Изгубих щастието си
На първо място ще помоля редактора да одобри публикацията ми, защото съм в ужасна дилема!
Направо на проблема преминавам. Разруших 1 годишната си връзка, поради причината, че приятелят ми ме притискаше ужасно много. Бях щастлива с него, чувствах се сигурна, защото не търся любов, а едното уважение, което остава за цял живот, доверие и вярност. Разбирахме се уникално, живеехме заедно и всичко беше чудесно. Проблемът е в секса.... той иска абсолютно всеки акт да започне със целувки и натискане... до тук добре! След това да преминем към 20 минутна свирка, да се дави като животно, след което вагинален секс и накрая анален. Супер много държи на всичко това и ме караше да му правя свирка и анален секс насила, което ме отблъсна от него. Той няма да се промени в това отношение, а аз се питам дали не направих грешка да си тръгна от него, защото е адски мил джентълмен със прекрасно отношение към мен... разбира се без отношението в секса.
Дайте ми съвет, моля ви!!!

Коментари

1.   Не се разбира как си разрушила връзката и какво точно питаш?

2.   Ако те обича и е такъв какъвто го описваш не би трябвало за него да е проблем да няма френска и анал.
За мен си постъпила нормално, ти все пак не си робиня на някого, тялото си е твое и ще правиш с него това което решиш, когато го решиш.
Хайде сега смело напред :)

3.   Еми ще изтърпиш какво толкова.

4.   Остави го да си намери друга играчка

5.   Правилно е било! Насила хубост не става!

6.   Не си загубила щастието, Той не е единствен, ще си намериш, друг, който да зачита и твоето желание в секса. Секса трябва да бъде удоволствие и за двамата, А не само за единият. 8

7.   Жената трябва да е мръсница в леглото и дама в обществото. Жена съм.

9.   Айде стига де... Егати дженталмена, едва не те изнасилва и то брутално ама иначе е много мил :п. Само да си кажа че и аз съм привърженик на горещият секс, но не и ако мацката не иска, просто тва е тъпо, лол! Споко, тва не ти е щастието, а нещастието. Дано да си млада, защото просто не си наясно какви са хората. Повечето мъже са мили и добрички като кученца, само когато им изнася. Айде имай малко "респект" и го забрави.. След време ще си дадеш сметка, че си била използвана от някъв задник... Късмет в живота!

10.   "адски мил джентълмен със прекрасно отношение към мен"

"Адски мил" и "джентълмен" не се вързва с това да те кара да правиш неща, които не искаш.

Иначе - првилно си постъпила. Разминаването в представите за секса не е нещо, което може да направи една връзка успешна.

11.   Мила, това, което чета е ужасно.. Не си изгубила щастието си, защото не си го имала с този човек, заблуждавала си се, защото си искала да бъдеш уважавана жена, да имаш връзка. Но ще бъдеш щастлива, ако си далеч колкото се може повече от този мръсник, той ти е промил мозъка, за да прави мръсните си игрички с теб и ти да не мислиш, че вършиш нещо лошо. Има много такива мъже- искат да те подчинят, да те направят робиня в перверзните им игри.
Ужасно е да бъдеш манипулирана да правиш свирки и анален секс, а после виж колко е галантен.. Той слага маска на джентълмен, а показва истинското си лице в леглото..
Аз съм еманципирана жена, боря се за личния си живот. Прочети нещо за феминизма. Не бъди робиня на някого, колкото и'' мил'' да е.. Ех, защо има толкова заблудени жени.. Напиши какво мислиш.
Крис

12.   Не те разбирам, честно... ти пък какъв секс искаш? 1 път, в мисионерската поза на тъмно ли? И ако не сте си паснали още в началото сексуално и ако сериозно ти пречат и те отблъскват тези негови предпочитания, защо заживя с него? Според мен желанията на приятеля ти са си били напълно нормални и звучат приятно.... Честно, не мога да повярвам, че изброените неща са ти неприятни
Ж, 21

13.   Абе ти на колко си години, че се отвращаваш от свирки и анален секс. Ами вие младите това го правите малко след като започнете редовен секс. Щом е мил джентълмен и с прекрасно отношение към теб какво тогава се оплакваш!! Прави му свирки, дори му гълтай спермата, продължавайте и с аналния и ще свикнеш дотолкова, че после няма да ти е интересно ако тези неща не ги правите. Я влез в крак с времето, 21 век сме вече, защо се оплакваш.