Защо обвързаните мъже привличат повече жените ?
Въпросът е ясно зададен и не мисля да разтягам историята излишно. Аз съм на 25 и също съм го забелязал.
Онзи ден бях с една позната. Тя има дете, по голяма е, между нас няма нищо, просто се познаваме и бяхме в една посока, защото се засякохме случайно. През цялото време жените не спряха да ме гледат. Тя е много красива, но жените буквално сякаш, като с магическо копче започнаха да ми обръщат внимание два пъти повече, отколкото по принцип.
Имал съм и много други случаи, когато ме видят да чатя с друго момиче или ме видят в компанията на жена или друго момиче и буквално интереса върху мен скача до небето.
И по принцип съм харесван общо взето,но това наистина ми прави огромно впечатление. В момента, в който се появя някъде или се разхождам някъде с жена или говоря с жена, каквото и да е и останалите жени около мен не спират да ме гледат, а като съм сам не е точно така.

Какво толкова привлича жените в един мъж, когато го видят с друга жена ?
Защо когато съм сам ме заглеждат по бегло, а когато ме видят с жена буквано ме разкъсват с поглед ?

Коментари

1.   КАзват си, че щом онази те е харесала, значи има защо. Стаден инстинкт.

2.   Толкова им е акъла.

3.   Мислят си или че имаш пари или че ти е голям, ако видят някоя която е прекалено красива за да е с теб. За мен това е изключително тъпо, и много се дразня на такива жени защото когато съм с моя приятел и има някакви фенки ако мога така да ги нарека, които му се лепят, но когато беше сам никой не искаше да бъде с него.

4.   Ами мен не ме привличат обвързани. Също така и възрастни.
А ти не допускаш ли, че повечето жени може би усещат, че жената, с която вървиш не ти е жена?

5.   Как мога да използвам тази ситуация, за да се запозная с друго момиче?

6.   Мен също не ме влекат обвързани и нямам приятелки, които да проявяват интерес към мъжете на базата на това. Не знам откъде се е зародила тази теория, ама не мисля, че е истина.

7.   /preselection/
и
/social proof/

разгледай тези термини в гугъл и ще ти стане ясно - общо взето психология

8.   Според мен, както казва коментар 1, просто е стаден инстинкт. След като привлекателна жена е с теб, значи има някаква причина. Всички жени се преценяме на външен вид. След като равна на мен или по-атрактивна жена е с такъв мъж, значи си заслужава. Пофсъзнателна конкуренция.

9.   Възможно е да не са гледали теб, ако ме разбираш. Някак подсъзнателно жените виждат в хубавата жена конкуренция, която трябва хубавичко да отгледат.

10.   Елементарен природен закон
Като видим някой след определена възраст самотен първата мисъл е че не е стока щом не го е лапнала някоя.
А когато мъж е обвързан от дълго време създава впечатление на сериозен мъж,един вид рядък диамант.Аз лично не се боря за мъже,така че обвързаните не ме привличат.Просто създават хубаво впечатление

11.   А може и да те гледат, защото се чудят как такава мацка е могла да се хване с такъв като теб.

12.   Ами, не е вярно. Аз съм над 30, но никога няма да свалям умишлено обвързан. Ако той се натиска - ОК, но само за секс. Не искам да развалям семейства, колкото и да съм аморална понякога

13.   Харесват риска, чуждото..

14.   Мен лично ме отблъскват. Първо, някоя се е заробила. Второ, не пипам там, където е сложно и не ми се занимава с мисия невъзможна. Някой път като се загледам какви са женени, виждам колко отчаяна е била жената да хване изобщо нещо с бибитка.

15.   Така си е. С колкото по-красива жена движиш, толкова повече красиви жени ще те желаят. Щом един мъж е с хубава жена, останалите им светва, че с нещо я е спечелил. Често това може да и измамно и съответният мъж да е пълен бунак, но в общи линии, щом си свалил една яка мадама, на жените им става ясно, че знаеш как.

16.   Вие пък ..... опитвате се да изкарате човека, че не става, защото видите ли мадамите се чудили как може тая да се е хванала с него.
Момчето си каза, че по принцип не е като да не е харесван.
От моят опит и наблюдения ще кажа, че много жени, които обикновено търсят само секс, нямат нищо против женени или обвързани, защото до някъде такъв мъж няма да търси друго от тях. А те не искат някой да им се лепне и да го играе влюбен. То не, че и с обвързан това не може да стане, но риска е по-малък.
Но тъй като тук говорим само за зяпане, има и варианти, когато просто жените завиждат-казват си, гледай я па тая с какъв готин се е хванала....пък и по-дърта от него ;-)

17.   Природен закон, инстинкт, психология. Все пак хората сме животни, така да се каже.
Когато има хубава жена до теб, другите жени явно виждат, че си "качествен за разплод", подходящ за интимни взаимоотношение, връзка, атрактивен и тн. Това са нормални неща.
Работя в чужбина и повечето ми началници (така да се изразя) са жени. Когато приятелката ми започна да работи на същото място, отношението им към мен коренно се промени. Едно е да си сам, друго е да има жена до теб.

18.   Подкрепям 11 - и на мен ми се е случвало просто от любопитство да огледам какъв си е хванала конкуренцията. Всъщност ме интересува жената - без никакъв сексуален смисъл. Ако е хубава - дали този, с когото е и подхожда. Ако е грозна - какъв тип мъж е успяла да завърти.

19.   Защото жените на 90% са к...ви. Свестните жени не се врат, където не им е работата, пък ако ще да е Аполон.

20.   Заради стадния инстинкт. Аз го използвам в своя полза - имам познати хубави жени и когато съм на някакво събитие започвам да разговарям с тях и после съм добре приет от всички останали. Това е, защото те се водят от мнението на другите. Ако обаче вместо това се доближа и представя на непозната и тя се "затвори" всички останали ще ме избягват. Просто са като стадо и трябва да знаеш как да ги насочваш, да им даваш подсъзнателни команди и да ги контролираш. Не мисли за тях като за индивиди а като като за стадна група, тръгне ли една на някъде всички ще я последват.

21.   Eвала, номер 19, прав си. Макар, че съм жена, често се срамувам от собствения си пол, заради тези индивиди, дето наричаш "к... ви". Жалки, готови да се продадат за едно питие, и като гладни кучета все търсят да се навъртат покрай някои мъже, че да намажат нещо...

22.   19 - а свестните мъже не пишат подобни коментари.

23.   22, а ти защо считаш така? Свестните мъже, според теб, не са откровени за това, което мислят ли? Свестните мъже, според теб, са будали и не виждат какво се случва в живота около тях ли? Свестните мъже (и всякакви други мъже и жени) нямат право да споделят мнението си ли?

24.   Автор:

Да има много жени, които можем да наречем курви. И все пак не бих ги слагал под общ знаменател. Факт, че нещата в последно време много са се променили и жените все повече отдават значение първо на материалното, а след това на всичко останало. Но, има много жени, които наистина имат други ценности и приоритети.
Тук на няколко места видях коментари, че всъщност се чудят как са могли да са с мен. Както споменах аз съм харесван мъж и по принцип, така че не се засягам от това, което сте написали. Сайтът е анонимен и няма как да знаете какъв съм. Споделям просто своите наблюдения от различни ситуации, в които съм бил.
И да, колкото повече жени има около един мъж, колкото по свободно и непринудено общува с тях и най вече е себе си, толкова по-голям успех има като цяло.