Не знам какво ми става
Здравейте. Аз съм момиче на 17 години. Искам да ви споделя един мой проблем и се надявам да ми помогнете. Благодаря предварително.
От известно време насам съм притеснена от факта, че ме привличат мъже, доста по-възрастни от мен. Някъде на около 25-30-35 години. Момчетата на моята възраст изобщо не са по мой вкус.
Имах любовна закачка с един мъж на 30 години. Писахме си доста време. Щяхме дори да си уредим среща в неговия град. След това се случи нещо, което много ме депресира. Родителите ми разбраха за това, което се случва и ме направиха на нищо. Баща ми ме би. Разбрах, че този човек ми създаде много проблеми, но вече беше късно.
В продължение на един месец бях в голяма депресия и все си мислех, че той ще каже нещо на родителите ми. Очите ми всеки ден бяха подути от плач. За щастие той нищо не е споменал на нашите.
До днес съжалявам, че се забърках в такова нещо. Добре, че с него не се видяхме...
Харесвах учителя си по музика. Нямах търпение да отида на училище, за да го видя. Имах чувството, че 40-минутните часове са само 10 минути. Все едно очите му ме хипнотизираха. Пред приятелите си се правех, че ми е безразличен и тайничко му се подигравахме, че прилича на г*ей, хаха. Интересното беше, че винаги когато говореше с мен се усмихваше, което ме караше да се чувствам прекрасно.
Минаха две години. За щастие чувствата ми към него отминаха.
Искам да ми помогнете. Как да спра да харесвам толкова големи мъже?

Коментари

2.   Няма да спреш.
Просто след 10 години ще си на подходяща възраст да не е ненормално да ти харесват мъже на по 30-40 години ;)

Времето лекувало всичко. В твоя случай това важи с пълна сила. ;)

4.   Проблема е, че си малка търсиш зрял човек, който знае какво иска, а не децата на твоите години, но прекаляваш с възрастта както ти казах, много си малка :)
И най вече си стой на г*за, защото не всички батковци и чичковци са с добри чувства ;) Умната и намали възрастта не в нормално.

5.   Малка си - разбираемо. Научи се по някакъв собствен начин да се възпираш от такива нагони, нужно е малко дисциплина. В даден момент вече ще се чувстваш по-обиграна и ще знаеш как да контролираш нещата, т. е да не позволяваш нещата да са толкова видни, но за това е нужно време. Като станеш пълнолетна, нещата ще станат с една идея по-лесни :)

6.   Аз, откакто се помня, все харесвам зрели дами и съм правил секс само с такива. От известно време насам, обаче, нещата стоят по съвсем различен начин. Много ми харесват жени между 17-18 и 22-24 години. Иначе съм много чаровен мъж, с готино тяло, но няма къде да срещна жена на тези години, освен в някой сайт, което е много несериозно.
Според мен, няма нищо лошо в това, а напротив- можеш да спечелиш от такава връзка. Изчакай да станеш на 18 и си хвани някой батко. Вашите няма какво да ти кажат, защото ще си пълнолетна, вече. Жалко, че не може да разменим координати тук.
Успех от мен.
М 30 сф