Обичам едно момче, а той иска само секс от мен
Много го обичам, а тои иска само секс от мен. Има си други гаджета, но когато се почувства неэадоволен идва при мен и аэ не мога да му откажа, эаштото го ОБИЧАМ прекалено много и може би само това ми е ваэможността да сам блиэо до него.

И това продалжава вече повече от година, а тои ми каэва, че сам му слабост в секса. Искам да сам с него и неэная какво да правя. НАДЯВАМ СЕ ТУК ДА НАМЕРЯ САВЕТ КОЙТО НАИСТИНА ДА МИ ПОМОГНЕ. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

Коментари

2.   Ти за играчка ли се мислиш??????

3.   Научи се пАрво (правилното е -> първо) да пишеш, че дразни !!!

сАм -> сЪм

сАвет - сЪвет

заШТото -> заЩото

вАзможността -> вЪзможността

продАлжава -> продЪлжава

тоИ -> тоЙ

НЕзная -> НЕ зная

4.   По този начин му вдигаш само гарда, льльото си мисли че може да върти няколко жени>?! Най-лесното е да кажем "зарежи го", но е и най-добрия съвет, който можеш да получиш тук ;) Направи си сама сметката, дали искаш да те правят на маймуна. Живота продължава с него или без него.... кво ти пука, нали си добра в секса?! ;) :D

6.   от авторката;
Но мисля, че и той има някакви чувства кам мен, но може би неэначитилни, эащото той не се эадаржа с момичетата далго, пак ние се виждаме почти 2 години.

Неэнам какво да мисля и какво да правя. Защо постапва така подло, хваща си гаджета, но пак ме тарси? Аэ уча в друг град, дали това го спира да е с мен? Пишете ми моля ви.

7.   Леле, момиче! Имал бил чувства.. връщал се при теб..

Нямам думи! Ами явно защото ти си единствената, която НЕ се уважава достатъчно, за да го изрита! За това се връща все при теб, защото му позволяваш! Къде другаде ще намери винаги когато поиска (безплатен) секс? Коя друга ще му бъде на разположение винаги?

Нямаш ли достойнство? Кажи му, че ако иска да бъде с теб да бъде само с теб и с никоя друга, иначе повече няма да те използва! Можеш да намериш някой друг, който ще те обича и уважава! Защо си губиш времето с тоя? Не бъди глупава!

Ти не трябва да бъдеш играчка на някого, когато МОЖЕШ ДА БЪДЕШ ЕДИНСТВЕНАТА, НЕПОВТОРИМАТА И ЛЮБИМАТА за друг!

8.   Да энам, че мога да бада единствената, неповторимата и любимата на някой, който ме эаслужава, эаштото съм била не веднаж. Имала съм много гаджета, двама от които даваха така да се каже живота си эа мен, но аэ обичам него, когато си хвана гадже само лажа себе си.

Неэнам до кога ще продължава това, направо ме убива, вече почти 2 години не сам поглеждала друг, така както гледам него. КАК ДА ГО ЭАБРАВЯ?

9.   За да обичаш някого толкова много трябва да е прекрасен човек (А ТОЙ ОПРЕДЕЛЕНО НЕ Е).

Ти не си влюбена в него, а във фалшивия образ, който му изграждаш! Наистина ли той е всичко, което искаш? Той прекрасен, добър, мил, нежен, любящ и искрен ли е? Би ли бил добър баща на децата ти? Уважава ли те? Обича ли те? Ето това може би търсиш в един мъж. А този е достатъчно нахален, безскрупулен и егостичен,за да използва едно невинно създание, което го обожава!

Отвори си очите! Като толкова искаш, продължавай да се унижаваш, оставяйки се да те използва като предмет, но спри да го идеализираш и потърси някой друг, който е истински.

Ако толкова те интересува дали те обича, питай го! Нека ти отговори какво си за него, дали има по-сериозни намерения към теб, да видим как ще започне да увърта и ще разбереш какво точно означаваш за него. Ако започнете стабилна, хубава и искрена връзка, ЧУДЕСНО! Пожелавам ти! Но най-вероятно ще избяга като страхливец и може би най-накрая ще разбереш, че не такъв мъж искаш наистина. И не ми обяснявай, че дори да е такъв, ти си го обичаш и не можеш без него, това е детински начин на мислене! Желая ти успех и много щастие!

10.   От авторката: Мисля,че вече съм готова, да го оставя и да му обарна граб, е няма да ми е никак лесно, но искам да го эаболи така както мен ме болеше да бада "реэервата" и да го виждам с други. Някой ако има някакви идей как да го накарам да се почувства толкова эле, колкото и аэ, нека пише. Благодаря эа съветите от голяма полэа сте ми! Благодаря Ви много!!!

11.   Хвани се с някой по-хубав от него.

12.   Недей да мислиш за отмъщение, не е хубаво. Господ си знае работата, ти нямаш право никого да наказваш. Заеми се с изграждането на своя живот, с търсене на своето щастие.
А онзи мъж го остави, сам ще осъзнае някой ден какво е загубил. И вероятно ще го заболи, но ти не мисли сега за това. Той не те заслужава, не заслужава и да мислиш за него, било то и с лоши чувства. Нека си живее живота, а ти продължавай смело напред и не трупай злоба или омраза срещу никого, защото така не можеш да бъдеш щастлива. Желая ти успех!

13.   Намери си друг.

14.   Момиче, сега ти се е паднало, еби, еби без чет, тез свине долни! По-голям кеф от това - няма! Дори да знаеш, че няма бъдеще правете си спорта и се радвайте на мига.. Има много време докато започните да мислите за семейство и други такива работи :))) А там няма да ти е позволено такива своеволия, така че...

15.   Един коварен съвет - намери един приятел - абсолютно неутрален, братовчед, колега, някой верен и му повери една комедийна роля. "Скъпия любим" го остави на СУХО, кажи му че излизаш с друг и се постарай всички общи приятели да разберат и да разнасят новата ти връзка. И не се терзай, просто му върни "жеста". Ако си добра актриса и ти стиска да играеш в тази комедия, гарантирам ти, че: първо - ще тича след теб да те моли, второ - вече няма толкова да страдаш по него, защото момчето ще е много изненадано от такъв ход и като загуби ориентация време-хора-пространство, ще лъснат и някои негови негативни черти. Успех!

16.   И аз бях така ЗАЕБИ ГО!!!!!! НЯМА ДА СЪЖЕЛЯВАШ

17.   В момента съм в същото положение в което си и ти!!! Няма смисъл просто той те използва за секс и само това е няма никакви чувства бъди сигурна.Аз вече се уверих,че е така затова го заарвжи ще ти е по спокойно!Ако искаш да си поговорим e-mail[mariq2804@abv.bg].

18.   Аз съм във същото положение.Но реших че най-добрият начин е да го зарежа...така и направих.И сега знаех ли какво стана?Пак започна да ме търси и да ми звани,след като му ебах майката веднъж по телефона

19.   от Нели: Мила само ще се измъчваш, че няма развитие на връзката ви, ще ти е супер гадно, ще се чувстваш като употеребена вещ, нали се сещаш че в живота му сигурно има и други мацки като теб дето му се дават и той си прави густото. Не си заслужава, само ще те боли защото го обичаш. Мн. пъти съм била в това положение и знам какво е. Трудно намираш човек който да те обича. Повечето само си праят кефа. Дано намериш подходящия и всичко се управи :)

20.   Такива жени като авторката, май си ги кефи да са това в положение..
Не е заради липсата на избор или защото не може да си намери свястно гадже :)

21.   И аз съм така, обичам го, той мен вече не и сме само за секса. Според мене, правете си секс и ако до време намериш нещо което да те удоволетворява повече, ти сиии! Само едно знам, че за връзка за напред няма да сте. Мн е гадно така.

22.   Аз съм в почти същото положение. Обичам едно момче но той не ме обича казах му го всички мой и негови приятели го обеждават, че много го обичам но той не. Той иска да правим секс но аз съм девствена и неискам да го правя с него.

23.   тука има нещо гнило. първо си писала от една година, а в коментара отдолу пишеш две години? !? на кое да вярваме? !?

24.   По принцип и мъжете, и жените изпадат в такива ситуации. По-важното е да осъзнаеш до кога можеш да харчиш душевния си ресурс заради някого, който не заслужава. Впрочем задай си въпроса заслужава ли да му даваш любов, а той на теб само чукане. Запази чувствата си за някой, който ще ги оцени. В противен случай ще се сетиш един ден как си му помагала да те манипулира.
"Каквото ожънеш, това ще посееш. "

25.   Така и аз съм като теб просто се откажи от него после той сам ще дойде при теб. Прави се на хубава отбягвай го и ще видиш как ще дойде при теб, аз така направих и сега момчето в което съм влюбена е луд по мен преди и той искаше секс, послушай съвета ми ще ти помогне много.

28.   Ако нямаш нищо против да те използва като безплатна проститутка, продължавай така.

30.   Номер 28 си го каза най-добре!
А сега и моята гледна точка.. Кажи му, че го обичаш. Когато дойде му го кажи, кажи, че искаш да сте заедно, не се прави знам какво ти е, по време на секса искаш да го задържиш и да е само твои, а след това плачеш 2 дни!
Знам какво ти е, кажи му го! Той по-голям ли е от теб?

31.   Смс-и с картинки
Без теб нищо не е същото. Нямам търпение пак да бъдем заедно. Липсваш ми Виж още
Една усмивка не струва нищо, а прави много. Не трае повече от миг, но спомена за нея може да бъде вечен Виж още
Знам, че не можеш да заспиш, защото на влюбените реалността вече е станала по-хубава от сънищата им Виж още
Старай се сърцето то ти никога да не закоравява, самообладанието ти да не се уморява, и докосването ти да не наранява.Виж още
Животът е пъзел, а ти си парченцето, което ми липсва Виж още
Любовта е като музиката, тя започва там където думите свършват.Виж още
Преди ставах да посрещам изгрева, но вече не, защото ти си моя изгрев Виж още
Любовта е като бурна река никога не тече по прав път. Колкото е по-голяма реката, по-лесно си прави път Виж още
Ти си по-хубава от нощен полъх, облечена в красотата на хиляди звезди.Виж още
Не се страхувам че ще

34.   Здравейте, искам да ми кажете какво да направя по въпроса. Значи имам приятел, но не ми е гадже а просто се занимаваме той иска от мен само едно нещо, но аз още не съм сигурна че ще го направя, занимава се с още много момичета не съм единствена, сигурно излиза и с другите... А ми казва. че съм единствена и че без мен нямал да излиза и все такива... Аз наистина го харесвам, но като той си играе с мен и ме иска само за това... МОЛЯ ЗА СЪВЕТ!