Как да го накарам да бъде с мен?
Здравейте, казвам се Кателина и съм на 16. Та ето и моята история. Излизах с едно момче по приятелски, пишех си и правих дни с него в снапчат. Всичко вървеше добре, докато един ден не излязохме на кафе. Един негов приятел ни е видял през прозореца на кафенето и реши да ни се натрапи. Помислих, че само ще ни поздрави, а той остана до края на "срещата". Те ме изпратиха да вкъщи и след няма и 5мин приятеля му ми изпрати покана за приятелство в фейсбук. След около 30мин ми пише" Кп, тази вечер ми направи добро впечатление искаш ли да излезем". И аз съм някво такова този нормален ли е та аз излизам с приятеля му. Естествено го пратих на майната му като преди това ми беше писал и разни други неща. Беше ме заплашвал, че ще хакне профила на момчето ми и да ме блокира, но не стана. Два дни след този ден той спря напълно да ми пише, явно приятелят му му е казал да си няма работа с мен, но дните в снапчат продължаваха. Вече 20 дни след това аз започнах да пращам снапове със себе си и той ги отваряше често. Една вечер отново му изпратих след 10мин и той ми изпрати снап със пълна маса. Аз пак изпратих, но не със мен после той пък изпрати със себе си снап за 1ви път. Зарадвах се то се получило нещо като състезание кой ще изпрати повече. Тъй като учим в едно училище се виждаме често, но вече не се поздравяваме. Имаме общи приятели, с които вече не се разбирам. Знам къде ходи на фитнес, бокс, знам му целия график за деня. Моля Ви дайте ми съвет. Ако искате да ме питате подробности давайте!

Коментари

1.   Нищо не разбрах.

2.   Детска градина калина - малина. :)))
В живота ви се върти само снап чатове, фейсбук и скайп - честито, вие сте кибер хора.

3.   Накратко прекъсна всякакъв контакт с мен, но последните дни като се разминаваме в училище постоянно се обръща към мен и като сме на лафката ме гледа така сякаш ме вижда за първи път.

4.   Мухъл, които се интересува само от мнението на приятелчетата си, бягай с 200