Въпроси за любовта и секса
Защо има толкова много к***и и от двата пола? Къде отиде моралът, моногамността, любовта и уважението към половинката? Чета много, интересувам се какво става по света, хора ми разказват за бройките си и направо не мога да повярвам в колко гнусен и развратен свят живеем. Хората вместо да градим, деградираме стремглаво. Всички са толкова първични, невъзпитани, пошли, егоистични, държат се съвсем фриволно. Порнографията ни залива отвсякъде - музикалните клипове, киното, рекламата, модната индустрия, социалните мрежи и т. н. и т. н... Нима това е нормално? ! Къде отидоха истинските ценности? Къде изгубихме сърцата си? Никой ли вече не притежава такова? Защо е толкова модерно да си к***а и к****р??? Повръща ми се от такива, а все повече такива се въдят. Защо секса е издигнат в култ, а любовта е забравена? Даже самата дума "любов" за много хора звучи смешно. Не е смешно изобщо, а е нелепо, че предизвиква смях у тях. Четох доста теми и почти се отчаях. Ето някои примери: "Жена ми, ако не ми духа, ще я зарежа", "Жена, която е девствена, не ми я хвали, не ми се занимава с дървета в леглото", "Не бих излиза с мъж, който няма собствено жилище, кола и добра заплата", "И какво, че му изневерявам, никога няма да разбере, така че не се брои. ", "Ако ми откаже тройка, пак ще я направя, но без него/нея" и още безброй такива... Кажете ми как да не се отчаям??? Жената не се състои само от гърди и вагина, както и мъжът не е само пенис и пари! Парите трябва да си ги изкарваме сами, "дами". Има нещо много по-важно, наречено душа!
Вярно е, че сексът е наистина важен, има редица ползи за здравето и връзката, но животът не е само секс. Защо вместо да се обичаме и грижим един за друг, търсим други? Защо не говорим с половинката за проблемите? Не е толкова трудно да бъдем откровени и верни. Даже е по-лесно, според мен. Никога не съм изневерявала и не бих го направила, защото това е непростимо! Дори е повече от непростимо да стъпчеш достойнството на някого! Поставете се на мястото на мъжа/ жена си. Нима животинското е по-важно за вас? Толкова много въпроси, без отговори... Кажете ми честно, колко от вас не изневеряват и слагат любовта над секса? Има ли още хора, на които може да се вярва, че наистина ще са до нас във всичко?
Благодаря, че прочетохте! Бих се радвала да прочета адекватни коментари от по-младото поколение, понеже визирам и съм част именно от него.
Ж 21

Коментари

1.   "Чета много, интересувам се какво става по света"

За начало спри да четеш и най-вече да вярваш на всичко;) После - намери си компания и тъй нататък ;)

2.   "Кажете ми честно, колко от вас не изневеряват и слагат любовта над секса? "
Аз.
Ж45

3.   До скоро бях на твоето мнение.. Сега вече не вярвам и ти да си реална... Отчайва се и не мисля че скоро ще имам човек до себе си...
М24

4.   Не изневерявам не съм мислил, слагам любовта и уважението на първо място.. за това сега приятелката ми прави каквото си иска с мен и моята добронамереност. Честно да ти кажа, не ми харесва да съм такъв добряк и честен ( но не мога да се променя ), защото в случая съм на позиция тъпанар, колкото и да съм внимавал да не попадна в такава позиция.. но ще му дойде края.

5.   "Нима животинското е по-важно за вас? "

Да, поне за повечето и това е нормално, защото, хм... сме животни... Мистерията разгадана! Като четеш толкова, трябва да знаеш, че системата на която в момента... се наслаждаваме, се казва либерализъм. Това е идеята, че човек трябва да прави каквото си иска, и да преследва щастието си на първо място, без значение кого засяга. Особено жените са го взели най-присърце това верою, чрез едно разклонение на либерализма наречено феминизъм. Доктрината на феминизмът е, че жената трябва да използва сексуалността си както иска, и ако нещо се обърка - тя никога не е виновна. Та, прибави две с две, и воала, животът който водим...

За съжаление по-младото поколение избрахте да не се научите на пишете и мислите, така че ще е малко зор да събереш мнения от тях. Намират се и по-свестни, но това е като да търсиш игла в купа сено... Иначе споко, и тая система ще мине, като всички останали... Достатъчно си млада, можеш да поживееш и в следващата, каквато и да е тя.

6.   Мацка, какво да ти кажа и аз съм на твоето мнение... Няма вече любов морал и подобни ценности. Всичко е за някакво благо пари, къща, кола, цици задник начин на живот и тем подобни. И какво от начало е добре да
разполагаш с това за което си търсил другия направите си дете и втората година се почват мъките. Започваме да гледаме по чуждо и от двете страни след всяка караница почваме да си събираме багажите и т. н. И накрая се стига до развод и премятане на детето от единия на другия. И лошото е, че това не се случва на някакъв малък процент ами това е масово. Работата ми е свързана с общуване с всякакви хора и забелязвам че разведените с деца са прекалено много... всяка втора двойка, а може би дори и повече. Аз това си го обяснявам само с едно: защото те не са били заедно защото са се обичали, ами по една или друга причина. Но тази причина омръзва, дори и жена да се омъжи за супер богат тип, ако е грозен или стар тя на 100% ще му изневерява.
Защото от начало може да се радва на лукс на почивки коли и т. н. но когато не обичаш този до теб то няма как да прекараш остатъка от живота си верен на него. Ако пък той е и богат и красив, какво като ти си хубава и той ти е обърнал внимание а и дори си успяла да го излъжеш и да се ожениш за него? Той постоянно ще има солидно женско внимание, и като не те обича ами е било само заради готиния задник със сигурност ще му омръзне и ще си намери друг по-готин от твоя. Така, че и красивите момичета да не си мислят че щом е красива задължително трябва да си хване някой баровец. И ще я гледат цял живот, като писано яйце и няма да работи. Всичко ще е до време и то не повече от 2-3 години след това тези интереси изчезват...
Кофти но това е тенденция и ще продължи и за напред. Просто хората вече нямат нито срам нито морал... не им пука от нищо.

Извинявам се, че не съм си подредил добре мислите, но го пиша това докато съм на работа и прекъсвам, за да обслужвам клиенти.

M36

7.   Имало редица ползи от секса? !? Да, ако си с този, които душата ти иска и двамата сте отговорни за здравето си
Други ползи няма. Незнам дали си информирана колко се измърлиха хората на тема сексуално здраве, как пренасят редица болести и прочие
Хубава тема, ама на ползите от секса ме изгуби
Нищо не може да се сравни с болести, предавани по полов път, даже един оргазъм не си струва да изживееш всичките тия кошмари. Така, че прочети ако искаш за редицата минуси