Тежи ми от миналото
Имам дълга връзка. Преди 3 години се бяхме разделили с моя приятел за около 6 месеца уж окончателно, но после пак се събрахме.

През това време той е имал мимолетни авантюри, а аз бях здраво хлътнала по 1 мъж.

Той ми даде надежди, аз си загубих ума, но после така или иначе така се развиха нещата че с приятеля ми се събрахме, и продължихме напред..

Той мрази да се говори за този мъж, даже не ме и пита. Същото е и от моя страна по отношение на неговите приятелки..

Но... след като казах на онзи че се събирам с приятеля си, той започна да ме обижда в разни фейсбуци на общи познати..

Моят фейсбук го махнах.
Тежи ми това, че не заслужавам тези подигравки, а и заради приятеля ми ми е кофти.

Онзи мъж е затворена страница за мен. Съжалявам че му се доверих..

Но не спира с провокациите си..
Искам да го залича. /.. Съжалявам че съм го познавала.

Аз съм странен характер.. Моят приятел например не изпитва чувство на вина заради девойките с които се е занимавал.. а аз не знам от коя планета съм, но имам някакъв комплекс.

Приятелят ми дори не ме е питал дали сме спали заедно, мене наистина ми е неудобно да кажа... Разделени бяхме, той си имаше своите жени, но все пак...

Писна ми все да съм нащрек онзи нещо да не каже...
Не искам да си разваля връзката///
Какво мислите?
Помагайте!

Коментари

1.   Не веднъж съм попадала в твойта ситуация, дори ми бяха откраднали фейсбука и пишеха глупости от мое име. Съветвамте да не му обръщаш внимание и той сам ще спре... аз много се ядосвах и постоянно го обиждах, после пък му се молех, а той много се забавляваше, но спреш ли да му обръщаш внимание и на него ще му писне. Плюс това на всеки здраво мислещ човек ще му е ясно, че го прави от яд че си го заряззала. Мисля също, че вече е минало много време и ти не трябва да се тормозиш за това което си направила-прекалено си добричка мила:). Успех!

2.   Ами като, даваш надежди на мъжете и после ги лъжеш... така става! В края на краищата и ние имаме чуства, за което повечето жени забравят :). Не одобрявам действията му, но ги разбирам! Знам че ще почнеш да се оправдаваш или да ме плюеш, но в тези ситуации реакцията на другата страна говори по-красноречиво от твойте думи ;)

3.   Ако твърдо си решила да останеш с приятеля си, гледай напред и живей, все едно че онзи комплексар не съществува. Трябва да е голям дебил, щом не успява да се оттегли с достойнство. Чувства се засегнат и търси начини да те засегне на свой ред. Докато си "подхранваш" чувството за вина, все едно му правиш място в живота си. Имай предвид, че много хора са преживявали подобни кофти връзки или 'уан-найт станд'-ове, за които не искат да си спомнят. Така че не оставяй подобна история да направлява личния ти живот оттук-нататък.
Може би не е добра идея да обсъждаш това с гаджето си. Макар че, ако те обича, ще го преживее. Все пак и той не си е губил времето, нали?