Изхабяваме се...
Няма да споделя нещо ново. Същата погнуса от запознанствата чрез сайт. Търся приятелство, а намирам мачовци и комплексари плейбои, които искат да се САМОдоказват. Егото им е туширало всички други човешки качества, които би трябвало мъжът да прояви към жената. ТУНИНГИ... къде е човекът в съвременния мъж?

Коментари

1.   Точно така е - и аз се чудя над същите въпроси. Смятат за свое изконно право да си лягат с всяка, без изобщо да се чувстват по някакъв начин отговорни за поведението си пред жените, които ги обичат. Но по-странното ми е толкова ли нямат мъжете сърце и мозък, та да не могат да разберат какво значи чувство към някой човек, грижа и отношение към него. И ако е така - защо ми е да се стремя към тях?

2.   Да търсиш интелект и качества по такива места е като да търсиш вода в пустинята.Може да намериш,но нали... Мъж съм и мога да ти кажа,че тези сайтове са чиста загуба на нерви.Повече успех ще имаш извън интернет според мен.Успех. В.В.

3.   Има и свестни мъже. Аз съм един от тях. Търся не простро секс, а връзка. Аз също съм се нагледал на какви ли не кур.. и и глупачки от сайтовете, но съм сигурен, че накрая ще намеря, някоя стойностна там. Пък и нямам кой знае какъв избор. Малко преди 30 съм и социалните ми контакти са ограничени до работа-бира с приятели-вкъщи. така няма как да се запозная с някоя, нова извън интернет. Така, че ти си решаваш, бъди сигурна, че трябва да излезеш със сто тъпака преди да попаднеш на един свестен!

4.   Човекът в съвременния мъж няма работа в подобни сайтове - има там някакви имена и данни, но гаранции за нищо. Или послушай номер 3 - налиташ на 100 боклука и евентуално намираш това, което търсиш.
Мечо Пух

5.   Виновни сме ние жените. Защото когато е свестен ни е скучен, когато е егоист и мухльо, страшно го обичаме. Що за логика е това? И важи ли също и за мъжете.

6.   Аз пък съм свястна жена малко след 30. И като такава търся нормален и свестен мъж или просто приятелство. Само че за 1 година не попаднах на нито един такъв. Нямам думи да опиша колко ми са противни патологичните свалячи и комплексари, с които изобилства интернет пространството. Може и да има стойностни хора в тези сайтове, но вече си мисля, че това е все едно да търсиш игла в купа сено. Жалко е, защото има толкова самотни хора, търсещи половинката си, а остават разочаровани - дали от мъже, които искат единствено секс или пък от меркантилни жени. И какво е решението? Или се оставяш на течението, или си късаш нервите в тия сайтове, както казва номер 2. Омагьосан кръг от който трудно се илиза... Ще се радвам, ако някой иска да си поговорим повече, ще оставя имейл, ако разрешат модераторите, разбира се.

7.   номер 6 бих искал да поговорим понеже не видях твоя емаил ще си оставя моя nikolios@abv. bg

8.   номер 6 zeki78@abv.bg бих се зарадвал ако драснеш някой ред

9.   Здравейте, аз съм номер 6. Ето го и моя rio.rio@abv.bg. Ще ви пиша непременно. Успешна седмица!

10.   ами аз попаднах на някакъв пълен тъпанар също, но мога да ви споделя че преди да започне така да се държи, една омъжена жена го е въртяла на малкия си пръст... той сега озлобен и си връша на невинните..
но такъв е животът, , и ние сме си сами виновни!

11.   Да в тези сайтове е пълно с откачалки, но аз съдя по себе си... на 36 г. съм и съм отговорна и нормална млада жена... затова смятам, че тук някъде със сигурност има още такива хора, та макар и малко... наистина е трудно човек да попадне на такова нещо, но не и невъзможно... много е важно човек да бъде разумен и предпазлив... желая ти успех,

12.   Чудя се защо когато си регистрирам фалшив женски акаунт мъжете го нападат с всякакви предложения, а когато си регистрирам аканут с истинския пол - мъжки, момичетата са пасивни и чакат от мен да им пиша? Ало, жени, кога ще се научите сами да правите първата крачка, някои момчета сме срамежливи!

13.   12 - нали за това има интернет - за да паднат задръжките. ако и пред монитора пак си срамежлив то ще остане6 40 годишен девственик и ще снимат холивудска продукция по живота ти :D

14.   13, много смешно разсъждаваш. Точно пък хората в Нета са адски смотани в реалния живот. Тук всеки много знае да говори, а в реала едно Добро утро не могат да кажат. Интернет привлича предимно смотаняците и сдуханите и прави от готините и нормални хора такива!