Аз и Той.
Здравейте! Да започнем с това, че аз съм на 20 той на 38. Не е обвързан, нито си има жена. Да, знам, че годините са малко в повечко, но това на мен не ми пречи. Той е висок, едър, голям сладур, тих и много срамежлив. А аз.. Аз съм луда, щурава, не ми пука какво ще кажат хората, с три думи казано душата на компанията. Видях го за пръв път лятото. Неговата майка и моята майка са много стари приятелки, а аз дори не знаех, че той съществува :D както и да е. Ходихме заедно на море. След това на барчето в село идваше и от там се опознахме повече. Играхме на предизвикателства, а тъй като имам много добра приятелка, която е също толкова луда като мен ме предизвика да му играя еротичен танц пред всички и аз много ясно, че ще го направя, само това чакам :D Та ситуацията си беше забавна, почнах да го галя, седнах му на единия крак, след това прецених, че трябва да се юрна на него, как не паднахме от стола не знам :D Та така 2-3 пъти събирания му пратих покана за приятелство във фейсбук и той естествено я прие, дори ми бе писал и аз естествено стикерче, след което гледам "Всички бяхме снощи там, само ти липсваше :)" и аз ойй колко сладкоо. Уговорихме се да ходим на дискотека, аз, той, моята приятелка и още хора. Иии естествено мен почна вече срам да ме хваща само като го видя и в начало гледах да се държа на страна от него, тъй като ме беше срам, но след 2-3 питиета всичко изчезна разбира се :D Започнахме да играем двамата, започна да ме опипва тук там, аз махам ръцете, той пак пипа. Откопча ми сутиена, едвам се оттървах от него, за да се закопчея, абе като цяло луда вечер си беше, но нямаше целувки и секс. След това в един приятел ходихме аз естествено легнала до него, с единия крак прекрачила, прегърнала и си лежа на него :D Те трябваха да знаят, че той е мой :D Имаше следващ път на дискотека и тогава си бях по - отпусната, тъй като си писахме през цялото време и още повече се опознахме. На дискотеката понапи се, започна да се закача и пак старата приказка на нов глас. Обарване тук там и на мен не ми пукаше реших да го целуна по бузата. Той мен обаче не, докато по едно време си стоя до него и той ме е прегърнал и ме целуна по бузата, след това по челото и аз някаква стоя и отвътре летя в облаците :D След дискотеката го закарахме до тях и аз надъхана "Ако не ме целунеш няма да си тръгна" и той влезе през прозореца целунахме се и си тръгнахме. После писане писане, той замина за 2 седмици в друг град по работа и през това време не е минало ден, в който не сме си писали. Пропуснах да кажа случката, в която пропуснах една стълба, стъпих на криво и си счупих глезена от това писане с него и сега естествено с гипс :D Та да преминем към по - важната част. Не знам той какво чувства към мен. Говори как съм малка за него, как съм му била като сестра и т. н., но винаги ми пише пръв, пишем си как ще го направим, колко ще е яко, но той просто не искал връзка, а ако ще е връзка, да е отворена. И аз естествено, тъй като наистина много се привързах, се съгласих с това, но той все нещо го спира. Снощи се видяхме за 5 минути и беше супер усмихнатия. Казвала съм му колко го харесвам, и че ако сме заедно няма да му изневеря, а той не вярва. Странен е и съм сигурна, че ако е друга няма да се занимава с него толкова много време, а на мен ми е приятно с него. Когато говорим по телефона минимум час минава, стигали сме до 3-4. Ако не ме харесва тогава защо винаги ми пише пръв, защо ме целуна, защо се занимава с мен. Ако не искаше да се видим снощи, щеше да измисли причина, за да не се видим, а той дори за 5 минути дойде. Днес бяхме с една приятелка до неговия блок по работа и му пиша да излезе през прозореца и гледам, търся, а той на последния етаж и ми маха и аз като някоя шматка махам :D След това ме пита ти защо не дойде викам "А да вярно, после щяхме да си дойдем заедно на село" и той ми да, щяхме да минем да вземем плочки и щяхме да се приберем и аз "Е защо не ме извика" и той а да аз сънен от къде да се сетя и аз "Да бее, аз да питам, да кажеш тая наглата" След това си писахме как ще ме лакира, прическа ще ми направи, а аз ще го подстригвам. За подстригването ми вика трябва да дойдеш вкъщи и аз е ще дойда, и той ахх ти мръсницоо :D Като цяло планираме пижамено парти хаха та не знам и аз какво да си мисля вече. Очаквам мнения!

Коментари

1.   Ужас 38 годишен мъж се занимава с лапешки купони и игри и дискотеки. Това не е никак добре, говори за недорасляк и несериозност. Ще правите секс месец, два и това ще е. Не ти трябва такъв човек. Не проблем е възрастовата разлика, а това че нищо няма да научиш от него щщ

2.   Тпй не иска нищо сериозно, на тея години би трябвало да е женен.

3.   2, познавам 50 и кусур годишен който излиза с 18-20 годишни мацки. Познай дали е женен? А трябва ли, при това положение?

4.   Да бе, срамежлив, а само обарва!

6.   Доста инфантилно поведение от страна на 38-годишния "мъж". А ти колкото и да си разтропана и т.н. не ти прави чест да се хвалиш, че танцуваш в скута на 18 години по-голям от теб, да ходите по дискотеки, да ти откопчава сутиена и да се лигавите като петокласници.
Някак си по-щях да разбера, ако след едно-две събирания или след дискотеката си бяхте легнали - достатъчно големи сте и двамата, свободни, що не?! Ама вие и двамата се държите неадекватно и не е ясно кой, какво и дали изобщо иска нещо от другия. Ако нямате информация, че страдате от някакви ментални проблеми, то не сте особено умни и правете, каквото ще правите, но не занимавайте обществеността с историите си.
За твое сведение аз на 20 бях студентка и работих в представителство на голяма международна компания. Никога не съм отказвала дискотеки или събирания с компания, но явно представата ми за тези неща е по-различна от това да си играя буквално с по-възрастни мъже.

7.   <6> - Чети внимателно - момата и момъка са от едно село и майките им се познават ;)

8.   Е, как я нападнахте само. Авторке, сладко е да се чувствате тийн, но очевидно този човек има проблем. Каза ли ти защо иска отворена връзка? Първо това уточни. Да не се окаже, че има сериозен здравословен проблеми и затова не иска да се ангажира в пълноценни отношения. Или има страх от обвързване или отговорност? Или има токсична майка? Моят съвет е да го притиснеш и да разнищиш това. Като знаеш причината, ще ти е по-лесно да прецениш как да действаш. А и как няма да знаеш, че близка приятелка на майка ти има син? !! "Крила" ли го е и каква е причината за това? От написаното за действията му ми се струва, че не е особено умен и е инфантилен. Ако обаче се чувстваш много добре с него, привлича те физически, и все пак не чака някой да го издържа, защо не? И един съвет - този човек не разбира от намеци, на него точно и ясно му казваш какво да направи. Приеми, че ти ще си възрастния във връзката и ако искаш нещо трябва да му го кажеш, като му обясниш защо го искаш. Този подход е подходящ за децата, ще върви и при него.