Моля за мнение на по-възрастни мъже
Жена съм, над 30, свободна с две доста дълги връзки и няколко любовника зад гърба си. Може да се каже че имам опит относно другия пол и в "добрия" и в "лошия" смисъл. Наскоро се запознах с момче (по-малък от мен но не фрапантно). Накратко, ужким беше за една нощ, но той ми поиска телефон, после срещи и т. н. Не искам да се обвързвам в момента, но ми беше симпатичен и приех. Всичко до тук е добре - секс, разговори, отношение, но нещо ме озадачава. Ужким се разбрахме да не е сериозно и аз гледам да не му се натрапвам. Оставям той да ме търси в повечето случаи за да не си помисли че съм поредната закъсала за женитба. Знае за по-шареното ми минало и намеренията ми занапред. Търси ме всеки ден, срещаме се, пишем си за всичко. До тук ОК, но хем твърди, че иска по-обикновено момиче и че няма никога да не обича, хем ми казва колко ме харесва, пък и го показва. Не ще да слуша за бивши, ядосва се ако му кажа че съм имала несподелени чувства към даден човек, ревнува ако изляза сама и ми звъни посред нощ да ходя при него. Има основания, хойкала съм, харесват ме, но не съм била с друг след него, а и не ми трябва. Понякога се ядосва, че съм "студена", "безчувствена"и т. н., а аз просто се старая да бъда дискретна "приятелка за секс", за каквато ужким ме приемал. Имала съм такива връзки и мъжете се държаха съвсем различно.
Защо ги прави тези сцени според вас?

Коментари

1.   Е*е му се от теб все още (а и ти сигурно го стопяваш ;) ) и няма друга насреща. Споко - ще мине време, ще ти се насити и това ще се промени ;)

2.   Влюбил се е, ама се прави на мъж, че уж всичко е просто така. Гледали сме го тоя филм. М35

3.   Поредната, закъсала за комплимент от коментиращите я, които трябва да кажат "защото те харесва". Над 30 си, имала си връзки, би трябвало и сама да го осъзнаваш, но ако си закъсала за комплименти от подобен сайт - примири се, може би отговаряш на критерия за обикновеност на това момче. Лично аз мисля, че само несериозни те жени на тази възраст търсят - мъжете наричат такива жени в компания Мара общата, не се женят за тях, а за друг тип жени, които не осъмват за секс след една определена възраст, която е тийнейджъри.

4.   Момиче, жена, девойко - такива, които след 20 са приятелки за секс, утре са стари моми. Жени, разберете го. След 20, ако сте приятелка за секс, сте Мара общата в мъжките очи. За такива не се женят, я само правят секс с тях.

5.   При него не е само секс, би трябвало вече да си го проумяла.
Хлапето е хлътнало по теб до ушите, но го е страх да ти признае, понеже си мисли, че ще го зарежеш.
Питай си го направо какво става и му кажи, че поведението му не отговаря на ролята, която сте се разбрали да имате един за друг.
Питай го какво иска и ако те устройва - давайте.
Ако не те устройва - прекратяваш.
Шубе го е със сигурност, така че просто го предразположи да говори открито за желанията си, без да се притеснява, че ще те загуби.

6.   Защото от начало наистина си била само за секс, но с течение на времето се е влюбил.

7.   Жена над 30 с богато минало както се описваш е хубаво дори, че някой се интересува от теб. Хващай последния влак защото с годините ще става по-трудно. Плюс това в очите на мъжете факта, че си била любовница дори повече от веднъж говори лошо за теб.

8.   Авторката съм.
Не ми знаете живота, моля не ме окачествявайте морално, пълнолетна съм отдавна, на църква не ходя.
Аз веднъж да знам какво искам, но ми е писнало от мъже, които не знаят, така че се чудя дали въобще има смисъл да си хабя времето. Готова съм да бъда с един човек, но ако той си заслужава, а не да ми играе игрички. Като бях по-млада си съсипах горе-долу живота от такива и поради тази причина съм сама в момента.

9.   Номер 2 е прав - момчето просто е влюбено, но не иска пръв да го казва. Съветвам те, ако и ти се влюбиш в него също да не му казваш, защото тогава ще се вземе за играч, и ще опитва да те разиграва. Рано или късно ще си разкрие чувствата, то това не можеш да го скриеш, особено ако си мъж.

Казваш, че не ви е фрапантна разликата, значи оставам с впечатлението при това положение, че момчето е над 25 години, а за тази възраст е напълно нормално да иска да се прави на мачо, и да му е трудно да признае, че се е влюбил в жена, която уж е трябвало само да му бъде секс играчка. :)

10.   Бравос, че заблуждаваш влюбеното момче, което си прави планове за сериозно обвързване. Дано се осъзнае и ти бие шута овреме.
За протокола: М34 с малка дъщеря. Живеем с приятелката ми в мой наследствен апартамент, не сме сключвали граждански брак.

11.   И на мен така един ми разправяше, че не иска връзка, пък след един месец взе, че ми купи сешоар да не се прибирам всеки ден до вкъщи. Сега чакаме второ дете.

12.   Не го заблуждавам, той ми говори че връзки сериозни не иска, пък прави друго. Аз въобще нито го притискам, нито му обещавам разни неща. Излязох от две много тежки връзки и в интерес на истината ме е страх. Не хойкам, не търся за момента, спряла съм, но се чудя дали има смисъл да му давам шанс. Прекалено съм се раздавала и аз навремето и емоционално съм изхабена, но ако видя интерес и съчувствие от съседната страна бих откликнала.

13.   "Аз веднъж да знам какво искам, но ми е писнало от мъже, които не знаят, " - ами и ти не си знаела до скоро, защо пък настояваш другите да знаят? ! Човек се учи в движение! Радвай се, че при вас поне единият (ти) знаеш какво изкаш, че обикновено спойката е от двама, които не знаят, и накрая естествено се получва... манджа с грозде!
А имай предвид и нещо друго - децата няма друг да ти ги роди и отгледа. Вече минаваш 30, на 50 ли смяташ да си майка?
Иначе рода ти заминава - приключва с теб и с твоето неправилно отношение към живота...

14.   Този е някакъв прикрит психар, неуравновесен, избухлив, нестабилен. Ако не търсиш усложнения и не си им фенка го разкарвай докато е време. Имаш отговорности все пак си майка на две деца. Потърси си по тих и стабилен пристан. За всяка гърне се намира похлупак стига да знаеш къде и как да го намериш и задържиш …. и с малка доза късмет де.
М/50

15.   10, какво общо има с темата това, че имаш твой наследствен апартамент ;)

16.   Добре, авторке, сменям подхода. За да си имала редица връзки зад гърба (несполучливи), търси вина и в себе си. Смени модела, който при теб е цикличен във връзките ти - той може да е повтарящ се. Имах тормоз над мен в една връзка, но това не се отнася за другите - отделна тема вече е, че хората ескалират емоциите си и оттам страдат връзките. Ако е по-млпредполага, че може да не е напълн

17.   Може би е време тогава да тръгнеш на църква? Защо бягаш от религията?

18.   До авторката, не ги мисли тези дето те коментират тука защо си търсела само секс. Какво търсиш си е твоя работа. По отношение на господина и аз смятам, че е хлътнал, но ме притеснява това което пишеш, че те ревнува, звъни ти последнощ и т.н., това ми звучи нестабилно и ми се струва, че ще имаш ядове с този човек. Без да се натрапвам бих ти препоръчал да преосмислиш критериите си за избор на партньор.

19.   Авторке щом си била любовница не веднъж, а два пъти ми е ясен моралът ти и той е равен на 0. Не е нужно да знам повече за живота ти за да го разбера. В миналото жени като теб са били убивани с камъни публично, жалко, че сега не е така. Не се прави на светица в анонимен сайт. Мисля, че нямаш реална преценка за себе си.