Политически нюанс
Здравейте. Първо уточнявам, че вече не ми е гадно от отказа на момичето което си харесах, както ми беше, когато писах темите ,,Как да свалям" ?. Дори ако тя случайно си промени мнението и реши да пробва с мен, аз най - вероятно няма да приема. Не съм се отчаял, имам много време все някак да си намеря друга приятелка. Но има нещо, което просто констатирам. Май виждам накъде духа вятърът, защото това момиче най - много ходи с момчето от нашата група, изчакват се, прибират се заедно. Вероятноста да станат нещо повече от приятели е много голяма. Хубаво, аз не съм отмъстителен злобар, нека и тя да си намери друго гадже. Ако не с този, ще е с някой друг. Но това момче според мен е ненужно краен русофоб. Той твърди, че 3 март не е български празник, предпочита Османската империя пред Русия и т. н. Аз не съм голям русофил, но гледам по - балансирано на нещата. Веднъж едни държави са ни помагали, а други прецаквали, по - късно е било обратното. А и твърди, че е за СДС, която според мен отдавна се изложи и вече не е никакъв фактор. Аз не съм сигурен, дали тя чу някои от нашите спорове, но както се сближиха и ако се сближат още повече, може той да повлияе и на нея, защото като чели тя още няма добре изградено мнение по тези въпроси. Просто ми е интересно дали има начин да я базикам приятелски, без злоба че е предпочела необективен краен русофоб, пред обективен умерен русофил, без да излезе, че ме е яд, че аз не съм успял с нея, а той е ?

Коментари

1.   Аз съм истински Русофил дори в костите си. Тези българи които не разбират, че България винаги трябва да е благодарна на Русия са просто невежи. А онези българи които си мислят, че България трябва да е под влиянието на Брюкселската диктаторска политика са просто политически слепи. В Брюксел управляват тъмни, тъмни сили и който не вижда това, пак повтарям, е политически крайно сляп. България има нужда да поддържа много близки приятелски отношения с Русия от което ще имаме само полза. Прогледнете хора, стига сте живели в политическо невежество.

2.   Човек, не ти е това проблемът, повярвай ми.
Неглижираш истинския проблем, вторачвайки се в други подробности и глупости, които нямат никакво отношение към него.
Прекрати всякаква връзка с въпросното момиче, още по-малко се интересувай пък дали и какви приятели има, и дали някой я оножда или не. ТЕЗИ НЕЩА НЕ СА ТВОЯ РАБОТА и никога не са били.
Затвори страницата, излез от ситуацията, бий си камшика... не знам как още да ти го кажа, че да го разбереш правилно...

3.   Хахахахахахахахахаха

4.   Това са вече откровени бъзици... Тези теми за 3-ти март обикновено ги нищят мъже над средната възраст, докато си пият ракийката пред телевизора...

5.   Оу ем джи, ти си обсебен :)
Виж сега, нито ти, нито тя, нито той, нито никое от връстничетата ви все още нямате добре изградено мнение по тези въпроси, а и по много други въпроси. На всички вас вижданията ви за света и хората ще се сменят поне 10 пъти в следващите 10 години..
Спри да я мислиш тази твоя колежка, че ще си докараш някое емоционално разстройство наистина.

6.   Бате, аре вземи се разкарай от тоя сайт, а? Не съм виждал такава ревлива лигла като теб досега. Жалко, че уж се водиш представител на мъжкия пол. Вземи си намери приятели или нещо за съвети, направо ни наду главите с истории всяка седмица. Ако си толкова нагъл и навън, може и да ти се получи, вместо да мрънкаш тук като п*тка*

М. 19

7.   Ти си мега странен тип. Дори да беше приела нямаше да има повече от една среща

8.   Ох, ох... и аз мразя русофоби, но не мразя Турция. И това не е причина да не сте заедно. Аз съм русофил и не разбирам защо един човек ще мрази Русия? Но ти наистина се държиш като злобар. Да не си пубертет? Какво те бърка с кого е и дали това че е русофоб, определя морала му?

9.   Изобщо не ти е гадно, само си абсолютно обсебен от това момиче... Отиди на лекар, преди да си превъртял и да си полудял. Съвет. Не може да пишеш толкова много теми за тази девойка и да продължаваш да говориш на напълно непознати такива неща за нея. Притеснително е, много.

10.   О, Божееееей!

11.   Какво общо има политиката в раздел 'Любов и изневяра.'
Твойта история въобще не е за тук.
Незнам как модераторите са допуснали твойта история.
За политиката мога да кажа следното:
Не вярвам на нито един 'продажен','двуличен','алчен' и т.н. депутат или управляващ!
'Политиката е била и си остава курвенска работа'
Р.

12.   Да си русофил, значи имаш блага, кротка душа, каквато е душата на руснаците! Даже по образите и телата им си личи това. Сравнете как изглеждат руснаците, и как изглеждат западняците. Руснаците са усмихнати, красиви(особено жените), излъчват топлина, а западняците студени като змии, само за пари мислят и дори съседите си не познават. Преди 89 година и българина беше весел и общителен, сега стана злобен, намусен и отчужден, дори от близките си. Ето това ни донеси западната "демокрация", а вероятно това е била целта, да ни превърне в зомбита, така по лесно ще ни използват. Жалко за младите, вече виждаме, че животът им се превръща в кошмар, подобни теми го доказват. Няма вече духовно общувате, има само дигитално и генитално, но не и душевно!

14.   Ама страшно са им усмихнати жените ше знаеш, номер 12! И мъжете им, дето излъчвали доброта... Работя в чужбина, в мултикултурна международна компания. Около мен са хора от всякакви раси и народности, повтарям - всякакви! По стечение на обстоятелствата, съм работил и в други международни фирми и съм виждал, както и познавам доста руснаци. Трябва да ти споделя, No 12, че по-големи коне с капаци и индивиди с империалистическо мислене от руснаците няма! Всичките се държат така, сякаш всички други са им длъжни за какво ли не, включително и само за простия факт, че днес, да речем, са благоволили да дойдат на работа. Жените са изключително студени, грам емоция не излъчват, освен пренебрежение. И не - не си мисли, че дори знаят коя и къде е България. С една от колегите ми, преди няколко месеца спорихме кой е "изобретил" кирилицата - руснаците или българите... И не ми повярва дори след като и цитирах достоверни източници. От друга страна, представителите на мултикултурните западни общества са приветливи, усмихнати и изключително емпатични хора...

15.   Темата трябва да е - "Психо нюанс". Горката мацка... То и аз съм бил хлътвал, ама то твоето си е просто жалко, жалкар. Остави мацката, преди да са ти нацепили главата. Егати пича, имай достойнство, поне малко. За кво ти е някой, който не те иска?? Ти мъж ли си? Мъж ли си или подметка? Само защото те е отрязала, би трябвало да е достатъчно, за да ти стане противна.. Аре стегни се малко.

16.   Ако съм на мястото на това момиче ще си помисля че си тотално превъртял. Едва ли й пука за твойте политически нюанси.

17.   Авторът е. Номер 15, ти не четеш, че съм написал, че вече не ми е гадно и дори най - вероятно ще откажа, ако тя ми предложи нещо за връзка?

18.   Приятел, закъсняваш с поредната ти тема. Вече с нетърпение чакам "Как да свалям 16" или някакъв нов друг нюанс. По темата ти - мацката явно ти е показала, че не те иска и нямаш какво друго да направиш по въпроса. Просто я оставяш и продължаваш напред със следващата. Написаха ти го многократно в 25-те ти отворени теми и мисля, че просто трябва да спреш да ни занимаваш с този проблем. Опитай се да разбереш къде си сгрешил и да не го повтаряш със следващите ти проекто-гаджета.

19.   Автора - 18, защо аз да съм сгрешил, може просто нещо да не ми е харесала, а друга да ме хареса такъв, какъвто съм ?

20.   Офф...
То и аз съм ревльо и с месеци ближа рани, когато ме отсвирят, ама пич... ти ми еба майката направо...
Явно няма да мирясаш скоро... Нищо де, поне на теб да ти олекне.
Айде реви сега. Кажи как е хавата... :)

21.   от 18
Виж сега, не съм ти чел 30-те ти теми и не съм добре запознат с историята ти. Казвам ти по принцип. Когато една жена в началото ти показва интерес, а след това рязко се отдръпне, значи има нещо, което не и е харесало. Или е разбрала нещо за теб или си допуснал някаква грешка/грешки. Или просто се е появил някой по-готин от теб. Анализирай си поведението по времето когато ти е показвала заинтересованост и можеш сам да си направиш изводите. Мога да ти кажа поне една грешка съдейки по поведението ти тук - не особено адекватно поведение спрямо околните. Бъзикат те, подиграват ти се, а ти продължаваш с поредната 28-а тема за същия проблем. Ако правиш така и в реалния живот всяка мацка би те отсвирила. Вероятно друга грешка е прекаленото тичане подир нея - никоя жена не обича мъж, който тича подир нея като кученце. Така никоя няма да ти върже. Трябва да демонстрираш мъжко държание, да показваш интерес, но и да покажеш, че не ти пука толкова много ако те отреже. Ако почне да увърта, просто спираш да я търсиш. Спирам до тук, прочети си 32-те теми, дали са ти достатъчно съвети в тях.

22.   Авторът - 21, аз не знам дали в началото проявяваше заинтересованост към мен. Да говерехме си, дори аз я заговарях, но това ставаше и с други момчета.

23.   Пак е авторът - и не съм тичал по нея, защото знам, че това отблъсква.