Затворена врата
Здравейте, за първи път пиша нещо в подобен сайт, много бих искала да чуя мнението ви, затова няма да губя повече време и се захващам с историята си! Аз съм на 28 години, от две години живея с мъжа си в чужбина с него минахме през много, но историята ми не е за брака ни, преди да го срещна имах приятел, с когото живяхме 5 години на семейни начела, дали бяхме малки още, дали не бяхме готови или просто не бяхме един за друг, не знам, но се разделихме, първо аз пожелах така, после и той! Веднага след раздялата ни аз срещнах мъжа си, а той жена си, в момента е женен и имат дете! През годините все успявахме да се чуем през няколко месеца, най- мъчно ми беше на мен, защото аз нямам родители и когато бяхме заедно той не ми беше просто гадже, беше ми приятел, упора и семейство! Жена му обаче не му дава да се чува с мен и колкото и да ме боли не се чувахме две години, до сега! Писах му и ми се обади в средата на септември, просто си казахме кой как е и на къде върви в живота си, но жена му разбра, оказа се, че тя изрично му е забранила да се чува с мен (бившата) и му е следила телефона и всички социални мрежи, разбра, че той я е излъгал и си е сложил лист с моя телефонен номер в портфейла освен всичко и побесня! Взела си е детето и се е изнесла, казала му, че няма да си види детето повече и освен всичко намерила номера на моя мъж и му се е обадила, казала му, че не съм спирала да търся начин да се свържа с него и всичко останало и поиска той да ми провери телефона и да ми изкарали разпечатка, както тя сторила и с две думи да ни държат под око! Това меко казано ме разтресе, не съм искала да им развалям отношенията или семейството по никакъв начин, дори когато се чух с него му го казах и той ме убеди, че няма проблем, но явно проблем има и жена му ме мрази!! Сега навярно никога повече няма да го чуя... :( и защо тя има такъв голям проблем към мен, по- красива е, по-млада е, по- слаба е, дете и е направил, грижи се за тях... не мога да разбера, защо е толкова крайна? Не съм права и аз да търся гласът на женен мъж с дете, но го уважавам и е част от живота ми, грешно или не, дори когато го чуя веднъж в годината се чувствам спокойна и щастлива за него.. желая му само това да е здрав и да е много щастлив, а сега сигурно и той ме мрази, че станаха такива проблеми заради мен... не мога да се успокоя! Благодаря на всички, които ще ми дадат съвет!

Коментари

1.   Гледай си живота, бившите за това са бивши, ако сме имали бъдеще с тях нямаше да се разделяме с тях.

2.   Миналото си е минало. И двамата сега имате друг живот. Остави намира човека, направила си достатъчно мизеря в живота на семейството му. Жалко обаче, че той ти го е позволил. Напълно нормално жена му да се дразни и да реагира по този начин. В случая ти си натрапницата, която се намесва там, където няма работа.

3.   Не мога да си обясня: защо ние жените се вкарваме непрекъснато във филми? Какво не ни стига, какво искаме? Минала съм по този път и ще ти кажа - остави човека да си гледа семейството и забрави. Имаш си мъж, грижи се за него.