Ще съжалявам ли ако го оставя?
Здравейте, аз съм момиче на 20 от Балчик.
Преди повече от година се запознах с момче, родом от Балчик, на 24, но живее и учи в Пловдив. Когато се запознахме той беше обвързан от 2 години, но постоянно си комуникирахме, той се държеше много добре, беше много мил. Преди няколко месеца се раздели с приятелката си и се чудя дали може да бъде сериозен с мен. Наистина искам да бъда с него, но факта, че си имаше сериозна приятелка и й изневеряваше с мен ме притеснява много. От друга страна той се държи буквално като дете (постоянно си публикува статуси за мнение, през повечето време се шегува и не може да бъде сериозен), знам, че си пише и с други, но той отрича, много пъти съм си затваряла очите за грешките му независимо какви са били те и колко са ме наранили. Продължавам да бъда с него, защото ми е показвал, че държи на мен, интересува се от мен, държи се толкова добре, а и той е единственото момче, към което имам някакви чувства след бившия ми, с който се разделих преди 4 години. Объркана съм от държанието му и не знам какво да правя, не искам да съжалявам ако го оставя, но поведението му ме наранява...
Има ли смисъл да продължавам да съм с него или просто той ме Използва, защото съм му удобна, защото знам, че още има чувства към бившата му.

Коментари

1.   Със сигурност ще съжаляваш, но не, ако го оставиш, а ако продължаваш да поддържаш отношения с него!
Един човек, държи ли на теб, иска ли нещо сериозно с теб, ще ти го показва всячески. Ще се старае да те кара да се чувстваш щастлива, а не наранена.
Много добре си даваш сметка, че както е постъпил спрямо бившата си приятелка, съвсем спокойно може да го направи и с теб.

2.   Никога не се занимавай с мъж, който има чувства към бившата си или пък такъв, който твърди, че се е изпитал истинска любов с друга.

3.   Ако съм разбрал добре - на 16 си се разделила с бившия (с който си ходила на 15), после 4 години суша, на сегашния си му била (и си му) любовница и питаш дали да му останеш любовница ?

Егати !

Някои жени нямате никаква представа що е това "връзка" и каква е разликата между гадже и тъпкач!

4.   Едва ли ще съжеляваш, по добре се огледай и за други възможности. Недей да залагаш само на този, защото рискуваш да загубиш.

5.   Аз само не разбрах - вие плющите ли се, или не? И плющяхте ли се, докато той беше още с бившата? Ако отговорът и на двата въпроса е "да", то аз не виждам защо се терзаеш. Разбирай - и ти не си по-различна от него, така че освен да му дадеш и анално, друго не ти остава.

6.   Ако имаш акъл и опит, не би съжалявала грам!

7.   Така както чета още не си го взела, тъй че първо го вземи и ако след време съжалиш го остави.
Ктао го пробваш и не ти хареса няма да съжаляваш, че си го оставила - гаранция ;))

8.   Стига с тези тъпи теми! Кой по добре от тебе познава този човек? Ти като не можеш да го оцениш, кой друг да го оцени, като изобщо не го познава. Той на 24 години се държи като дете, а ти на 20 как се държиш? Човек в нужда се познава, ако не живеете заедно, как можеш да разбереш дали си струва. Гледай си на боб!

9.   "ми е показвал, че държи на мен, интересува се от мен"

Интересува се, защото има интерес от теб, а именно да му пускаш. Спри да му пускаш и се обзалагам, че ще спре да се интересува от теб чак толкова.

Ако беше човек, на когото може да се разчита, едва ли щеше да се чувстваш обръкана.

И запомни най-важното - ако някой изневерява с теб, най-вероятно ще изневерява и на теб.

10.   Не и не! Комплексирано момче, жадно за внимание! Повярвай ми, познавам достатъчно такива ...Уж във връзка, но близки с МНОГО други момичета ...Стой настрани от подобни. Те са още с детско мислене и не са с мъжко поведение.

11.   И аз мога да бъда нежен и мил към една жена, ако спя с нея и ако ми прави хубави свирки. Ние момчетата сме такива, лъжем ви и се държим добре, за да ви вкараме и за да ви задържим в леглото си. Ако обаче иска да те запознае с приятелите си, да излизате по-често и прочие, значи иска нещо сериозно ! А като гледам, само до креватното джудо се разпротистира вашето познанство

12.   10, а кое е мъжко поведение, само да плющи ли? На жена никога не може да се угоди!

13.   Визирах поведението му, номер 12 - заиграване с други, докато е във връзка, пускане на детски статуси (колко трябва да си дебилен, че да пускаш подобни статуси, освен ако не си на 13-14?), предпочитане на женска компания, доколкото разбирам и други лигави постъпки (авторката само загатва за тях, но явно е силно разочарована). Един нормален мъж няма подобно поведение в социалните мрежи и не залъгва никой, а е честен и открит, и си държи на избора и думата. Всички останали са лигни някви.