се учудя, ако си има съпруг, с това рядко виждане!

Къде си тръгнал, няма ли други жени, не си вкарвай автогол, заради едното е.... не, голяма част от финансовия ти ресурс и свободното време ще отиват за чуждо дете. Например вместо да имаш три деца, ще имаш две, защото вече си напред с едно, вместо да имаш яки първи години от връзката (секс, разходки, пътувания), ти знаеш ли какво е с дете, е аз ще ти кажа: детето е на първо място, то обсебва сутринта, целия ден, вечерта и нощта понякога, отиваш на почивки и се почва реване, мрънкане, прищявки, разболява се, айде по лекари и болници, абе ти луд ли си?
И ти го казва един отговорен баща!

14.   Страхът от това как и дали ще се приемете с детето ѝ неминуемо е голям, разбира се. Но това е част от пътя, който трябва да се извърви, ако действително желанието ѝ е да бъде с теб и да създадете свое семейство.
Вижданията веднъж месечно в продължение на година, аз не мога да нарека връзка. За една истинска такава, двойката трябва да се е опознала достатъчно добре, единият да знае какво иска и очаква от другия, не да пита по форуми. Една влюбена жена би била щастлива и за 5 минути да види любимия си и не би му отказвала толкова пъти, при положение, че той проявява желание. Не виждам логика и в това, че крие от близките си с оправданието, че е объркана? ! Значи или така ѝ е удобно или не знае всъщност какво иска или има друго нещо, с което не си наясно. Направи си 1-2 пъти експеримент - отиди без да ѝ казваш, обади ѝ се чак, когато си пред работата ѝ или си в някое заведение близо до нея. Кажи ѝ, че си имал път натам и виж как ще реагира.

15.   Аз лично имам теория, че мъж, който до 35 години не се е женил има някакъв проблем. Или е курвар, боящ се от обвързване, или е идеалист, търсещ някаква идеална жена, която има само в мечтите му, или е мухльо, или просто не може да комуникира с жените, не знае как да подходи в свалките и т. н.

16.   След колко месеца ли ще разбереш, че тя си има настоящ съпруг или друг любовник, успоредно с теб...

17.   "... но започвам да си мисля че тя няма никакви намерения към мен. "

Авторе, много е вероятно! Среща на месец и половина? ! Убеден съм, че много връзки между хора в различни държави имат повече срещи. На 100 км. съвсем нормално е поне три пъти седмично да се срещате. Тази много сериозно те лъже - мое мнение!

18.   Номер 15 - Майната им на твоите теории, ти да се си съвършена а?

19.   Не знам как мислите за деца с хора, с които не сте живели. Вие не се познавате - излиза, че сте се виждали няколко пъти, а и всеки може да се прави на какъвто си поиска като за веднъж на месец и половина. Поживей с нея и детето и тогава прецени искаш ли да създаваш семейство с нея.
На мен лично ми е съмнителна - крие се от детето, крие се от техните, не иска да я виждаш... или крие нещо, или е възпитана в някакъв бесен патриархат, в който “родителите и децата са ти роднини, а любовта се намира под път и над път”. Защо те крие? Страх я е какво ще каже детето и родителите й? Би ли те оставила, ако те не те харесват? Защо се е развела с мъжа си? Родителите й ли са причината? Трябва да имаш отговора на тези въпроси, за да можеш адекватно да прецениш що за стока е и какво те чака, ако живееш с нея.

20.   В защита на номер 15 ще кажа, че имам един такъв колега с дългогодишна приятелка, за която не иска да се жени. Защо? Защото мама му казала, че те с баща му са неговото семейство, а любовта се намира под път и над път и няма нужда да се жени за чужди хора. Чуват се всеки ден, включително й вдига в работни среща да й се обяснява какво прави с работната ни терминология (което означава, че дава отчети денонощно). Твърди, че бил много семейно ориентиран като за него това означава към мама и тате, не към жена му и бъдещите деца. Е кажи после, че нищо им няма на такива мамини синчета, които не искат да се женят, за да не изневерят на мама с чужди хора (нищо че по нейната логика и тя е чужда и се намира под път и над път).

21.   Номер 15, номер 18 много добре ти го каза и аз също се присъединявам към думите му. Според твоята крива теория, тези с брак са идеални, а другите без брак са сбъркани някъде. А колко разведени има!? Страшно много! Къде с деца, къде без. И колко от бракувалите се всъщност имат щастлив брак? Не са много. Те по-добре ли се чувстват от другите, които не избързват все още да минат под венчилото? Халката и една подписана хартийка в обредния дом не са гаранция за щастие и разбирателство в живота.

Свободен мъж съм над 35 години, срещащ се със себеподобна работеща, умна и хубава жена, без да имаме брак. :)

24.   Жена съм и ти казвам - зарязвай хитрушата, дето се чуди на кого да се пласира! Колкото такива ментарджийки познавам, целта им е една - да си натресат "наследството" на някого и да претендират той да е отговорен за това, което друг е направил. Ако си глупав, губи си времето!

25.   Стига де - да крие, че има дете? Детето на 4 колко може да разбере, че го няма бащата? Щото и аз съм била такова дете и чак на 5 почнах а осъзнавам, че го няма. Детето е ключов момент от живота на жената и да го крие е меко казано тъпо. Казва ти го жена. Нещо ми подсказва, че не е сама. Срещи 1 на месе са странни. Тя е искала да те върже, а после да "сервира", че има дете. Много жени стават майки, но е добре освен децата си да имат интереси и други теми за разговор. Иначе животът им е една голяма bg mamma каша, а зад разговори само за дете се крие това, че една жена няма интереси и интелект. Но тъй като в България това стана нормално за новите - как се наричаха "мами" никой даже не смее да им го каже, щото са и обидчиви, освен инфантилни и глупави - повечето.

26.   Приятелю,
Откажи се. Тия игри на криеница и оправдания са смешни.
Имах подобни отношения с подобна жена. Дамата е на 37 с детенце на 4, бащата бил звяр, изкара го какъв ли не...
Мота ме няколко месеца, криеше се със седмици, измисляше си какви ли не оправдания...
Оказа се, че просто си върти цяла чета пичове... днес с тоя след някой ден с оня. Забавлява се просто.
Не ми вдигаше и се криеше, после звънне и... обичала ме.
Просто не се занимавай. Такива жени не обичат. Само се оплакват и се изкарват жертви, а са си обикновенни курвички, жадни за подаръци, забавления и секс...
Умна беше много, освен че беше с приятна външност, беше и умна и образована. Не ходеше на работа и по цял ден във Фейсбук постваше високо интелигентни публикации... снимки.
Направо се предлагаше на целия свят. Имаше армия от „поклонници”, които и обясняваха колко е уникална, принцеса, мис вселена.... и тн тн....
Поредната пропаднала курва, която си играе...

Бих искал да съм ти полезен, но знам, че няма да послушаш никого. Ще си градиш илюзии и ще я оправдаваш, докато сам видиш горчивата истина и горчивия край.

Помастоящем, бившата ми изгора е сама пак с детето си, бременна и... силно се съмнявам, че е наясно от кого точно е бременна...
Такива жени са неспасяеми. Плачат жаловито и искат закрила, дават надежди на цял отбор ухажори. Крият се и изчезват, защото не искат някой да ги разбере, че се срещат с няколко човека....

Заряза ме защото разбра, че се досещам какви ги върши. Просто изчезна, изпари се... Образа и на самотна и беззащитна жена-майка, нуждаеща се от сериозен и отговорен мъж се пропука... Избяга преди да лъсне истината.

Знам, че няма да ме послушаш, камо ли да ми повярваш, но сам ще видиш горчивата истина.
Освен, че е лъжкиня си е и обикновенна курвичка. Казвам го със съжаление, защото можеше да се получи нещо много красиво и стойнистно между нас.

Бих искал поне, по-бързо да разбереш каква е, за да се освободиш. Аз нямам никакви съмнения. Напълно съм наясно с какво си имаш работа, но ти не си го преживял и никога няма да повярваш...

Има жени, които не са достойни за чувства и внимание. Твоята е от тях. Дано не те нарани и после да страдаш с месеци или години...

Успех. Осъзнай се.

27.   Не се занимавай не защото има дете, а защото е лъжкиня. Един човек, който лъже и не е искрен, винаги си остава такъв. Тя е израстнала в такова семейство и такава ще бъде винаги. Не можеш да промениш такъв човек. Може би и затова е самотна майка. Не се занимавай. В идеална възраст си да търсиш жена вече за семейство. Съвет – БЕЗ БАГАЖ.
Аз самата съм на 33 г., омъжена с дете, чакаме второ. Знам на нашата възраст кои е разведен – от моя клас 15 момичета сме, разведена е само 1, която беше най-голямата „хаймана“ в училище. Тя преспа с половината училище плюс учителите по физическо.
Значи имаш трески за дялане, за да си разведен на нашата възраст. Хайде, на 50 г. Вече може да сте си омръзнали бла-бла.
Освен това у нас просто нещата стоят така, че обикновено истинският баща не плаща издръжка или тя е смешна. Ще трябва да гледаш/храниш чуждо дете.
Жена, която се е разделила вече от бащата на детето си, се сещай, че има големи очаквания също от мъжа и е готова да се раздели лесно щом дори бащата на детето си е елеминирала, обикновено заради глупости и битовизми. Рядкост е действително да си жертва на домашно насилие или нещо такова. Шансът ти да остане с теб значи не е голям.
И все пак ако беше честна от самото начало с теб щях да те посъветвам да опиташ, но не и така. Човек, който не е честен/лъже просто ще ти загуби времето., а сега ти е важно да намериш жена за семейство.

ж34

28.   Авторе - не слушай номер 27 - много жалко, че е жена, а говори с такава злоба за другите жени и генерализира.
Ако мъжът ѝ утре я изостави и тя ще плаче по форумите как никой не я иска и тогава ще я посъветвам да прочете собствения си коментар. На чужд гръб и 100 тояги са малко.

Хората се разделят по най-различни причини и това, че жената е останала сама с дете, не означава, че вината е нейна. Аз лично имам такава приятелки - мъжът ѝ просто я заряза заради по-млада жена.

Ако бях на твое място щях да седна и да поговоря сериозно с нея - кажи ѝ, че имаш сериозни намерения, готов си да приемеш детето и искаш да знаеш какво мисли тя. Ако пак продължи да увърта ясно е, че крие нещо.

29.   От автора: Здравейте отново месец и половина след като пуснах темата, вече две седмици не съм с тази жена, лъжите й нямаха край. Седем месеца слушах Как при първия уикенд в който има кой да гледа детето й ние ще отидем заедно някъде, но преди две седмици тя избра да отиде някъде с колегите си уикенда. Побеснях и започнах да ровя във фейсбук и останах шокиран тя е имала обща работа с "бившия си мъж" и почти всеки уикенд са работили заедно, другото шокиращо нещо което открих е, че тя не живее на 100км от мен а на 300км. В момента в главата ми се върти само едно единствено желание и то е дали да се свържа с "бившия й мъж" да знае какви ги върши тя или ако се окаже че не са заедно поне да знам истината за раздялата им, защото тя го изкарва пълен неудачник и че не я подкрепял докато била с опасност за живота си. Почти съм сигурен, че те са все още заедно, 7 месеца тя не сподели на никой от близките си за мен и ме криеше.

30.   "В момента в главата ми се върти само едно единствено желание и то е дали да се свържа с "бившия й мъж" да знае какви ги върши тя или ако се окаже че не са заедно поне да знам истината за раздялата им, защото тя го изкарва пълен неудачник и че не я подкрепял докато била с опасност за живота си. "

Ако често оставаш с впечатлението, че хората те мислят за глупак, покажи им, че можеш да си и гаден! В тази "връзка" и няколко срещи въобще някакви интимности имали ли сте? За това, че говори за мъжа си така - поне и моята жена е с подобно отношение: тормозя я...

И така, тази ти обяснява колко е лош "бившият" й мъж, как за нищо не става. На него му обяснява колко го обича. На някой друг обяснява също колко е лош мъжът й...

А бе намери уж бившия.

31.   Авторе,

Не се филмирай, пич.
Не я разследвай тая психарка, ще те изкара, че я „преследваш” или, че я „задушаваш”.

Номер 27 ти го каза супер точно. Лъжкиня. Излъже ли те някой, бягай с 300 и не се обръщай.
Ей, пич. Ти мазохист ли си? ! Какво и ровиш профилите? Искаш да се убедиш, че не става ли? Не става. Не се излагай да питаш бившите и и тн тн... Това е излагация. Жалкарска работа. Нямаш ли достойнство???

Ебаси... Спри се бе. Не става и точка.

28, не си права напълно. 27 е напълно права. Не бой се, ако мъжа и я зареже, аз ще я зема :)))
Влюбвам се в искрена жена моментално, ако ще и 5 деца да има ;)

Кефи ме, че има точни жени. Поздравявам ви от сърце.

Авторе, горе главата. Еби и майката курвенска и откачена на тая. Ще срещнеш истинска жена, която ще е искрена с теб и ще те обича. Просто не е тая. Тая я забрави.