Защо ми предлагат тройка?
Жена съм на 30, хубава, поддържана с културни обноски и сериозно поведение. Не мога да разбера защо приятелите ми с които съм била ми предлагат тройка. Известно време сме заедно, някои и брак ми предлагат, на мен не ми допадат за брак и след време хоп, , искаш ли още един мъж в леглото? " Ще повърна направо. Нямам вид на к... а, не се държа като лека жена. Защо ми предлагат такива абсурди аз съм консервативна жена? ! Последно пишехме си с един мъж, трийсет пъти ми повтори че иска да спи с мен, аз му отговорих, че не желая още, но си пращаме снимки, аз само бюста. Накрая не знам какво стана, и той също -, , искаш ли и приятелка ми с нас в леглото? " Повдига ми се! Какво ми е на мен? Аз обичам романтичните връзки, романтичния секс. Защо ми предлагат тройка? Ужас! Как да спра това? Какво ми е според вас?

Коментари

1.   Той има приятелка, а Вие си пишете съобщения за секс? Някак си не се учудвам, че след тридесетте предложения да спи с теб и снимката на бюста следва предложение за тройка. Той има приятелка и си пише за секс с други жени. Търси разнообразие човекът, а не романтична връзка, изискваща вярност и отдаденост само на един човек. Пишейки си с мъже като този, ти самата не сигнализираш, че търсиш нещо повече от неангажиращ секс. Пиши си само със сериозни мъже. Но такива трудно се намират в чатовете. Там е пълно с мъже, търсещи тръпката на изневярата.

2.   http://spodeli.net/3/story-137356.html

;)

3.   Хубава, културна пък снимки на циците си праща... Еми, какво да ти кажа...

4.   Не всяка жена, която прави тройки е курва и не всяка курва прави тройки.
Нещо, което със сигурност не си, е "конесрвативна жена", с тия снимки на циците, кого лъжеш, себе си ли?
Щом тройката не те влече, отказваш и толкова. Какви са тия драми, че ти се повръщало, да не си девствена ученичка?! Дръж се, като възрастен човек.

Дядо Торбалан

5.   3 Аз пък ще ти кажа, че си поредното изостанало назад във вековете същество. Може да си е хубава и културна и да праща снимки не само на циците си ;) Може да спи, с който си иска, с колкото си иска като бройка, може и клипове да си качва в нета. И подобни комплексирани и изостанали индивиди не могат да я спрат- нея и всички нормални жени. ;) Знаем, че отхвърлените женомразци и смачканите слугини претръпват от яд заради тея жени, но злобата им няма да ги направи такива каквито те ги описват и им се иска тея жени да бъдат. ;) ж22

6.   Според мен си на повече от 61 години, за другото не знам..

7.   Хахаха, ами да, мъжете в интернет са такива. Защо общуваш с тях? Сериозен мъж (който се интересува от теб като личност) ще срещнеш в реалността, не в интернет. Това си е мое мнение, такива наблюдения имам. Интернет за свалки, се използва от сдуханяци, странници, несериозни (просто искащи да си пишат за убиване на време или секс чатове), не може да очакваш сериозно отношение от такива хора. Не им се впечатлявай, не хаби времето си да мислиш за поведението им, като не ти харесват, не общувай с такива.

8.   Това е измислена тема от някой загорял и озлобен мъж.

9.   3, какво лошо има да си прати снимка на циците? Ти не обичаш ли да видиш чифт женски гърди? Щото аз да.

10.   Ако ги намираш в сайт за запознанства е нормално, повечето ора там са да чопнат нещо неангажиращо.

11.   /9/ Заповядай ;)

http://prikachi.com/users/joro/202J.jpg

Даже 2 чифта ;)

12.   9, обичам да видя чифт женски гърди, но на живо! И то на жена, която обичам, а не на някаква, която ми праща снимки по нета.
Въобще някой да се идентифицира с половите си белези е признак на огромна душевна нищета.
Разбирам да си пращат стихове или романтични послания, ами то - пишки и цици, и за тройки да си говорят...

5, дори не осъзнаваш колко си зле.

13.   Виж сега, който си праща на снимки първичните и вторични полови белези, определено търси само секс.
Ползваш тиндър сигурно и очакваш сериозен мъж за сериозна връзка и предложение за брак. Ами няма как да стане просто!

14.   Доколкото разбирам, ти НЕ желаеш да ти предлагат подобни сексуални преживявания и те те обиждат. Добре. Ние със съпруга ми често участваме в тройки или четворки. Контактите стават обикновено чрез общи познати, които също харесват този вид сексуално разнообразие. През ум не би минало на някой от нас да предложи на съседката или на колежката участие в такава конфигурация, колкото и отворен човек да изглежда въпросната дама. За да ти се случва това, явно даваш съответните, при това - недвусмислени, сигнали. Т.е. не си на правилното място. Уверявам те, че момък, с който сте се запознали в читалнята на библиотеката, никога не би ти предложил като начало оргия. Но ако намираш партньорите си предимно в сайтовете за запознанства (защото казваш, че си "пишете"), това е ясен знак, че може би си настроена за нещо по-различно и мъжете опипват почвата. Съпругът ми също веднъж се ядоса доста на една дама, с която си кореспондираха известно време и която, когато ни дойде на гости и той я прегърна като прелюдия към предстоящото, изпищя: "Ох, ама аз не съм такава!" Е, миличка, общуваш с женен мъж, който не крие, че с жена му имат странен вкус към забавленията, снимаш се гола и им пращаш снимките, отиваш у тях на вечеря и после "аз не съм такава!" Лично аз никога и по никакъв повод не съм си показвала циците пред камера, на снимка или по друг начин преди живия контакт, в който с другата двойка преценяваме дали си допадаме. Така, както се описваш - хубава, културна и с добри обноски, пък и склонна да се поразголи - със сигурност бихме ти предложили тройка, ако се засечем някъде из мрежата. А "сериозното поведение" няма нищо общо със секса. Идея нямаш хора с какви професии и с какво положение се подвизават в суинг-обществото. Най-малкото защото това е доста скъп спорт, свързан с пътувания, хотели, наемане на частни вили и всякакви други разходи, и хора, които не са стабилни като възможности, трудно биха си го позволили.
В заключение ще кажа, че мъжете, на които си попадала, не са ти отправяли "неприлични предложения" с цел да те обидят, а защото са допуснали, че имате еднакъв вкус към пикантните преживявания. Повечето жени, регистрирани в сайтове за запознанства, чисто и просто търгуват със себе си - по един или друг начин. Няма нищо лошо в това някой да се поинтересува какво се предлата насреща и на каква цена. И ти какво правиш? Сваляш си роклята пред "клиента", че, един вид, да си рекламираш стоката и после му се сърдиш, че иска да я купи! Между другото, ако тук се допускаше размяна на координати, щях да те помоля за връзка с онзи, който е искал да се присъединиш към тях с приятелката му...

15.   Нормално е, ако нямате връзка, а си пращате голу сни да те възприемат сексуално, а не насериозно.
Не казвам, че не си сериозна, а че така те възприемат. Помисли с какво ги "предизвикваш" да гледат на теб така.
Ж31

16.   От 15. Голи снимки имах предвид.

18.   Гледам не са ти го казали за това аз ще ти го кажа - щом търсиш сериозна връзка, какво търсиш по сайтовете? Там голяма част са загорели дечковци, а другата експериментюри, плюс куп други развратници. Там свястно няма да намериш. Търси си на живо мъж, защото онлайн с разменяне на снимчици на туй и онуй няма да стане. Освен ако не търсиш едно чук, бек и на следващия ;)