Страхувам се от изневяря.. параноя или усещане за нещо нередно?
Здравейте хора.. Имам проблем, който бих искала да споделя, за да ми даде някой адекватен съвет.. имам връзка с мъж от 2 години насам, виждаме се, ходя в тях, прави ми изненади, когато имам нужда е с мен.... НО както винаги има идва и ГОЛЯМОТО НО.. той желае да се крием, всеки път когато отворя тази тема той започва да се ядосва, казва до месец, до два... и така продължава, не знам как да постъпя, казва, че не бил готов и затова така, но аз не мисля, че това може да е причина за криене цели две години... много ме ревнува, казва, че много ме обича.. постоянно се интересува, търси ме, разпитва ме... но на моменти, скараме ли се за нещо, изнерви ли се започва да ми казва гадни думи, които мен ме обиждат... та според вас има всичко това връзка с друга жена или просто е такъв човек, дали ще е с мен толкова време ако не е истински... моля ви помогнете ми, дайте ми съвети, не знам как да постъпя. Той е по-голям от мен, аз съм на 20, а той на 29

Коментари

1.   100 % има друга, възможно даже да са повече. Как ще допусне да се криете 2 години. Та ти си му любовница. Каква ти е гайдата от тази връзка. Загубва на време е според мен.

2.   Имам чувството, че е женен. Нищо лично, но не е нормално държанието му.

3.   да се криете 2 години определено не е параноя, а проблем. Мъжът или е женен / обвързан за друга (може да е в чужбина, може да живее в друг град), или по някаква причина иска да го смятат за необвързан, или просто не иска да го виждат с теб.
Във всеки случай нещата няма да се променят, щом досега са все в тази фаза. Аз не знам как си чакала 2 години без никакво развитие

4.   Според мен има друга. Съжалявам. И дори да няма, какво бъдеще с човек, който не иска да те виждат с него. За тези две години запозна ли те с приятелите си? С родителите си? Моя приятел ме запозна на 3-тия месец с тях.

5.   От кого се криете? ! Щом някой не иска да се покаже с теб, има доста голям проблем. Или си има друга, официална приятелка, или е супер ревнив. Аз не бих приела да съм тайна, недей и ти.

6.   О.. най-вероятно "оре" на още 2-3 фронта. Или е под чехъла на мама, или нещо такова...
Абе не е читав човек, и ти много добре разбираш, че нещата не могат да продължават вечно така. А както виждаш и те не се променят, така че вероятността да си продължат вечно така е максимална.
Знам че си влюбена, може би сексът с него ти харесва, или в съзнанието си градиш някакво общо бъдеще с него, но спред мен трябва да се ориентираш към приключване.
Имай в предвид, че с времето и малките неща у другия започват да дразнят, та какво остава за големите, които още сега ти правят силно впечатление... Дорис с човек, с когото имате чувството, че сте родени един за друг, че сте създадени по един и същ калъп, и че всичките ви мечти и виждания за живота съвпадат, дори с него след време излизат търкания и различия, а какво остава за такъв, с когото още от самото начало се разминавате по такива фундаментални въпроси като например дали да обявите връзката си или не?

Съжалявам, но вашето няма да го бъде... И от теб зависи дали ще го разбереш по лесния или по трудния и болезнен начин (ако продължаваш да упорстваш).

7.   Или има сериозна връзка/брак с друга жена, или се срамува да се покаже с теб пред хора. Мисля, че и двете не са в твоя полза, така че .... Режи и късай, и търси щастие другаде.

8.   По големите празници заедно ли сте? Ходите ли на почивки за по няколко дни? Крие ли се, когато говори по телефона? Ограничава ли те, има ли време, в което не иска да се чувате? Ако си отговориш на тези въпроси бързо ще разбереш дали си любовница. Според мен е семеен.

9.   Как може да те обича, като никой не знае за теб? ! Това е сбъркано! Или е супер комплексар, или си има официална приятелка. Не е нормално да сте в такава тайна връзка, ако изобщо може да се нарече връзка. Та ти явно не знаеш какви хора са му близките и приятелите. Осъзнаваш ли колко е грешно и ненормално?
И мен така ме залъгва един, един път ми се развика с кого съм искала да ме запознае! Ми да видя какви са ти роднините, как си израснал, с кои хора си прекарваш времето. Толкова странно, а?
Просто на твоя му е изгодно да те лъже, поради негови си странни причини.

10.   Женен е-можеш да си сигурна

11.   Лъже те, вероятно е женен. Отеби, продължи.

12.   Дори да си единствена, теб тази връзка устройва ли те?
Дай на себе си срок (без да му казваш на него за срока), а след това проведи сериозен разговор с него какво очакваш като развитие на отношенията ви и повече не му споменавай нищо. Ако нещо се промени - дай шанс. Ако не - щом изтече срокът, който си дала сама на себе си, късаш, гориш мостовете и повече не се обръщаш назад.
Ж31

13.   Аз също мисля, че е женен. Питала ли си го някога? Аз работех в един магазин и един много красив мъж идваше всяка вечер при мен, сваляше ме. Пишеше ми, но имаше нещо съмнително в него и реших да го питам дали е женен и той съвсем спокойно отговори "Да! И какво толкова! " :Д Така, че питай го или питай някой негов познат, разгледай профила му във фейсбук.

14.   Не е женен хора, ние се познаваме... смисъл семействата ни се знаят, но разбира се нали не знаят, че сме заедно... познаваче се всички, градът е малък, не е женен.. не мога да разбера какъв е проблема... възможно ли е заради разликата в годините да го е страх.. но пък това е много време не е нормално

15.   Каква е разликата в годините ви, понеже я спомена? На колко сте?
Мисля, че дори и да си единствената, пак не е нормално да се криете и така да те залъгва. Пък и как може никой да не знае , че сте заедно, нали градът е малък? Смисъл, вие някъде ходите ли по заведения, кафета, или само у тях? Събирате ли се с други хора? Качваш ли ваши снимки в социалната мрежа, или той? Ако това не се случва, май си му като срамна тайна.

16.   Само едно ще ти кажа-щом иска да се криете няма никакви сериозни намерения към теб.Казваш,че не е женен-тогава само това остава.Истински влюбения мъж ще те преследва навсякъде.Пише ти го жена,която би могла да ти бъде майка-видяла съм две и двеста.Това категорично не е твоят човек

17.   Аз съм на 19, а той е на 29.. излизаме, обикаляме с колата, но не и на кафета... точно това не разбирам. Ако не е истински с мен за какво ме залъгва две години и ми срива нервите, точно това криене ме кара да не му вярвам

18.   Към номер 17, авторката, от номер 15
Явно не иска да го видят с теб, дали заради годините, или негови си лудости. Може и пък да му изглеждаш наивна и да иска така да ти срива самочувствието. Защото си по-малка, не толкова обиграна и си хлътнала, и може да те манипулира. Уви, така е като си по-млад и с не толкова опит. Някой по-отракан може да те прави на маймуна. Момиче, не е нормално да не ходите по кафета, примерно, толкова време. Пробвала ли си да му да го предложиш като идея, или да му определиш среща в някое кафе? Ами на море, или някъде извън града ходили ли сте? А празнувате ли заедно празниците? Не знаеш колко време пропиляваш с този, ако отговорът е Не.
Аз не знам ти как караш така в този ад. Стегни се, и си поговорете сериозно! Заслужаваш да имаш връзка с нормално момче, не с такъв тип!

19.   Значиии много мразя ревността, ама в твоя случай е основателна. Проблемът не е дали има друга. Проблемът е, че той не те иска достатъчно. Когато един мъж те желае истински, иска да се изфука пред целия свят с теб, а не да се криете. Знаеш ли на мен какво ми се случи. Един женкар ме ухажва. Много ме иска, много ме желае. Има слава на брутален плейбой. Обаче дори той не се колебае да ме хване за ръка, сам го иска. Непрекъснато демонстрира пред приятелите си даже личен интерес към мен. Държи се нежно, а не му е в стила. Аз съм тая, която му се дърпах и му казах Да не сме гаджета да се държим за ръчичка, а той се държи по-сериозно и от мен. Когато един мъж харесва една жена истински, той го показва. Пред всички. А не само вкъщи на тъмно.