Чудя се как да започна
Здравейте! От 4 месеца съм в нов клас и има едно момиче което ме влече страшно много. Проблема е, че много рядко, почти никога не си говорим и не знам как да я заговоря. Не искам да ѝ пиша по месинджър, защото както казах не си говориме и ще е странно от нищото да почна да ѝ пиша смисъл ще си проличи, че имам някакви намерения към нея. Всеки ден мисля всякакви начини как да се заговориме, примерно да седна някъде зад нея или пред нея, ама нищо. Чудя се как да започна от нищото да я заговоря и после да започнем да си пишем и евентуално да се пробвам за нещо повече :Д Също е проблем, че е най-красивата от всички паралелки на нашия набор и не съм единствения, който има намерения към нея.
Благодаря предварително, ще се радвам на съвети!

Коментари

1.   Оффф нали това искаш да си проличи, че имаш някакви намерения към нея, пиши и. Докато се чудиш някой друг ще ти я отмъкне под носа.

2.   Щом е най-красивата, а ти не си уверен в себе си - някой друг ще ти я вземе. Жените обичат мъжа да е решителен, просто я заговаряш и това е, нали целта е да те забележи, просто измисли нещо различно, за да се откроиш от другите. Жените обичат вниманието, но ако го направиш по начин по който да се откроиш от масата е твоя шанс.

3.   Пич, точно щото е най-красивата, имаш най-големите шансове, стига да покажеш самоувереност. Красавиците са доста самотни, защото малко момчета ги налазват от страх и нерешителност, че ще бъдат отрязани. Ако действащ мъжкарската и не ти пука от нея, ако започнеш да я закачаш и да се шегуваш с нея, тя ще падне, дори да ти се направи на оборотна в началото. Просто не бива да и се връзваш, а с поведенеито си да и покажеш, че номерцата и не минават и да продължиш офанзивата.

Не знам на колко години си, но аз навремето до към 15 години бях много нерешителен с момите. И изведнъж ми падна пердето и започнах да ги нападам здраво без страх и срам. Най-яките мацета ми падаха. Въпреки, че в нашия клас нямаше момичета (учех в мъжки техникум), от близките гимназии въртях по няколко едновременно. Просто номера е да не мислиш какво казва, нито да и се връзваш. Знаеш ли как го открих. На няколко поредни купона с разни мацета след като се напиех просто бяха мои, каквито и глупости да им говоря (е, не съм ги пусвал или унижавал разбира се, но яко ги занасях). установих, че когато не съм под напрежение, когато не ми пука ми връзват яко. Първоначално беше само като си пийна, после спрях да се спичам и без алкохол и мацките ми падаха.

Не го мисли, действай без да се колебаеш, бъди смел. Направи нещата на майтап, просто се шегувай с нея. Ще видиш как това ще провокира нейния интерес. Здраво се шегувай с нея, само не и с някакви нейни физически недостатъци, нито с теглото и. Но предполагам, че и мацето си го бива, щом казваш, че е най-красивата. След като стане забивката се дръж на положение, не и мънкай, нито и я питай за всичко все едно ти е майка, щото иначе бързо ще ти избяга и то с някой друг.

Успех!!! Пиши какво става. Дай повече конкретика и кажи как върви свалката. Ако не стане, изобщо не си го слагай на сърце, дори се радвай. Всеки мъж е рязан от различни жени, но истинските мъжкари не се трогват, просто се прерхвърлят на следващата.