Той не разбира, че не искам само секс от него
Здравейте. Историята ми е следната: имам приятел от 7 години. Той не ме цени. Ценеше ме в началото. След това се започнаха скандали и побоища. В момента не е чак така, но постоянно ме подтиска, не се чувствам по никакъв начин като жена, а по-скоро като робиня. Имам чувството, че единственото нещо, в което ни върви е секса. Но на мен това не ми е достатъчно, за да продължавам.
Имам любовник от известно време. Харесвам го безумно много. От пръв поглед го харесах и в един даден момент си разменихме координати, след като доста време си мислех дали да започвам нещо изобщо. В крайна сметка започнахме да си общуваме. Още повече започнах да го харесвам като човек. Той с отношението и държанието си към мен показваше, че и той много ме харесва. Вече по-натам се стигна и до там, че си легнахме. И в това отношение си паснахме. Просто усещам вътрешно, че този човек съм търсила. Въпросът е.. че аз не искам той да си мисли, че иска да се виждаме само заради единия секс. Приятеля ми колкото и зле да се държи с мен, поне това ни е на ниво. Но въпросния любовник, може би нещо го е навело на мисълта, че аз и това не получавам и за това го търся. Аз много го харесвам. Даже прекалено. Не искам само това от него и не знам как да му го обясня. Не знам какво да направя. Моля ви за съвет, мили хора!

Коментари

1.   А какво да си мисли, щом вижда че споделяш живота си с друг? Друг, който на всичкото отгоре се държи зле с теб. Раздели се с това леке, не ти е нужен. Пък после мисли какво да правиш с любовника

2.   Въпросът е ти какво искаш всъщност??? !!! Да зарежеш стария, да тръгнеш с новия, да ги връткаш и двамата или да ги зарежеш и двамата? ! Любовникът какво щял бил да си мисли не решаваш ти. Щом знае, че си във връзка, естествено предполага, че искаш само секс от него. Ти друго какво можеш да му дадеш? Смятам, че ти не разбираш, че не можеш да очакваш друго, освен секс при тези обстоятелства.

3.   Хаха, тя иска двама мъже, които взаимно се допълват като един съвършен. Иска да има двама пирятели. Ми за тебе е многомъжеството, бе жена.

4.   Решението е да си хванеш трети мъж, който да задоволява емоционалните ти нужди. Може и един по-богат да си хванеш да ти задоволява финансовите...

Шегувам се (или не)... Работата е следната: Защо си с някакъв човек след като не ти е кеф да си с него? Ей това е големия въпрос и ей за това си се проявила като курва. Тръгнала си с любовника преди да се разделиш с този дето не те кефи. Що си с него въобще? Изглеждаш като лесна жена така, въпреки че щом си имала 7 годишна връзка едва ли си... Лъжеш всички така. Само големия любовник има полза от цялата работа - чука си без да се занимава с емоционалните ти драми. Ако така ти е ок, просто се раздели с приятеля си и си се чукай с любовника. Но ако искаш с любовника да има нещо повече може да не ти мине номера, защото вероятно е някакъв играч дето иска само да чука, не да се обвързва емоционално. От цялата работа дето си мислиш, че е много хитра накрая може да останеш сама - и без гадже и без тоя любовник. Щото ако сега скъсаш с гаджето и кажеш на любовника, че искаш да си с него той най-вероятно ще избяга. Но иначе водиш двойнствен живот, което в дългосрочен план е изхабяващо.

Така че да ти е обица на ухото за следващия път - независимо колко не харесваш партньора си бъди честна към него и ако смяташ, че не си доволна късайте преди да скачаш на друг клон.

5.   Неее не се прави така!
Ще объркаш живота на много хора, спри се и помисли много добре ти какво искаш.
В момента около мой приятел се случва подобна ситуация и мога да ти кажа че ако продължиш така ще оплетеш конците много.

6.   Ами да не сте на по 17години да гадаеш, какво мисли, голяма жена си седни и му обясни като човек. Щом си имала смелост да си легнеш с него, трябва да имаш смелост до му кажеш какво става в главата.
Жена 31г.

7.   За мен мъж които бие жена си не е никакъв мъж а някаква утрепка.
Ако толко се има за мъж да отиде в някой боксов клуб да му покажат що е то бой,така ще го малтретират че краката последни ще му паднат на земята!
Колкото и да те изнервя и вбесява една жена не и посягай!
Р.