Любовта
Здравейте,
Искам да ви споделя нещо и да ме посъветвате какво е редно според вас да направя. Преди 3 години се запознах с едно момиче, харесахме се, влюбихме се и така започна всичко. Прекарвахме постоянно времето си заедно, следвахме общи цели и мечти, стигнахме дори момент, в който искахме да живеем самостоятелно, но нещата тръгнаха надолу, тя се промени коренно към мен, усещах че има нещо и не знаех камво да сторя. Така тя се раздели с мен по средата на ноември, като ми изтъкна причини, че съм прекалено буен и не си владея нервите, което е вярно, дори съм я стискал и тя е посинявала, но въпреки всичко ми е прощавала, но този път ми каза че не може така и това трябва да се промени. Аз не можех да приема това и започнах едни отчаяни опити да си я върна, но колкото повече опитвах, толкова по зле ставаше, като дори се стигна до разправии с полицията.
И така до нова година аз имах надежда, че ще се съберем, но уви не стана и бяхме разделени. След нова година тя ме потърси, говорихме си, но ми каза, че за момента не иска сериозна връзка с мен. Правихме дори секс 3 пъти след нова година и тогава тя сама ми призна, че го е направила с някакъв на нова година. За мен бешв шок да го чуя и това много ме разочарова въпреки че не бяхме заедно. Тя ми казва че нищо не значело, но аз не го приемам така, предлага ми да се виждаме просто така, бе да държим сметка един на друг, да го правим, но аз не искам това от нас, а да бъдем сериозни един с деуг както преди. Можете ли да ме посъветвате кое е правилно, правила го е с друг просто от нужда, но когато се сетя за това и ми става много гадно и сякаш се озлобявам, аз съм човек, който страшно много държи на партньора до мен и това ме натъжава много, защото аз без нея страдах, плаках, не ядох дори, пиех, а съм само на 20 години, а тя през това време кой знае камво е правила, може да не е един, не и вярвам така както преди, нищо че ми каза че няма да се повтори и че иска секс с мен, много съм объркан, ако някой сподели нещо ще бъда много благодарен :)

Коментари

1.   Тази щом един път го е направила както ти казва тя де, пак ще го направи братле! Зарязвай я и потърси някоя друга да замести липсата и болката! Ако пък толкова силно я обичаш и не можеш без нея единия ми съвет е да се поставиш на нейно място и да видиш нещата от нейна гледна точка, може би тогава най добре ще осъзнаеш как наистина си я наранил и какво я е накарало да се отдалечи от теб! Но според мен да влагаш време и нерви не си струва щом за толкова кратко време си е легнала с друг тя със сигурност го е правила и преди докато сте били заедно и пак ще го прави ако се съберете! Бий и шута и това е моето мнение, никой човек не е незаменим да знаеш!

2.   Тя само ще те нарянява, не държи на теб изобщо, гледай да си намериш друго момиче, нея я гледай само секс.
След време и кажи за другото момиче, нали тя прави кво си иска, значи и ти можеш.

3.   Братле оставяй я тази не се занимавай! Щом не е изтраяла и веднага се е тряснала с друг и другпът ще го прави

4.   "Зарязвай я и потърси някоя друга да замести липсата и болката! "

Че то и тя това е направила!!!