Целувка на първа среща
Здравейте и аз да споделя моята драма, понеже не намирам никакъв разумен изход от тази ситуация и това ме влодява. Момче съм на 28 години запознах се с едно момиче преди известно време тя е на 26, писахме си около две седмици онлайн и излязохме на първа среща. Срещата мина гладко, говорихме смяхме се и когато я изпратих до утях, тя стоше пред мен и посегнах и я целунах, може би избързах, но така го усетих и така го направих, странното но и тя ми отвърна, после аз се прибрах и запознах да мисля много за нея. На другия ден си писахме отново, но тя тя нищо не каза за случилото се, и аз я попитах. Тя ми отговори, че ме харесва също, но е рано още да говорим за връзка понеже се виждаме за първи път, и каза да излезем още няколко пъти и ще видим, но последсвие започна да ме избягва по някакъв начин и това не ми дава мира и вътрешен покой. Заривам се с работа, за да не мисля за нея. но уви не се получава. Казвам си сигурно не ме харесва или ме е помислила за някав отчаян, и ме е зачеркнала и си казвам ще я забравя и ще си продължа живота, но пак мисля за нея. Ще съм ви много благодарен ако чуя мнение на по-трезво мислещи хора от мен:)))

Коментари

1.   На тая възраст не са ли ви ясни нещата, то не знам каква връзка може да очаквате. Възможно е и да не те е харесала, на 28 би трябвало да имаш опит с жените, прецени според поведението й или я питай директно.

2.   Според мен и двамата сте избързали с целувката. Дайте си повече време за опознаване. Относно това защо те избягва, не знам колко често й пишеш и дали не я зариваш с въпроси относно отношенията ви.

P. S Едно е с момичето да се познавате от няколко месеца или години, друго е да се виждате за първи път. Не очаквай от първа среща да ти каже дали иска връзка с теб или не, прекалено е рано.

Ж23

3.   Ти си си отговорил на въпроса, да тя те мисли за откачен. Аз като жена, мога да кажа, че адски ме отблъсква когато някой мъж, който още не ме е опознал започва да ми говори за връзка и да ме пита дали го харесвам Макар, че и аз искам сериозна връзка е отблъскващо, веднага си давам сметка, че той е отчаян. Няма какво да харесва още в началото освен външността ти. Моя съвет е да се отдръпнеш малко и не я засипвай със съобщения от сорта "Защо не ми пишеш? "

4.   Стига сте се момчесвали на по 30 години, смешно е! И престани да я пришпорваш, затова се отдалечава! Не си момче, а мъж! Дръж се като такъв!

6.   Авторе, не знам какви сте ги говорили, ама така ли се прави бре момче. Целунал я бил, после я питал за станалото... :-) Това като по американските романтични филми, дето започват някакви анализи на целувката. Изпратил си я-ок, целунали сте се ок и до там. Просто като се чуете другия път не коментираш нищо, а казваш, че искаш да я видиш пак. И не: "здравей, беше ми много приятно миналия път, искаш ли пак да се видим". А например: "Катя, какво става бе, зариха те с работа, никаква те няма. Искам да те видя довечера, в колко и къде да дойда да те взема. Т. е. налагаш се, бъди мъж.
Такива глупости след първа среща, еле пък с реплики: много те харесвам и така и иначе, са пълен провал. Говори за отчаяност, липса на опит, нерешителност, слабост и т. н. Просто действаш, не говориш нищо. Целуваш-отвръща ти, хващаш я за ръка и повеждаш да я чукаш - у вас, у тях, където можеш. Ако се дърпа, не настояваш, не коментираш отказа ѝ, все едно нищо не е станало.
Жените искат действие, решителност, както се казва да си ги вземеш.