На крачка от изневярата...
Здравейте!
Аз съм жена на 22г. Във връзка съм с приятелят ми от 5г. (той е на 27г. ), живеем заедно, но не непрекъснато сме един с друг. Даваме си свобода всеки да излиза с приятели, да се забавлява с компанията си. Никога не съм имала съмнения, че той ми изневерява или, че би го направил. Мога да кажа, че съм щастлива във връзката си. Получавам всичко, което ми е необходимо - внимание, грижа, закрила, подкрепа, секс. Разбира се, скандалите и караниците също присъстват във връзката ни, но все пак без тях не може.
Преди около 5 месеца се запознах с едно момче, което в началото не ме привлече по никакъв начин. Втората ни среща, обаче ме накара да го погледна по по-различен начин. Видях в него сексапил, увереност, чувство за хумор. Бях привлечена от него както чисто приятелски, така и сексуално.
Започнахме да си пишем, да си говорим. Започнахме да си споделяме страшно много неща и станахме доста близки. В разговорите ни винаги имаше доза флирт и закачка. Тогава си и признахме един на друг, че сексуалното привличане между нас е много силно. И двамата се искаме страшно много. Започнах да си фантазирам какво бих направила с него, започнах да си представям него докато правя секс с моят приятел... Не мога да спра да мисля за него, да се интересувам лт него, да искам да си пишем и говорим. Искам това момче! Искам да се срещна с него и да се насладя на всеки един миг с него. Искам да правя секс с него.. Бих изневерила.. Но, ако това стане не знам дали ще мога да продължа връзката си с мъжа до мен. Обичам го и искам да съм с него, но привличането към другият е толкова силно.
Не знам какво да правя....

Коментари

1.   Ако си сигурна, че искаш да бъдеш с приятеля си занапред, преустанови контакт с другия и измисли нещо ново, което да правите заедно с постоянния ти партньор. Това ще внесе нова страст между вас. Ако не си убедена, че ще бъдеш с него занапред, направи каквото прецениш. Но имай предвид, че той има право на информиран избор.
Ж

2.   Бла-бла.. обичам го не знам какво, дава ти всичко пък тръгнала да си пише и споделя с друг, поредната си мила.. повечето жени вече нямате никаква ценностна система.

3.   Каквото и да правиш, връзката ти с приятеля ти е загубена. Най-добре да скъсаш с него.

4.   опитай да ги убедиш за тройка. Така всички печелят

5.   Само мога да кажа, че според написаното от теб, ти вече не си на крачка от изневярата. Ти вече си изневерила емоционално, тя е в главата ти. Вече е въпрос на време само кога ще се случи и останалото. Това е химията на любовта. Обратен път няма.

6.   Ами, млада си, възползвай се, но недей да споделяш с приятеля си. Не сме моногамни същества, за съжаление. Съветвам те и дапреусмислиш чувствата си към приятеля си, дали още го обичаш или сте заедно по навик. Аз на твоите години сглупих да тътря една такава връзка и още си плащам последствията.

7.   Аз съм в същата ситуация, но и двамата сме семейни! Какво ли не опитах за да я забравя, но уви не се получава. Снощи се събудих и в главата ми се блъскаха хиляди въпроси и виждах само нейния образ- дори когато правя секс със съпругата ми.

8.   №7, от сърце ти пожелавам когато съпругата ти прави секс с теб да си представя някой готин колега-па да видиш за какво става въпрос.... и да се блъскат, блъскат хиляди въпроси в нейната глава-какво прави с такъв като тебе. Без извинения...