Какво да правя с бившите?
Бившите на момичето с което се виждам, се правят на много отворени. Единия ме добавя във ФБ и ми пише "да знаеш как я е. ах преди да е с теб". Другия ми пише "кво става баджанак". Напсувах ги, те ме викат да се видим и да се бием. Хем гледам да не им се вържа, хем да не се оставя. Не знам какво да ги правя. Чудя се дали да не им тегля една майна на всички и да прекратя тази връзка преди да се е задълбочила. Не ми се занимава с келеши и куклички които са се пускали на отрепки. Те ако са прости, значи и тя е проста, че си е лягала с такива.

Коментари

1.   Така е междудругото, щом е била с олигофрени, значи и тя не е по-различна, без да се обиждаш, все пак ти е приятелка, но аз имам опит с това и по същия начин не съм искал момичето да го виждам или да имам нещо, въпреки чувствата. Никой свестен не може да търпи помияри, да не говорим да интимничи с тях. Раздели се с нея, намери си добро и себеуважаващо се момиче.

2.   Добре си решил. И те точно това искат - да я зарежеш, голям кеф ще им направиш.
Пълен игнор, не съществуват, не реагирай и като видят, че не са ти интересни, с времето ще им писне и ще спрат. Гледай след някой и друг месец да не се окажеш на тяхно място, обаче.

4.   Ами прекарай я и стани и ти бивш и после им викай - ооо колеги ко стаа ;)

6.   Ха добро утро :)
Виж как се сещаш. Мисля, че съвсем правилно си разбрал, какво трябва да направиш.
Успех.

7.   Чукай я няколко пъти, изживей си някоя по-перверзна фантазия с нея и зарязвай. Такива дето са ходили с разни боклуци самите те са боклуци и за сериозни връзки не стават.

8.   Т. е. някакви кисели бивши гаджета умират от завист, че момичето е с теб и разправят разни врели-некипели и ти се замисли, дали да не я зарешеш. Ама, че си лапни-шаран.

Дядо Торбалан

9.   Номер 8, автора вижда че са идиоти, а тя е била с тях, съвсем правилно анализира нещата. Кое не схвана не мога да разбера.

10.   Подкрепям коментар номер 8 с 2 ръце. Ако не се пробват да я завъртят пак като я зарежеш пък на!

11.   Ако държиш на момичето не позволявай на някакви бивши (а може да не са и никакви) да те провокират лесно. Дай си шанс да я опознаеш и тогава реши дали си заслужава изобщо да се занимаваш с тия.

12.   Браво дядо торбалане! И аз мисля като тебе. Авторе от къде си сигурен, че тя е била с тези мъже, а не са просто провокатори. Ако момичето си заслужава не се отказвай. Всеки си има някакво минало, ти не си ли бил с други преди нея? В играчка ли искаш да я превърнеш? А тя няма ли чувства към теб? Разбери всеки се променя с времето. Жената, която е била преди година няма нищо общо с жената днес.

13.   12, кой мъж с достойнство ще се върже на тия дрънканици? Жената се била променяла, значи до вчера е пускала на всеки, сега изведнъж станала много сериозна и свястна. И автора ще плаща скъпо за това което предишните са получавали безплатно, защото сериозните връзки вървят в комплект с куп отговорности и задължения. Само балък ще се върже на тази куца оферта. Виж какво стана с Благой и Златка в Биг Брадър, онзи Боби само с един въпрос ги побърка отвсякъде, за една секунда разби надеждите й вече да стане "сериозна жена" след като са й превъртяли километража.
Представи си мъж който цял живот е чукал проститутки и е бил алкохолик, но един ден казва "ааа, аз вече съм сериозен мъж, другото е минало, омъжи се за мен и ми роди деца". Ще се вържеш ли на това?