Дали да му изневеря?
Омъжена съм от 4г. Имаме две деца. Съпругът ми е добър човек, но... Всичко, което харесвах и обичах в него и заради, което се омъжих вече го няма. Даже и секс спряхме да правим (все е изморен). Не съм грозна. След ражданията качвах килограми, но си ставах същата доста бързо. Не знам какво да правя. Умирах от глад и пазех някакви зверски диети, защото си мислех, че съм дебела и затова не ме желае. Но сега съм си същата като преди сватбата. А съм на 30год. Правим го 1-2 пъти в месеца. Това ли ще е живота ми занапред? Има и друго, то всичко е навързано, като ефекта на доминото. Като го правим толкова рядко, той свършва мн. бързо, а за втори път и дума да не става. Чувствам се вече зле, яйчниците ме болят, изнервена съм до безобразие, и мисля само за секс-денонощно. Искам да му изневеря, даже не ми пука дали ще разбере. От известно време се замислям и да го напусна, спират ме само децата. Никога не съм предполагала, че като се омъжа ще спра да правя секс. То някои хора затова се женят, за да го правят когато си поискат, при мен стана обратното.

Коментари

1.   Мъжете имат нужда от разнообразие, по скоро той ако изневери и се разнообрази ще стане по-активен с теб в леглото

2.   Поговори си с него сериозно.Не може да продължавате така...

3.   според мен не те желае - грешно е концентрирането ти върху фигура, външност.
Без да искаш си се концентрирала върху ролята си на майка. Нещо си го обидила и пренебрегнала без да искаш пак. Виж с какво си се променила от преди брака ви - излизате ли заедно, имате ли време за себе си, или сте вързани за деца и за телевизор.
Според мен, трябва да поемеш инициативата - по-малко ядове в ежедневието, повече разнообразие в леглото

4.   Предупреди го, че ако така продължава, ще има последици. Ако не му светне лампичката, изневери му с чиста съвест.

Борония

5.   Не може да виниш мъжа си, за това, че не те желае, а секс със заплахи ултиматуми (това е към Борония) - не става. И грешиш, ако си мислиш, че е достатъчно да си слаба, за да му се вдигне на мъжа ти. Свали укорителния си поглед, прикоткай го, съблазни го с нежност и ласки... А ако те мързи или нямаш желание за такива трикове - изневерявай. Много по-лесно е.

7.   Номер 5, не съм Борония, но тя никъде не е споменала за ултиматуми и заплахи. Авторката трябва да говори с мъжа си и да си изяснят проблема, защото така не се живее. Ако не се вземе в ръце, да не се сърди после. Това имаше предвид тя. Ултиматуми и заплахи е доста силно казано.

8.   Благодаря за разбирането, номер 7! Точно това исках да кажа - да проведат сериозен разговор, да се опитат да дефинират и евентуално разрешат проблемите си с нормална човешка комуникация. Но, когато мирните средства са изчерпани, тя какво да прави - да си купи вибратор ли? Ако моят мъж не ме задоволява и няма начин това да се промени, тогава бих го напуснала, защото такова е моето разбиране. Но, явно авторката смята, че това ще навреди на децата ?. В такъв случай, единственото, което ? остава е изневярата. Това е - или се грижиш за жена си, или я губиш (и обратното, разбира се).

Борония

9.   Номер 7, на мен това - "Предупреди го, че ако така продължава, ще има последици" ми звучи точно като заплаха и ултиматум. И какво точно очаква Борония да се случи след такова изявление? Онзи мъж да се изплаши и от страх, че може да го накичат с рога, да го вдига като по команда?

"Ако не се вземе в ръце" - ха, че той най-вероятно точно това прави, в буквалния смисъл.

10.   И аз предпочитам разговор. Нали все пак за това живея с този човек и имам деца от него. За да се чувстваме добре заедно. Навън е достатъчно гадно и гнусно за да си го правим и в къщи!

11.   Аз имам приятел от 4 години. След първата година имаше период доста голям в които правихме да речем секс по 2-3 в седмицата и за има няма 5 минути и свършваше, много ме притесняваше това бях незадоволена и разочарована. Казвах му че трябва да отиде на лекар, че има проблем, а той само казваше:изморен съм остави ме да спя. После даже спря да ми се прави секс с него нямаше смисъл, докато свалим дрехите и той е готов. Не знаех какво да направя, защото исках секс, но не и такъв в които само той е задоволен. Започнах да изневерявам, с мисълта че търся само секс у другите, да ми дадът това, което ми липсва. след време се пооправи, но започнахме да го правим по-рядко, защото той беше или изморен или защото не му се правеше, мързеше го. Никога не съм го лишавала от секс колкото и изморена да съм била пак сме правили секс щом поиска.
Имахме и период в които аз имах проблем, правихме секс, дори в най-любимите ми пози и не можех да свърша, тогава се сдухах още повече. с които и да го правех не ставаше и не ставаше. Оправих се след 3-4 месеца и аз не знам как стана. Сега имам хормонални проблеми и секса липсва, аз не искам секс с никой а на него явно му е добре без секс. Ако го направим веднъж за 1-2 месеца, аз чакам само да свърши защото, аз пак не мога а и вече ми писна от проблеми и само да мисля как да ги оправя и нищо да не се оправя.
Ако сте били по-отдавна преди да се ожените, може би желанието му се е изпарило. Или е някакъв период, като на моето момче. Щом искаш изневери веднъж и виж дали ще се почувстваш по-добре. Когато жена иска нещо никой не може да я спре да го получи

12.   Ех, тази Борония е опасна :) Но, като цяло съм съгласен криво-ляво.
Ралф

13.   ужас - и при 11 и при авторката става дума за млади момчета! Какво става с вас, мъже? Това от пушенето, пиенето ли е, хомосексуалисти ли се и се криете, какво ви става?
Нямам думи! Има мъже на двойно по-висока възраст и ще ви свършат повече работа! СРАМОТА

14.   ха ха ха - това е за някой от тъпите коментари!
Що за хора сте вие?

15.   13, наистина зачестиха оплакванията от млади жени за липса на секс - и за мен не е нормално толкова бързо да се изпари желанието, а и жената не е играчка, за да омръзне на втория ден и да я забуташ в някой ъгъл и да се сещаш на два месеца веднъж за нея. Напоследък често се набива и една картинка - киснат младежи на бира и като мине момиче се почва едно ръмжене, едни подмятания - ще си помисли човек, че минава покрай конгрес на половите атлети, а дали са такива и живота - по-скоро не, ако се вярва на написаното по форумите. Авторке, ако си решила, ще му изневериш, но може и да получиш ново разочарование, а и после пак при същия ще се върнеш, трудно ми е да те посъветвам нещо. Има, има нещо много не в ред - и при нашите поколения проблеми имаше бол, но никога не съм чувал някой да сподели за липса на секс, по-скоро имаше една приказка, че жените /мъжете/ не мислят за секс, само когато ги гони куче по много висок и тесен мост без перила.
Мечо Пух

16.   Съвет:
Имах такъв проблем с жена си, не я желаех ... реших го, заедно с нея. Създай му разнообразие, отидете някъде, направете нещо по-мръсно, ако щете гледайте порно!
Еднообразието и децата убиват секса вкъщи! А секса в брачното ложе е СКУКА!

17.   Мечо Пух, прав си, но това с ръмженето преди беше по-зле (преди 10-тина годинки)... сега си мислят, че могат да те купят, но това е друга тема.
16 иначе е прав, но не смятам, че това трябва да е така. Ние сме от 10-тина години заедно и все още имаме поне веднъж дневно секс, но действително у мен е инициативата... от него спорта...

18.   Давай... изневери му... И СИ СЪСИПИ СЕМЕЙСТВОТО ЗАРАДИ ЕДИНИЯ СЕКС! И ако си мислиш, че той няма да разбере, аз ти гарантирам, че ще разбере!
*Яса

19.   Яса, на твоите години и аз мислех така. Но, когато човек порасне и разбере какво е секс, мисленето му се променя.

20.   19, такъв е животът - малките трябва да порастнат, но за съжаление винаги става по трудната процедура - със собствени грешки, с брулене от живота, а на това момиче не му е и няма да му е лесно в живота. Заради еснафското си възпитание доста деца страдат, такъв е животът... и аз съм била като нея, затова много ми е мила, ама няма как - ще трябва животът да е пообрули, за да стане човек.

21.   За съжаление ние мъжете имаме много силна воля. А и децата в случая я засилват още повече. Почти сигурно е, че си му омръзнала до болка, но той си стиска и стиска... Ако нямахте деца щях да те посъветвам да му изневериш, така че той да разбере и да получи смелост да потърси разнообразие в друга жена. Все още нямам деца и не знам това точно как променя цялата ситуация. Но едно е ясно - писнали сте си!

22.   Просто калпав мъж. Такива има много. Потърси секса другаде. Много мъже стават с времето асексуални и той е един от тях.

23.   Давай! Щом си писала тук няма да се брои за изневяра! :р

24.   та кво стана - дали е изневерила?

25.   Пф, ако си само за един секс.. нямам думи, ако толкова си се разгонила, ходи при някой сутеньор да те оправи и готово, но той разбере ли, ще те напусне 100 про :)

26.   Щом се колебаеш значи работата е наполовина свършена- мисълта за изневяра рано или късно води до такава!
Според мен не изневярата е проблема, а отношението към нея!
Грижиш ли се за мъжа ти? Угаждаш ли му?
Секса и любовта не винаги вървят ръка за ръка!
Хората имат нужда от разнообразие понякога. Няма лошо в това да се отдадеш на изкушението, стига да продължиш да даваш най- доброто от себе си във връзката или брака си и отношението ти към другия да не се променя.

Лена

27.   А, добре дошла в клуба! М42

28.   Кво се правиш? На всички ни е ясно, че ще го направиш. Или това, че пишеш тук ще те оневини? Ще почисти съвестта ти? Ще оправдае това, че си... една от многото?

29.   Виж аз съм младо момче но познавам една жена с същия проблем... мъжа и не и обръщаше особено внимание в леглото... и тя беше почнала да се озърта като теб... на 36 е тя аз на 25... и ей го на... аз бях приключил дълга връзка... 3 години я тя имаше нужда от секс... и като я хваня го правим по 3-4 пъти... тя е доволна аз също искарвам си ядовете и всичко на нея... в леглото... а тя получава това което и липсва и никой нз за това и никой няма да разбере... направи същото с някой младеж... но бъди умно щото момчетата малко обичаме да се хвалим направи го така че младежа дори да говори да няма доказателство за това!!!! и брака ти ще върви перфектно... Дори мъжа ти ще забележи промяна в теб.... и държанието ти и ще се зачуди какво става.. но какво пък тъкмо може да намериш нови начини да го провокираш да стане активен... Просто той като знае че си него и може да те има когато пожелае и се губи желанието моя съвет е да му покажеш че трябва да си заслужи да спи до теб :) ако ме разбираш... провокирай го малко с женски номерца.... колко ще ме послушаш нз но това мога да ти кажа аз :) всичко най най