Само моята жена ли е готина
Прави ми впечатление, че тук всяка втора тема се оплюват жените. Курви, кифли, меркантилни, егоистки, мързеливи, готованки... Гледам моята жена и не мога да кажа нито едно от тези за нея. Добра майка, добра домакиня, работи, развива се, готви добре, вкъщи винаги е чисто, определено не е курва, уважава ме и ми е благодарна, жертвоготовна и е един от най-добрите хора, които познавам, широкоскроена, разбрана, несъдеща. С нея се живее изключително лесно. Аз всеки ден благодаря на Бог, че ме е срещнал с нея и съм готов на всичко за нея и детето, гледам да помагам и в домакинството. Живота си бих рискувал за тях. Честно казано, все още се чудя какво е харесала в мен.

Въпроса ми е, само тя ли е такава? Няма ли и други щастливи мъже с жените си? Всички ли са маскари? Голямо плюене пада. Ако има значение, на 33 сме. Не сме от старото поколение. Женени сме от 10 г., а сме заедно от 19 годишни. Тя ми е втората, аз съм и първия и никога не сме имали нуждата да се "наживяваме".

Моля Ви, кажете, че има и други свестни жени.

Коментари

1-50 от 53

2.   Красота, братле! Евала! Бъдете щастливи! :)

3.   Има.

5.   Еми тя като няма база за сравнение, си мисли, че ти си върхът. За теб почти същото важи. Нито е правила секс с друг да знае по - хубав има ли или не.... Аз като съм била с много мъже, разликите ги виждам от сто километра. Тя кара по наученото от бабите и общоприетото... Да те обича, уважава. Ако се чувствате добре, е ок. Но... Не при всеки се получава. Аз винаги съм била претенциозна и амбициозна. Според мен това ме е тласнало да търся други. Тя може да е по-скромна. Освен това набляга на удоволствията в живота, тя не. На нея ежедневието й е да се труди нон стоп. На работа, вкъщи детето и домакинството.

6.   Съпругата ми е прекрасна и грижовна майка на три деца. Безупречна домакиня. Колкото взискателна, толкова и раздаваща се. И двамата сме отвъд четиридесетте, аз съм и деветия, тя на мен... е, аз имам доста по-богат опит от нея, никога не е имало значение за нас. Заедно сме повече от двадесет години.

Дядо Торбалан

8.   О има разбира се много свестни жени и мъже, обаче тук пишат изпатилите, тук пишат хора които имат желание да се оплачат, затова четеш само негативни истории.

10.   Дори и хубавите и позитивни истории бъкат с негативни коментари, че и са обрали доброто гласуване. За сетен път се убеждавам, че на хората не им е приятно да четат, че има по-щастливи хора от тях. Друго си е да четат оплакващи се, че да се успокояват, че има и по-нещастни от тях и да теглят по една майна по форумите и да обвиняват другите колко са зле, а те колко са вървежни. После защо не обичали българите, ами как да обичаш толкова завистлив народ?

12.   А като си изляхте цялата душевна помия върху човек, който не ви е предизвикал по никакъв начин, поне за миг почувствахте ли се щастливи? Или пак си останахте нещастни? Имаше ли реална полза за вас? Дано поне по този начин съм бил полезен.

Съжалявам, че писах. Обещавам вече само да се оплаквам, че да сте доволни и щастливи, щом не можете да понесете чуждото щастие.

Ако жената е курва, всички я оплювате, че била курва, ако не е - тогава робиня, нямала избор, не била доволна, ама не казвала. Има ли случай, в който да сте доволни изобщо? Или сте си негативни ей така за спорта?

13.   До 10
Съгласна съм, много точно мнение. Хората се хранят с тъжни истории и негативизъм.
Наскоро бях изпаднала в един период на тежка депресия. Чувствах се ужасно самотна, предадена и използвана. Голяма част от познатите ми и приятелите ми ме "успокояваха" със съвети тип общи приказки. Не че им е пукало особено, искаха да разберат подробности около цялата история защо се е стигнало до тук. Просто споделях с тях. В живота ми обаче неочаквано се появи човек, който е пълна противоположност на разочарованията от преди. Досега винаги ми е трябвало не малко време за да опозная някой и да се отпусна.Нещата се случиха бързичко, след 3тата среща бяхме влюбени до безобразие, а на първия месец решихме да живеем заедно. Скоро имаме и годишнина. Вярно, не е минало кой знае колко време, но за себе си мога да кажа че нищо не се е променило от ден 1. Както си казваме.. "Важни сме ние, а те не." :)
Но съжалението на някои от въпросните хора прерастна в злобно-заядливи коментари дори се стигна и до хейт и анализи кога ще се разделим..
Ж26

14.   Ако историята наистина е истинска, евала! Малко са щастливите семейни двойки напоследък. Човека не се фука, а споделя щастието си. Бъдете щастливи и занапред!

15.   Все повече се убеждавам, че не ми е мястото в този сайт.

17.   16, надявам се да съм внесъл малко щастлие в живота ти, след като без да ни познаваш, ни нарече "домашна прислужница", "еснафин от миналите векове", "безсловестна твар" и "домашен робот"? Няма нужда да ми благодариш.

18.   Авторе, интересно ще ми е да прочета какво ли си мисли жена ти за теб, в някой форум. :)))

19.   Надявам се историята ти да е истина и ако в така - браво браво браво :)
Аз мисля че се отказах да я търся такава жена вече.. Все тая.
Желая ви още много по 10 да сте щастливи!

20.   18, тя не е толкова проста като мен да влиза по форуми да обира негативизма :) Не визирам теб.

21.   Авторе, разбира се, че има и други готини и страхотни жени, но за да свържеш живота си с такава, трябва да си мъж, а не мамин глезльо с огромно самочувствие без покрие на който мама му е казала, че той е най-най-най великият, а жена му не е нищо повече от домашна прислуга, която живее само за да изпълнява всичките му капризи.

22.   Явно си случил на жена.
П. П. Под "свястна" всеки разбира нещо различно.

Black Sabbath

23.   Знам, че в селските райони думата "енаф" е ... неблагоприятна, но значението и е нещо прекрасно. Да принадлежиш към общност и да имаш стандарти и традиции. Нещо, което българина забрави. Каква ощбност сме ние? Излизаш един ден на улицата, пожелаваш приятен ден на човек, а той ти отвръща с "Ко ма глеаш ба, мизерник!". И това не е единичен случай, това е всеки трети. Традициите ни се проситрат до там, да отидем в "народна кръчма", да се напием и да пеем песни на Володя Стоянов. По патриотично настроените, може да се навлекат в народна носия.

" За мен това е скучна жена, домашен робот." - Е съжалявам, че за теб е скучна. Дано си намериш, такава, която не е скучна.

Честито на автора и приятелката му. Те са постигнали хармония и се надявам, тя да е също толкова щастлива, колкото е и той.

24.   Харесала ти е това, че си нормален и човечен. Повечето тук смятат, че не си реален и че темата е писана от жена. Те мислят, че мъжете не възприемат жените си по този начин, че не виждат нищо в тях. И може би са прави. 99 процента от мъжете в България, които познавам са лоши хора. А ти (ако си искрен), ти не си. Добър човек си. Това е.

25.   24, аз не знам колко съм добър, на моменти съм и гадняр. Но нейната добротата мен ме привлича. Тя и мен самия ме прави по-добър. Тя е ставала посред нощ, за да се притече на помощ на възрастни съседи, поставяла им е инжекции и т.н. Без да е искала и една стотинка. Не го е правила за пари или от интерес, или за да връща услуга. Правила го съвсем безкористно. Такава си е - блага, добродушна, безкористна и силна. Самото и присъствие дори излъчва някаква енергия. Това тукашните съфорумци, които ми се нахвърлиха с помията си, никога няма да го разберат, защото им е чуждо. Те просто са на съвсем друго духовно ниво и аз не искам да се принизявам и да се впускам в обяснения. Изкараха я робиня, задръстена, "твар" и каква ли не, но дори не я познават. Както и да е...

Изненадвал съм, че тя не може да таи омраза. В работата и много пациенти са я обиждали, държа ли са се гадно с нея, обвинявали са я, но тази жена един път не се ядоса, един път не се озлоби, не намрази никого. Винаги съумява да запази вътрешната си хармония. Аз не съм такъв.

26.   Авторе, ние сме едно към едно с вас. Ние само четем тук за разнообразие и се смеем на бисери. Бъдете щастливи. Радвам се че има още хора като нас.

27.   26, като каза бисери и разнообразие, и аз много съм се смял. Само да чуят, че някой е успял да намери парвилния човек, без да е въртял километраж, и се почва "ама ти не си се наживял, нямаш база за сравение и затова ти изглежда върха, едва ли не не знаеш какво е секс, нищо не си разбрал от живота" и всякакви такива простотии. Но никой не допуска, че на някои не им е приоритет да изкъртят 200 вагини, които пак няма да ги удовлетворят емоционално, а да си намерят една, ама да си е точно за тях и да ги удовлетворява на всякакво ниво - духовно, емоционално, физически...

28.   Интересна тема повдигаш, авторе. Aз съм убеден, че всеки си намира половинката, която заслужавa - колкото и да го въртим и сучем, това е истината.
Kъм всички, които не са доволни от човека до себе си и перманентно обвнияват другия пол за несгодите си - вгледайте се в себе си, защото проблема е там. Само вие носите отговорност за изборите си и не спрете да обвинявате всичко, което ви заобикаля да търсите вина в еоколнит, ситуацията няма да се промени. Народът си го е казал - на кривата ракета космоса и е тесен.

29.   Може да сте щастливи на този етап, никога не знаеш какво ви очаква за в бъдеще. Не че искам да кажа, че нещата задължително ще се променят към по-лошо за напред, но в живота няма нищо константно. На 40 може изведнож да реши, че живота й е скучен. Не знаеш дали не те е излъгала и дали не крие нещо за да изглежда перфектната. Ти няма как да знаеш какво й е в главата. Хубаво е, че имаш такова мнение за нея. Явно е спечелила доверието ти. Хората по-горе са ти казали, че тук е по-скоро сайт за оплакване, отколкото за хвалби. Затова недей много да чуруликаш като пиленцето в онзи виц и продължавай да поддържаш семейното огнище. Но бъди витаги готов за изненади, от опит ти го казвам :)

30.   Вие, които под всяка втора история пишете, че е измислена, откъде сте толкова сигурни?? Да не би да имате свръхестествени способности? Нито познавате авторите, нито знаете как живеят, ама иначе джавкате като помиарчета, че си измислят. Вероятно, съдейки по себе си, смятате, че и други пишат фейк теми, но не е така. Не всички са като вас и не всички лъжат. Да си знаете.
Като не вярвате в нечия история, просто подминете без да пишете. Лесно и безболезнено е. Всичко хубаво!

31.   Авторе, не обръщай внимание на страхливите, комплексирани и злобни хейтърчета тук. По коментарите си личи, че завиждат до болка.

А на теб и жена ти, пожелавам да бъдете здрави и с всеки изминал ден да се обичате и да бъдете щастливи все повече и повече

33.   Тези, които не вярват или измислят някакви оправдания защо жена ти е с теб, завиждат че не са като нея или че не са с нея. Да има такива жени, и браво дано сте все така щастливи.

34.   Разбира се, че се намират такива умно хармонични сладки жени, но са рядкост, защото повечето са нервни, знаете ги... и се мислят за нещо повече от мъжете, че трябва да им изпълняват всичко, което кажат те, че винаги са прави, ала-бла, така поне съм забелязала аз. :)

35.   "аз съм и първия"

Ми сам си си отговорил... Колко могат да се похвалят с това? Повечето жени се хващат с неподходящия, и след това прекарват живота си в опити да компенсират емоционалните си поражения. За съжаление не си изключение от правилото, а само го доказваш.

Сега, няма как да не предизвикаш и завист, повечето даже не са виждали девствена жена (т.е. в легална възраст). Все едно си уловил еднорога, и сега се хвалиш, в сайт който е предназначен за оплаквания. Като искаш да се хвалиш - има Фейсбук...

36.   Браво, авторе! Не им обръщай внимание на злобните и завистливи дребни душици, за които щастие е единствено чуждото нещастие. Такива “претенциони и амбициозни” курви няма нужда да са ти мяра за нищо. Такива глупости надраскаха, че чак умът ми не го побира. Единствено те съветвам наистина да поделяте домакинските задължения и грижите за децата. Ти не й помагаш - реално това е и твой дом, децата са и твои и съответно е и твое задължение да полагаш грижи за тях, не е помощ. Щом и жена ти работи, и тя има нужда от почивка. Умората се натрупва, пази и здравето. Просто правете нещата заедно, за да имате после повече свободно време за вас си, което да прекарвате заедно, а не единият да лежи, другият да готви. Това е само съвет, не се заяждам - може и така да правите вече, но не се разбира от историята.
Относно коментиращите, прочетете, ако си мислите, че не можете да бъдете като автора - зарадвайте се за него и подминете. А защо не си помислите какво бихте взели от него, за да си намерите един ден такава жена или за да сподели един ден съпругът ви, че е щастлив с вас и се чувства късметлия, че ви има? То не става само със завист, егоизъм и безкрайни претенции, трябва и любов, грижа, доверие... Човекът ви е споделил максимално много факти, за да можете да извлечете нещо и за себе си, да си направите извод или да намерите нещо общо. Аман от злобари дето само гледат да теглят другите надолу вместо да се издигат като тях.

37.   Ще ти кажа искрено-жена съм и невероятно удоволствие ми доставя мъж, който хвали жена си. Възхищавам се на такива мъже, честно. И моят мъж много ме хвали навсякъде, но аз за себе си преценявам, че не съм чак такова съвършенство каквото ме изкарва. Да, много готвя, много шетам, никога не съм изневерявала, ама когато се ядосам и ми падне пердето мърморя и казвам неща, които не мисля. Мога и да обидя, признавам си-а после колко гадно се чувствам и как се разкайвам-не е истина. Но пък хора всякакви, може и да има перфектни жени като твоята. Ама да знаеш, стопли ми сърцето, високо ценя мъже, които държат на жените си. А когато се случи да гледам дори и по телевизора дългогодишни двойки, преминали през какво ли не, но запазили чувствата си, празнуващи златни сватби или други юбилеи-вярвай ми, плача. От умиление ли, от респект ли или от възхищение-не знам всичко се смесва. Плача и им се радвам от сърце. Да бъдат благословени всички обичащи се двойки...

39.   Авторе, не обръщай внимание на "интелектуалките" и дивите феминистки тук, които наричат жена ти домашна прислужница и дори безсловна твар. Индоктринирани са от западния феминизъм и не могат да приемат, че ролята на една жена е да бъде домакиня, майка и съпруга. Постоянно имат някакви изисквания, супер нереалистични. Аз затова не мога да случа на добра и честна жена, а знам, че проблемът не е в мен. Искат задължително да си майстор флиртаджия, социален, да изкарваш добри пари, да имаш нова кола и жилище (нищо, че това може да ти коства 2-3 кредита и невероятно финансово заробване), а ако може и да си красив, висок и с хубаво тяло - още по-добре! Ако нямаш всички тези придобивки автоматично те отписват като възможна опция. Именно затова им се случва да попадат на изкусни манипулатори и когато станат на 30 - вече състарени и сбръчкани - те вече искат онези добри и грижовни мъже, обаче те вече са заети с жени като на автора. Даже една мърша горе проповядва жената на автора да курварства, защото трябвало да те сравнява с други мъже. Представяш ли си до къде стигнаха? Не мога да повярвам! Да си оправдаеш курвалъка с това да имаш база за сравнение... Добре си авторе! Дано и аз попадна на жена като теб - послушна и добра... Остави феминистките да си умират нещастни.

40.   38, съдейки по хаша, най-малко трети път в тази тема се изказваш, търсейки провокация. Невъзпитан въпрос, но явно в момента това ти е най-големия дерт - става ли жена ми в леглото. Искаш поне в леглото да е зле, че поне там да съм се прецакал.

Никога няма да унижа жена си, като споделям на всеослушание каква е в леглото. За нас секса не е парад, а си е нещо лично и между нас.

42.   Авторе не слушай исписаните негативизми. Вярвам на всяка твоя дума с която си описал женати, има и такива жени. Всъщност това търсят мъжете в една жена, топлина, разбиране и спокойствие, има жени който носим това в себе си и успявяме да го дадем на половинката си. Аз също се старая да съм добра в домакинството и майчинството, винаги успокоявам и подкрепям мъжа си в всяко отношение. Имало е моменти в който може и да е грешал, но аз винаги съм била зад гърба му и е разчитал на мен, повече отколкото на всеки друг. И не се възприемам като използвания в връзката, нали това е брака взаимност, компромис и разбиране. Не съм изневерявала, не съм го лъгала и не съм го предавала по никъкъв начин.
Всички жени се оплакват от поведението на мъжете си а не се замислят, че всъщност държанието на един мъж зависи от това какво е предизвикала жената у него. Жената трябва да е грижовна като майка, спокойна като дете и желаеща мъжа си като любовница.

43.   42, аз не ги слушам. И ще ти кажа защо. Ето давам ти пример с коментар 41. Намеква, че не я вълнувала моята история. Добре, аз не задължавам никого да се вълнува или коментира моята история. Само че човек, който не го вълнува, просто подминава, не се заяжда. Сега, на мен ми е ясно, че човек за да напише толкова заядлив коментар, или изпитва болка по темата, или се е почувствал засегнат по някакъв начин.

Аз да си призная в първия момент се ядосах на този нелеп коментар, но като се замислих малко, аз също съм се озлобявал, когато много съм искал нещо от живота и съм правил невъзможното, за да го постигна, а то не става и не става. И като видя, че някой го е постигнал ей така почти без усилия, просто защото е бил късметлия, съм се озлобявал, да. Та първо се ядосах, после ми стана жал за женицата, защото тя също заслужава любов, всеки заслужава, защото това е най-фундаменталното и прости.

Парите, любовта и здравето са най-чувствителните теми и е нормално човек да го боли, когато ги няма. Но просто някои са късметлии в едно, други в друго. Не може да сме късметлии във всичко.

Разликата обаче между мен и женицата от коментар 41 е, че аз подобна болка изпитвах в тийнейджърските си години, когато бях твърде незрял. С времето разбрах, че не може да имаш всичко. Ако имаш нещо, което го нямаш сега, пък ще загубиш нещо, което сега го имаш. Всяко нещо си има цена и е за сметка на друго. Обаче женичката още не е стигнала до тези прозрения и е нормално да я боли. А човек, когато го боли, най-логичното е да се заяжда, завижда и търси под вола теле, само и само да намери "доказателства" че всъщност щастливия не е щастлив или че лъже, или че плаща висока цена, само и само да тушира болката в себе си от неприемането на лошия късмет.

И за да успокоя подобни хора, ще кажа, че колкото и да съм късметлия в любовта (за момента), пък не съм късметлия в други неща. Така че не завиждайте, а знайте, че един има едно, няма друго, друго има друго, но няма първото. Кой знае, може пък някой ден за удоволствие на злобарите да се разведа и хорицата да се почувстват добре на мой гръб.

Но каквото и да се случи с живота ми, знам, че за всичко си има дълбока причина и така трябва да стане. Но трябва и малко смирение да имаме и по-малко злоба. Иначе сами блокираме живота си.

44.   Искрено се радвам за теб, авторе! Жена ти не е „задръстена“, нито е „робиня“ или „робот“, просто е СВЯСТНА жена. И да, наистина вече такива жени са единици, много много много редки „екземпляри“. Ако позволиш едно такова сравнение да направя: шансът да намериш толкова добра и прекрасна съпруга е равен на шанса да отидеш на фронтовете на Втората световна война от ден първи, като обикновен пехотинец с чин редник, и да стигнеш до края на войната жив, че и да се върнеш вкъщи без нито една сериозна рана. Има го, случвало се е, но шансът е наистина малък. Честно, радвам се за вас, хубаво е да има и наистина щастливи хора на тоя свят. Аз с ръка на сърцето мога да призная, че съм едновременно и сам, и самотен, но това не означава, че трябва да седна и да мразя онези, които са щастливи.

На 21 години съм, но съм стигнал до извода, че читави българки в момента, към днешна дата, почти няма, а ако има, то са от по-старите поколения, тоест 30 , 35 , 40 и т.н. Ако знаеш днешните млади момичета на по 18-25 години колко са пропаднали, ще ти се иска да не си се раждал, повярвай ми, човече. Всичко хубаво ви пожелавам на цялото семейство.

Sic transit gloria mundi!

45.   Не разбрах само красива ли е? Защото готина ме караше да мисля, че ще я хвалиш за външността, а не чух нищо такова. Ако е грозновата е нормално да е "готина".

46.   45, и грозна не е, на 33 е, а хората, които не я познават, и дават 23. Не се бъзикам. Шокират се, когато разберат, че има дете първи клас. Виж, аз съм по-грозен и изглеждам на 40. Плешив съм и нисък. Че и с фарове. Като ни видят заедно, си мислят, че съм някакъв богат чичко, хванал си младо агънце. Има ли сме доста смешни случки в тази връзка.

47.   44, същото мога да кажа и за повечето "мъже" на около 20 години. Само секс им е в главата, а след няколко "къде са сестните жени?". От една "попаднала" българка на 20 години. А, и "грозна", защото слуша метъл. Направо нямам търпение да се махна от това подобие на държава.

Black Sabbath

49.   48, че като има с какво защо да не се похваля? Трябва само да се оплакваме ли? Като не те вулнува, не чети, просто е. Не разбирам защо се чувстваш длъжна да четеш нещо, което не те вълнува.

51.   48, бях саркастична, защото във Vbox7 много пъти ми казваха, че съм грозна и дебела, защото слушам метъл и то без изобщо да са ме виждали. Един ден ми писна и си сложих снимка на аватара и 50 и кусур човека (основно мъже) ме добавиха в приятели за един ден, после редовно ме добавяха, докато не я махнах и никой не е е обижда през това време. Та, не знам колко съм красива, но определено не съм грозна, просто осмивам етикета, а като съм пропаднала 20- годишна какво значение има къде ще отида? Даже е по- добре да се махна от тук, тъкмо ще останат свестните от 30 нагоре като теб. Виж, ти можеш да се грижиш за демографския прираст на милата ни държавица. Ето, имаш 2 деца, адмирации.
П. П. Завиждам на жената на автора, защото се е намерил мъж, който да я цени. Завиждам, но не с омраза. Мен малко са ме ценяли и то все неподходящи или момчета, с които се разминаваме в чувствата. Шанс...

Black Sabbath

52.   До 48

Бахри гадния си артик! Само хулиш и искаш на всички, да им е гадно, че да сте равни в калта и страданието си, нали? Еми нема. Ти си палячо! Ставаш само, да ти се смеят хората!

53.   ХАхаха Сега видях, че си писала "Гледам си писал, че и тя има дете, ама не е твое, а?" Мисля, че имаш нужда от специалист. Дали е очен лекар или психиатър вече не знам.

55.   54, а аз осмивам стереотипа, защото такъв има. Да, верен е за някои метъли, но не за всички. И се обърнах към онзи, който казва, че всички 20- годишни момичета са пропаднали.

Black Sabbath

56.   Евала! Това е прекрасно, че говориш така за нея с такава любов и уважение, сигурна съм, че и тя мисли същото за теб. <3 Обичайте се и не позволявайте на пошлостта и ужасното общество да съсипват любовта ви!

57.   48, като не те вълнува, защо губиш енергия и време да четеш и коментираш? Не я интересували хвалбите на автора, а мен пука ли ми за графика и децата ти? И дали изглеждаш чудесно? По начина ти на писане личи, че душата ти е гнусна. Самоуважение трябвало, а не може да пише грамотно, дразнили я хвалбите, а отделя 3 реда за супер мъжа, който СИГУРНО я възхвалява...Мърша, авторът се опитва да каже на мъжете, които се отнасят с неуважение към представителите на пола ти, че не всички са готови в "паузата" да тровят...мърша

Атворе, като млад мъж ми беше драго да прочета за късмета ти. Лично аз съм излизал с две неповторими като външен вид и ценностна система млади момичета.. Естествено, че има добри и хубави жени, но те си знаят цената ;))

58.   Благодаря на всички за хубавите думи. От това, което прочетох, разбрах, че все пак има и други такива жени, което може само да ме радва. Както се разбира и от някои коментари, обществото ни е болно и затова си пожелавам такива жени да са все повече вбъдеще и дано мъжете се научим да ги ценим и дано отглеждаме умни и възпитани деца. Според мен здравото общество тръгва от здравото семейството и добрата ценностна система.

59.   До 54

Ти си ненормален. Никой не иска да те засяга, просто искаме да водим разговор, като големи хора, а не като 9 годишни, които искат "да се засягат"
".. заболял ли те?"
Въйййй! Сериозен ли си? Ти какво? Става ти оная работа, като знаеш, че другите ги боли ли? Изрод! Нищожество!

63.   Яко завистници и нещастни самотни хора хапят автора обаче...

66.   Авторе, много се радвам за теб, че сте се намерили! Аз също имам хармонична връзка с човека до мен (жена съм), но много мои приятели правят неприятни коментари за човека до мен, от чиста злоба, което ме накара да преосмислят приятелския си кръг. Защото виждат, че съм щастлива в над 3 годишна връзка и ровят там, където няма нищо да излезе. Всеки може да критикува и да даде мнение, но откровено злобно е рядко. А те са злобни. Човека до мен 1 лоша дума не им е казал, а тия не спряха да говорят. В един момент той ми каза:" Не виждаш ли, че всички тези, дето ме обиждат са сами?" Да, сами са, всичките тия, това е истината. То нямазначение дали си сам или не, за да си злобен. Еми ще престана да общувам с тия, засега ги режа лека-полека. Те си знаят защо.

67.   Много се радвам, че има все още двойки, които са позитивни, обичат се и намират положителното един в друг! Има жени, които са добри майки, добри домакини, добри съпруги и т. н., добри по душа.... НО за съжаление са все по-голяма находка в днешно време. Затова си пази семейството и се радвайте на живота. :)Аз съм на 32, някои от приятелките ми си гледат децата, но са мързеливи и не са домакини, предпочитат развлеченията в свободното си време, а не време със съпруга им. Други не си гледат децата, а ги захвърлят по баби, други предпочитат да работят до късно, за да не се прибират в тях, така че хора всякакви. Радвай се на живота и не обръщай внимание на злобните хора.

1-50 от 53