Глупави момчета. Глупава наивност.
Момиче съм и първо искам да се извиня, ако историята ми не е в правилната категория.
Всичко се започна преди 3 години, когато мислех, че няма място за любов в живота ми се появи той. Просто го погледнах и ми хареса с времето го опознавах и се влюбвах все повече, и повече. Споделях на най-добрата ми приятелка, а тя постъпи долно и тръгна с него. Знаете ли не я виня, дори вече не знам дали и се сърдя. Няма да изпадам във формалности за това през какво минах, за да го спечеля. Той е красив, нежен, забавен и добър и бякак си просто ме караше да се чувствам така, както никой до сега не беше успявал. Имахме връзка 7 месеца, но моята, , най-добра приятелка” целеше да съсипе всичко и успя. На скоро пак бяхме заедно. Но просто е много сложно-той е в различно училище, тренира много, родителите му са разделени и като цяло животът му не е лесен. Винаги се събираме лятото, защото някак си това е нашето време, но не мога да го чакам а се опасявам, че наистина не искам да го загубя. Обичам го приятели! Повече дори от колкото обичам самата себе си...

Коментари

1.   Не разбирам проблема ти. Разстоянието ли ти е проблем, времето ли, какво?

2.   Ако беше твоето момче нямаше да позволи на така наречената ти приятелка да се намесва.

3.   Обичаш го?
Ами, че е бил с приятелката ти не те ли притеснява?
Съветвам те, да залягаш над уроците, ще имаш време после да обичаш колкото искаш. Това, според мен са несериозни детски увлечения. Не се филмирай прекалено, защото има голяма вероятност да плачеш много за нещо, което може би не си заслужава.
Доста често не получаваме това, което най-силно желаем... Не знам защо.
Успех.