Бурна любов между две млади жени
Запознахме се на първи юни. Наша обща приятелка я покани с нас на басейн, в комплекса, в който живея. А аз много я харесвах месеци преди запознанството, просто виждах, че си има приятелка и не исках да се меся. Зодия риби съм, изключително честен и до болка лоялен човек. Тя е лъв. И двете сме много красиви, и изглеждаме супер заедно. Малко след като се запознахме, започнахме да си пишем във фейсбук, и се оказа, че юли месец тя имаше ангажименти покрай снимки на един филм в Слънчев бряг, а аз щях да ходя там с братовчед си, който точно се върна от Америка. Дойде да се видим за малко в хотел Дюн, в който бях аз. След 2-3 дни се видяхме във Влас и.... беше истинска химия!!! Едва се сдържах да не я целуна, но тя още си имаше приятелка. Сдържах се. В колата докато шофирах спряхме да послушаме музика и тя си прокара ръката през крака ми, за да ми вземе телефона и да смено песента. Едва удържах!!! Остана да спи една нощ при мен, буташе се в мен гушка ме, но аз се чудех- какво прави?? Тя е обвързана?? Аз просто заспах и се засмях. Върнах се от морето, на другия ден и тя се върна в София и всичко започна. Дойде вкъщи, и около десет дни се изцедихме от секс. След това започнаха всички проблеми. Оказа се, че тя не е споменала на бившата си приятелка за мен до ден днешен. Да, разделили са се август месец, и не са правили секс, но бяха в постоянна комуникация, и понеже момичето не е знаело за мен е правила опити да си я връща, пращала й е подаръци и тн, понеже тя не живее в България. Аз нямах идея, че тя все още таи надежди... Големия проблем стана наскоро... Ние уж леко се бяхме разделили началото на януари, и аз умишлено се отдръпнах, за да видя дали ще й липсвам. Но не!!! Тя на 20 януари спа с друг. И то с мъж. И не ми призна. Помолих я да ми каже, защото аз знаех, но тя каза че ако се опитвам да разбера кой е ще ме намрази и ще ме блокира и тн. Блокира ме от нерви. През толкова изпитания и болка минах с нея- наранявашв ме без причина, обиждаше ме системно, а аз толкова я обичах.... Умирах за нея!!!! Не знаех какво да правя след като разбрах за този мъж, който така крие, защото вероятно е семеен, и се свързах с бившата й. Попитах я дали е знаела за мен- тя каза- сто пъти я питах дали има общо с теб- тя сто пъти лаза- не:( аз просто не знаех къде се намирам! Аз подарявах хиляди подаръци, бях винаги насреща, ако имаше проблем, изключително чисто подхождах, защото просто съм наивна. Оказа се, че когато бившата й си е идвала и е виждала я плюшена играчка примерно- пита я от кого е- моята казва- намерих си го под леглото. И тн и тн още сто лъжи е изрекла на това момиче за мен. Плюс всичко останало, след като това момиче разбра от мен за нашата връзка, Моята продължи да й пише, че никога не й била изневерявала

Коментари

1.   Щом е крила от бившата й за теб, явно има нещо гнило, което е крила от теб. Явно не те е оценяла достатъчно

2.   Авторката: оказа, се че не е с мъж, а с жена, която прилича на мъж като визия, понеже аз съм женствена, както и тя. Ужас, поне разбрах истината, което ми беше много важно. И всъщност, тази не е проблем новата, проблем е какво отношение е имала към мен и как ме обиждаше зад гърба ми.