Жена ми забременя и сега не иска секс
Преди месец установихме, че жена ми е бременна. Много се радваме, но откакто си видя теста изобщо не иска секс, страх я било. Тъпото е, че дори една свирка не се сеща да ми направи да ме облекчи. Не съм се празнил вече 40 дена, ебе ми се та 2 не виждам. Няколко нощи поред сънувам, че правя секс, при това с непознати жени, събуждам се целия надървен. Говорих веднъж с нея, тя каза, че ще ме продуха да ми минело, но вечер ляга и заспива. Онзи ден пак се опитах да говоря с нея, тя се направи на разсеяна, не ми обърна много внимание, сякаш не я интересува, че имам сексаулни нужди. Чувствам се гадно. Някои ще ме посъветват да си ударя една чикия и да ми мине. Обаче, аз мразя чикиите, не съм се оженил за да карам на чикии! Много е тъпо, но усещам, че ако тя не започне да си изпълнява съпружеските задължения ще стана още по-изнервен. Не пичове, няма да си правя чикии, аз съм женен мъж, не съм 15 годишен пъпчив юноша. Водя полов живот от 17 годишен с малко прекъсвания от по няколко месеца и един дълъг период, около година, в който бях изпаднал в депресия след тежка раздяла. Тогава веднъж месечно съм правил чикии. Но това беше преди 5 години, бях самотен и смачкан. Сега съм женен и направо откачам. Нека други мъже, които са били в моето положение кажат кво да очаквам. До раждане на бебето ли ще ме игнорира?

Коментари

51-73 от 73

65.   Аз какво да кажа бременна в 6-я месец и мъжът ми по 3 пъти на ден и на мен не ми стига ..

67.   Ти луд ли си ве, брат, чекията изгражда характера и носи независимост, това всеки го знае. Но сериозно, разбирам мъката ти, наистина при бременност хормони и т. н...

Но има нещо друго, което го знам от женени (че и разведени) авери. Жените много често имат по-ниско либидо от нас, но правят секс за да угодят. След сватбата изведнъж идва брадвата, дори и да няма бременност. Тоест един човек прави секс с теб едва ли не по принуда, докато не си постигне целта. Еми не е красиво, мама му стара. Разбира се, знаеш женската "логика" всико може да обясни.

Другото е, че наистина бременността променя либидото на жените и това го има, просто при вас се е променило в кофти посоката. Наистина ние не можем да схванем ендокринната им система, щото при нас си е все едно и също. Може и тва да е.

40 дена с пълни мъдури как издържаш, бе брато? Ще се разболееш, като за начало чекийката решава проблемът, ама разбирам те, имаш жена пък да переш чекии, грехота е.

68.   Жена съм. Не съм чела всички коментари..

Естествено, че сексът е много важен в една връзка/брак. Това никой не го отрича. Но, моля ви, мъже, излезте най-сетне от порното и се запознайте малко с реалността, защото се държите масово страшно неадекватно. Както ние не можем да си представим какво е да си мъж, така и вие не разбирате през какво преминава жената. Затова, ако не сте просто консуматори, а половинки, партньори, то четете, питайте, не бързайте да насилвате и заплашвате, защото е много грозно и неблагодарно.

Представете си само, че вие в момента, по някакви причини, не можете спокойно да правите секс както преди. Как да процедират жените до вас тогава? Тук разни мъже директно заплашват с изневяра, но ако жена ви хукне по други, защото вкъщи няма секс, едва ли ще я оправдаете.

Да, рискове има. Все пак сте създали съзнателно това дете, предполагам. И искате то да се роди живо и здраво, нали? Ще ставате родители, което означава, че вече не може да мислите само за себе си. Това важи за всичко - секс, свободно време за мързелуване, излизания, пари, домакинстване. Но така е в света на възрастните.

Щом си създал семейство, трябва да ти е ясно, че ще преминете заедно през много изпитания и егоизмът не трябва да бъде водещ.

69.   Тук май не става ясно в темата, че ние мъжете даваме нужното разбиране и не настояваме за секс във всеки един момент в който ни се прииска. Проблемът е, че жените не давате разбиране и не намирате подходящ момент да се погрижите за нас. Тук се говори за пълно или почти пълно отсъствие на ласки. Свирката е страхотна ласка и не е нужно проникване. Нуждите така или иначе си ги имаме и те нарастват прогресивно с времето. Егоизмът ви се състои в това, че въпреки че имате многобройни изисквания към нас, не давате и грам разбиране за нашите малко на брой нужди. На един мъж му трябва малко - секс, манджа и да не му лазиш по нервите/ да го занимаваш с глупости.

70.   Много ми е интересно как се развива бракът му сега, след 3 години, ако изобщо все още е женен... Според него само жена му има задължения. Той такива няма.
Сексът е много важен за една връзка, но през първите 3 месеца е рисково да се прави секс, защото жената може да пометне и освен това на повечето жени постоянно им се гади от миризми. Да караш бременна жена, на която й се повръща да ти духа е истинско издевателство. Мирисът на сперма моментално ще предизвика повръщане.
От 4-ия месец нататък нещата стоят по-различно.

71.   Може целта й да е била да роди от някой и затова вече да не иска секс. Повечето ги тресе синдрома на старата мома. Няма да се учудя, ако е несексуална и ти е угаждала само и само да има мъж и бебе. Повечето жени са крайно отчаяни. И готини да са, едвам намират някой, който да е много сериозен с тях и са готови на всичко.

72.   70. да ти кажа честно, когато жената беше бременна, изобщо не ѝ беше до секс. Над година си го кара на ръчна. Зависи каква ѝ е бременността.

Иначе, на мен също ми е много интересно къде е авторът сега?

73.   За мен мъж, на който жена му е бременна и ще ражда скоро и умът му не е зает да мебелира апартамент, закупуване на жилище, а месец преди раждането ръцете му не са заети да търсят златно бижу, което е позабравеното поверие в България, че при раждането на родилката не се връчва само букет, а златно бижу, такъв мъж е примат. Знам случаи на мъже, на които жените им е забранено през бременността да правят секс и пръскат стотици, стотици левове по проститутки, а не питат жена си дали да й купят един сладолед (който често се прияжда на бременни): какви са тези мъже, това са тотални неадекватници, но такива са много.

75.   До номер 73

За мен жена, която вярва на идиотски бабини деветини, поверия и всякакви езически суеверия е проста и куха лейка. Жена, която егоистично пренебрегва и зачерква нуждите на мъжа и третира мъжа като слуга, роб, спонсор е мързелива готованка, която е убедена, че целият и свят е длъжен, защото е... жена. Но хубавото е, че все повече мъже започнаха да се усещат. Балъци за манипулиране има, но са все по-малко. Не става само с изисквания. Една китайска поговорка гласи: "За да получиш, първо трябва да дадеш", а пък една българска гласи: "Жена, която не изпразва редовно топките на мъжа си, рискува той да отбележи другаде с тях"... После е рев и сополи, ама...

76.   Номер 75, това й го кажи на жената преди брака и децата, за да може да те зареже навреме.

77.   И вие кажете преди брака, че мъжът трябва да изкарва х лева заплата, която вие ще харчите. Майка му е покойница след като подпишете в гражданското - да си взема една негова снимка и да реве там, спомняйки си, че някога е имала син! Да се изнася от тях още на третата секунда след церемонията, иначе е мамино детенце! Да забрави за голи снимки на жени - ако не са ваши! Тогава може!

И други такива благини, които човекът трябва да знае преди брака с вас! Вие си знаете какво ще му искате, ама го поискайте преди подписа и после гледайте шоу!

78.   77, че ние си го казваме и даже и до брак не стигаме с мамини синченца, дето очакват да заведат жена си при мама да си я тормози на воля.
Има цяла тема, в която жените ви обясняват, че трябва да можете да издържате семейство, вие пак не сте разбрали.
Така че да, жените ви ги казват тия неща дълго преди брака, а често и просто не се занимават с вас, ако не отговаряте на тези елементарни условия.

79.   78, рядко ги казвате преди брака. Представи си - имам купища примери за това! А нали знаете, че от казване до получаване... има разлика, голяма колкото Големият каньон? Понеже съм забелязал странна вяра, че щом кажете какво искате, другият е длъжен да го осигури дори с цената на живота си.

81.   79, има цяла тема в която жените ти казват, че трябва да имаш пари, за да гледаш семейство.
Значи май жените го казват преди брака, просто явно ти си глух.

82.   Чакай сега! Всички жени в онази тема за мен ли мислят да се омъжват? А такаааа! Не очаква да ми се наложи да кажа на толкова на брой жени "Не усещам тръпката с теб. За мен си като сестра. Нека си останем приятели. " Да си бяха казали, а не да го научавам от теб!

Сега сериозно: не на мен да го казват, а на бъдещите си мъже! Те дали четат тоя сайт и дали знаят, че приятелките им са писали? Ако твърдиш, че им го казват лично и преди брака... ще се изсмея! Обичам вицовете, но дай да сме сериозни поне за такива неща!

83.   Ами аз, че също имам проблеми с жена ми?
Не иска секс!!! Отвръщавасе от мен, дори поне не ме целува или прегръща! Никво внимание не получавам от нея, айде остави секса но поне внимание искам. Дори вече не иска да спим до нея.. сега спя или от крака или на дивана! Огаждам и със всичко дори когато е постоянна нервна, а пък като и е лошо се чудя какво да направя. Грешно постъпвам с нещо?

84.   Поредният мъж, който мисли само за п*****а си.

85.   Ми нали има проститутки. Те са за това.
В правото си да отидеш.

86.   Аз съм такава жена, която не иска да спи с мъжа си. Не знам дали моите причини са като при другите жени. Разбирам, че той е добър човек, грижи се за мен доколкото умее. Просто с времето спрях да изпитвам каквото и да е към него. Възприемам го като човек, с който живея. Сякаш съм малка и живея с майка си и баща си, а с родителите си човек не прави секс... Нямам нужда от секс. Когато трябва да го правя се чувствам все едно съм на гинеколог и ми пъхат някакво нещо и трябва да изтърпя докато спре. Това е. И не е лично към него, въпреки че да, във времето е направил и казал неща, които са се натрупали като стена между нас и са ме отчуждили от него. И честно казано към всички мъже с годините започнах да изпитвам отвращение и нежелание да имам каквито и да е взаимоотношения, в случай че някой се пита дали не бих желала да му изневеря. Дори колкото по-често ми се налага да комуникирам с други мъже ( на работа да речем), разбирам, че моят мъж е най-подходящ за мен и всички други са противни отвътре, като развален продукт в хубава опаковка, която също не те привлича, защото виждаш гадостта отвътре. И моля елементарните мъже с плоска мисъл да не ме нападат с глупости от рода, ами ходи по жени тогава, защото аз към жените изпитвам не по-малко отвращение поради пошлата им природа, чужда на мен. Това си е моят индивидуален случай, в който съм развила непоносимост към всички хора по една или друга причина. Мислила съм си за развод. Казвала съм му, ако не се чувства комфортно с това, което има с мен да се чувства свободен да се разделим. Но той казва, че не иска да се разделяме. А на нашата възраст не виждам и голям смисъл от това. Просто ще стоим сами или ще срещаме изхабени от живота хора, които ще ни доразвалят... Късно е вече сякаш за това. И някак си живеем с някакви такива компромиси. Да, аз не искам да правя секс с него, но го правя все пак... С някакво свръх нежелание, но поне не го лишавам съвсем. И просто се чувствам празна и нещастна до смърт и разбирам, че няма човек на земята, който да може да ме направи щастлива и никога никого няма да обичам. И някак си живота става безсмислен, разбирайки че тази любов не съществува и няма да я имаш никога. Той не може да ме влюби в себе си, защото не носи качествата, които да ме накарат да изпитвам това желание. А мъже, които са ме карали да изпитвам такива силни чувства винаги са ме предавали. И затова тази любов силна и взаимна не съществува, поне не в моя свят. А той е просто добър човек, но това не е достатъчно за много неща, за силната любов и желание също. Мъжът трябва да е силен и волеви, да се осланя на него жената. Да е съобразителен и решителен, да я води през живота. Да й дава чувство за сигурност, за непоклатимост, физически и морално. Да е природно интелигентен и да има знания. За да я накара да иска да го притежава, да го пусне в себе си и да се облече в кожата и душата му и да не иска да си отива от него. Тогава и сексът и целувките и всички преживявания заедно могат да бъдат като магично съществуване в друга вселена. Но в нашия случай се натрупаха прекалено много минуси и битовизми и ситуации, в които съм се чувствала несигурна, незащитена. И така. Съвкупност от много фактори е при мен нежеланието за секс. А относно темата на автора, аз не бих останала и минута с мъж, който не проявява разбиране, когато съм бременна. Въпреки че самата аз, когато съм била бременна съм правила секс с мъжа си. Но той не ме е карал по никакъв начин да се чувствам притискана. Ако един мъж не може да се справи с желанията си в такъв период, да си ходи. Детето е най-важно и той като бъдещ баща трябва да го разбира и да е опора на жена си, а не някакъв нерез, който не може да се овладее за няколко месеца. Но това е за мъже с друго ниво на интелект и морал. То идва от семейната среда, от възпитанието му от дете още, и така. И към всички мъже, които имат такъв проблем с нежеланието за секс от страна на жените до тях, ако съдя по себе си, това няма да мине. Жените ви никога няма да ви поискат в леглото, независимо какво правите или говорите. Но дори да ги смените с друга жена, с времето и на нея ще й се отще. Просто така става. Прекалената близост убива желанието, невинаги, но често.

87.   Не сте на 5 години, че да обвинявате някой друг, че не ви намалявал нивата на стрес. Близост и любов не се дават насила. Ако жена ви не ви обича, намерете си жена която ви обича. Сигурно и вие не сте лесен за обичане.

88.   Когато мъжа ти е казал че 20 годишните жени са ценност, а не ти, когато нон стоп той се заяжда за дреболии, които нямат никакво значение за околните, когато за всичко си виновна ти, а мъжът ти не се развежда с теб, за да може щастието ти и спокойствието ти да се върне при теб, тогава любовта се изпарява и наистина изпитваш само отвращение към мъжете. Аз съм също така.

89.   Колкото сте правили досега, това ще ти е.
За да не иска секс, сигурно не я привличаш или дразниш в ролята на нуждаещ....

90.   83 жените харесват мъже, които не ги забелязват, стани малко по- такъв, дето не се интересува много, много

51-73 от 73