Влюбих се без да искам
На една и съща възраст сме и имаме общи приятели. Заговори ме във Фейсбук, излязохме на среща. Не ми хареса на външен вид, разговорите бяха ок, приятелски. Покани ме да продължим на дискотека, но отказах. Направо не го харесвах, а два дни по-късно какво стана, не знам, но вече се чувствам по-скоро влюбена в него. Той е много разкрепостен, прилича на плейбой, а аз точно такива харесвам. При първата ни среща беше по-обран, също и аз. После обаче излязохме с някои от общите ни приятели и аз се държах супер естествено, както и той. Мислех, че вече се е отказал да ме сваля, след като го отблъснах първата вечер и понеже се държеше приятелски ми беше много приятно. Не обичам досадни и обсебващи мъже и в случая не се притеснявах, че може да ми досади. Изведнъж установих, че се чувствам супер в тая компания. Аз приказвам доста скандални неща често, на някои по-консервативни хора не им допадат. Мислех, че съм го отрязала достатъчно директно, отказал се е, решил е, че можем да движим в обща компания. Не съм предполагала, че ще ме целуне. Държи ме много нежно с ръце, когато го прави, и усещам страхотно привличане. Определено има тръпка. Той е доста доминантен и това също ми харесва. Държи се супер естествено и това много ме привлича. Много ми харесва това, че го интересуват някакви неща за мен и че иска да правим нещо заедно.... много настояваше да влезе вкъщи за малко, вместо да ме чака пред вратата. Попита ме сама ли живея. Започна да ме целува и натиска в коридора. Хвана ме за ръка, когато си тръгнахме. Попита ме как съм се чувствала предишния ден с него и приятелите ни. Интересуваше се за работата ми, а също попита извън нея какво правя и как си прекарвам времето. Не мога да разбера как така не го харесвах изобщо и как може за два дни всичко да се преобърне тотално. Да не говорим, че след първата ни среща и след като прекарахме един ден заедно, правихме и секс и вече чувствам много силно емоционално привличане. В същото време даже не ми хареса супер много секса с него, иначе беше хубав, много страстен и непринуден, но аз си представях романтичен секс с него, а той беше доста див хахахаа Той живее в чужбина. Изобщо не искам да правя връзка с човек, който не живее в същия град, да не говорим за държава. А да не говорим, че и му го казах преди да правим секс. Даже директно му заявих, когато отново ме покани у тях За какво да правим секс, и без това си заминаваш днес... Еее, и това не ни спря особено. Цяла вечер си мислех за него след това. Горе долу си идва често в България, веднъж на месец или на два, но това изобщо не ме устройва. Аз искам да се виждаме постоянно, приятно ми е да сме постоянно заедно без да има конкретни уговорки и без да е планирано... както например аз щях да ходя до една фирма и той предложи да дойде с мен. И ми харесва да ме взима, когато е с приятелите си и да ме включва в програмата си. И наистина... такива клишета със срещи, уговорки, липса на спонтанност, с това аз да му се правя на интересна един месец и да не му пускам, за да не ме мисли за лесна, изобщо не са за мен. Много ми харесва усещането и мисълта за него. Сега се чудя как да оправя нещата, при положение, че не съм планирала да се влюбвам или да съм увлечена по човек, който живее в чужбина... иначе живее в една от любимите ми държави. Много ще се радвам да ме покани на гости и с удоволствие ще отида за няколко дни или седмица. Вчера си писахме по Фейсбук. Бях му дала една книга и той я е прочел за едни ден... Направо ми е много объркано. Чувствам емоционален хаос, но съм много щастлива в същото време. Общо взето не съм много наясно какво се случва и не мисля, че мога да контролирам всичко....

Коментари

1.   Човек направо не може да ти разбере глупостите,честно

2.   Много сладко! :)

3.   То обикновено става без да искаш. Честито!

Alpha, ж. 30 г.

4.   Звучи страхотно, няма защо да си объркана... не е нужно да контролираш всичко.
Ако и двамата искате, се разберете известно време да се виждате по-рядко (защото сте от различни държави), а после евентуално (ако се заобичате) единият да се премести при другия.
Естествено така звучи много розово, ясно е, че ще има проблеми по пътя, но пък проблеми винаги има. ;)